Jump to content

Які бренди телефонів вас би зацікавили найбільше?

107 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Все представленные бренды делают смарты. Представь, iPhone - далеко не единственный смартфон.

А причина отсутствия iPhone - очень проста: его в Китае заказать нельзя.

Теперь ждать двадцать аналогичных "Леновам" тем с перечислением моделей каждого производителя, которые мы хотели бы заказать??

Теперь ждать двадцать аналогичных "Леновам" тем с перечислением моделей каждого производителя, которые мы хотели бы заказать??

Залишилось вже лише 10.

Дякую за відгуки.

Cherman, є старенька Сонька. Sony Xperia Active. Захищений, по дизану гарний і зараз вже, мабуть, не дуже дорогий. Модель десь ніби 2012 року. А може й раніше.

Мене наприклад цікавлять найбільше телефони захищені,а саме бренд Sonim,можливо хтось чув,але немаэ в списку для голосування.

http://www.gsmarena....m-phones-54.php

в порт-сіті ніби бачив

Нокіа 6233, непочути неможливо!

Якість за 8 років юзання провірено: купався в Стирю, падав на асфальт та бетон. І це ще не повний список)))

Наступний апарат - взяв би щось з Леново. Акумулятор радує.

Мене наприклад цікавлять найбільше телефони захищені,а саме бренд Sonim,можливо хтось чув,але немаэ в списку для голосування.

http://www.gsmarena....m-phones-54.php

Sonim був на опті років два тому, але там дуже легко потрапити на підробку , бо справжній коштує доларів 800.

Радив би звернути увагу на Сігму.

Якщо автор хоче провести аналіз попиту, можете звернути увагу на статистику продажу за брендами в 2013р. від Gartner:

112.png

Щодо мого ІМХО, то самі цікаві бренди сьогодні, це Sony та Apple.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...