Перейти до змісту

Які бренди телефонів вас би зацікавили найбільше?


  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Все представленные бренды делают смарты. Представь, iPhone - далеко не единственный смартфон.

А причина отсутствия iPhone - очень проста: его в Китае заказать нельзя.

Теперь ждать двадцать аналогичных "Леновам" тем с перечислением моделей каждого производителя, которые мы хотели бы заказать??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну список, напевно, мав би очолювати iPhone

Тьфу на вас. Тьфу на вас еще раз.

hqdefault.jpg

Philips, Sony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь ждать двадцать аналогичных "Леновам" тем с перечислением моделей каждого производителя, которые мы хотели бы заказать??

Залишилось вже лише 10.

Дякую за відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Huawei, а саме - Huawei Honor 4

дуже цікавий смарт і взагалі, китайці деколи вміють порадувати співвідношенням ціна - якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь такою моделькою Motorola Moto X 1058, поки найкращий із усіх, що користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які бренди телефонів вас би зацікавили найбільше?

Lenovo

Вимоги - висока ємність акумулятора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в першу чергу цікавлять захищені смартфони. В нас на ринку з ними туговато.

Від чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, є старенька Сонька. Sony Xperia Active. Захищений, по дизану гарний і зараз вже, мабуть, не дуже дорогий. Модель десь ніби 2012 року. А може й раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене наприклад цікавлять найбільше телефони захищені,а саме бренд Sonim,можливо хтось чув,але немаэ в списку для голосування.

http://www.gsmarena.com/sonim-phones-54.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене наприклад цікавлять найбільше телефони захищені,а саме бренд Sonim,можливо хтось чув,але немаэ в списку для голосування.

http://www.gsmarena....m-phones-54.php

в порт-сіті ніби бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіа 6233, непочути неможливо!

Якість за 8 років юзання провірено: купався в Стирю, падав на асфальт та бетон. І це ще не повний список)))

Наступний апарат - взяв би щось з Леново. Акумулятор радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене наприклад цікавлять найбільше телефони захищені,а саме бренд Sonim,можливо хтось чув,але немаэ в списку для голосування.

http://www.gsmarena....m-phones-54.php

Sonim був на опті років два тому, але там дуже легко потрапити на підробку , бо справжній коштує доларів 800.

Радив би звернути увагу на Сігму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор хоче провести аналіз попиту, можете звернути увагу на статистику продажу за брендами в 2013р. від Gartner:

112.png

Щодо мого ІМХО, то самі цікаві бренди сьогодні, це Sony та Apple.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто шукає смарт з великим екраном зараз найкращий варіант Xiaomi Redmi Note

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...