Перейти до змісту

Струмівськи хащі. Положення.


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

заїхати можно точно. сьогодні з Паджеро бачили фірмана, він скоріше за все заїхав з сторони Лище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вчора певно один із останіх був на сухому перед гонкою треку, то вже було багато рихлості і розкиданих палок на стежках. А тепер.... Мож хтось має бажання зробити круг, другий сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сегодня провела кап-ТО, могу сделать вторую попытку глянуть трассу. Во сколько?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P@JERO тількі що до мене заїжджав, казав що планує їхати. Набери його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з траси. Не все так погано як вам здається. Круг юніорів на 60% мокрий але їхати можна, виїзжав скрізь це на свому задньому тейбл топі. Останіх десь 200-300 метрів перед фінішом дуже слизько інколи контроль втрачається. Але це круто. Круг еліти повеселіше, бочка розмокла і викидає переднє колесо, тому удачі там, на горобку розмокла чиста глина, всеодно що на льоді. Трампліни в нормі відносно твердо. Взагалом з головою можна їздити. Час на кругу любителів показав 11:00:07.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оглядовий круг хтось проведе?

Сумніваюся, бо все і так класно розмічено! Може поставлять кілька волонтерів. Бо 1 круг це 3,7 км і забере це по часі хв з 20 поки всі проїдуть. А комарики то кусь-кусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круг оглядовий було б добре. Всеж таки є різниця хто вже прокатував трасу а хто вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круг оглядовий було б добре. Всеж таки є різниця хто вже прокатував трасу а хто вперше.

Приїзжайте раніше на трасу а не за 15хв до старту і тоді будете мати можливість її оглянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно всегда есть смотровой круг, просто приехать нужно чуть раньше.

Только что с трассы -особого месилова нет, иногда носит на отдельных участках. Можно для уверенности добавить шипованную резину

P.S. Чем деревья разрисовывали? Расстроилась :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно всегда есть смотровой круг, просто приехать нужно чуть раньше.

Я був на "пробі" у Львові,на "Дубках" у Києві — там не було, і це великий мінус, бо вмію блудити по трасі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто не злякався прогнозу і приїхав. Дякую всім хто допоміг провести гонку, без вас булоб важкувато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за гарно проведений час, все сподобалось! Окремо дякую Ірі, шо зустріла та привезла мене на старт! Чекаємо в Рівному .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартовий протокол "Струмівські Хащі" 2014

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IYub0zDUPiBbTbAEiB45-YrRBdonrPUY5rxdIVz7GpU/edit?usp=sharing

Результати "Струмівські Хащі" 2014

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12f0z1WHIim7yQZXLYf1pVGE4DqC9JvhhZWD8U8hq5Sk/edit?usp=sharing

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все пройшло на хорошому рівні, дякую усім!

З кожним наступним разом будемо враховувати побажання та піднімати організаційну планку все вище.

P.S. З незрозумілих причин, частина велотусовки Луцька проігнорувала перегони... Читайте відгуки, дивіться фото та все ж таки, приїжайте наступного разу. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...