Перейти до змісту

Виліт одноденки


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Згідно інформації від кума, сьогодні буде виліт подьонки!! Риболови, вперед )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в курсі як її правильно зберігати???

Якщо мокра то просушую, далі кладу в кульок і в морозильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в курсі як її правильно зберігати???

Якщо мокра то просушую, далі кладу в кульок і в морозильник.

а її сушити можна???(щоб, наприклад, в прикормку сушену перетерту зобавляти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто в морозильник кладу в пакеті, використовую і на фідер/донку, і на поплавок, найчастіше - на сома, "бутербродом" з хробаками чи русальниками, сому подобається, єдиний мінус - як сом не бере, то всяка густера і плотва дзвеніти пів ночі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча в таку погоду як сьогодні сумніваюсю що вона буде летіти, якщо і буде то в невеликих кількостях якщо до вечора погода незміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо, то вона ще в суботу летіла... У зберіганні складності ніякої немає -головне ловити її не з води а з повітря .. невеликими порціями в пакет і в морозилку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

строго не судіть - вперше ловив одноденку))

сходив на Стир... ніде не було видно нічого, окрім комарні... пройшовся, порив трошки - ніц... тільки думав плюнути на все і йти додому, як помітив одненьку одноденку у воді))

піймав, потім ще одну, ще, ще.... потім вона обліпила мені ноги... прямо з штанів знімав)

наловив цілий коробок для хробаків

як все ж краще з нею поступити? нанизати голкою на нитку, підсушити годинку і в морозилку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого голкою нанизувати не потрібно...живу покласти в пакет і помістити в морозилку..... із власного досвіду можна і мокру заморожувати, але потім важко буде її відколупувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наловив на 4 рибалки, півпакета, ловив на мості на Шевченка, завтра - масовий виліт, всі на Стир, годині о 20-й буде мерва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й так летіла дай боже.перед 22 виліт став затухати, і тут клювака.товариш за підсака(а він старий ,як світ - підсак).під берегом риб ніби вгомонився,піднявся з дна. я його до підсака - а він як крутанув.поводок пеньк. я ржати,товариш в шоці. вусач був толковий,кіла три. ще зловив одного як оселедець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мене можна буде спостерігати біля річки з великим сачком та бакетом БМВ :_08: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Праця не відпускає на ловлю "мушкі", хто може поділитись за - пиво,сік, гривні?? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як там потім клює на цих комах, але зараз явно трофейні дні.вчора знову "зустрів мирона". не міг відірвати від дна, а під берегом знову пеньк поводок. кабан був ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як там потім клює на цих комах, але зараз явно трофейні дні.вчора знову "зустрів мирона". не міг відірвати від дна, а під берегом знову пеньк поводок. кабан був ще той.

Просидів сьогодні з 4.30 до 7.30 жодної клюваки, а в минулому році я за три дні льоту мав 5 трофеїв від 1кг до 2.5 кг.А ти мабуть ввечері ловиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову пеньк поводок. кабан був ще той.

Просидів сьогодні з 4.30 до 7.30 жодної клюваки, а в минулому році я за три дні льоту мав 5 трофеїв від 1кг до 2.5 кг.А ти мабуть ввечері ловиш?

Я також вчора з 18.00 до 21.30 в проводку не однеї покльовки. І де та риба плаває???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 20:00 до 00:00 - жодної покльовки

ловив на донку, поміняв 3 місця

рівень води значно піднявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не по темі, але про рибалку))

Підскажіть: чи можна зараз ловити з човна(гумовий)? Чи тільки з берига. ?

Не знаю точно првил того й питаю. Брати чи не брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть: чи можна зараз ловити з човна(гумовий)? Чи тільки з берига. ?

Дивлячись де

Згідно Правил любительського та спортивного рибальства заборонено промислове та любительське рибальство, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;

- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах

- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...