Перейти до змісту

Які моделі телефонів Nokia вас би зацікавили?


Nokian

  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З метою оптимізації цікавить думка громадкосьті по конкретних моделях.

Самі дешеві моделі не вказані для економії місця.

Якщо кого зацікавить- задавайте питання і по них.

Також можна цікавитись різними нюансами моделей, залишати тут свої враження та відгуки по конкреній моделі.

По інших брендах створю інші теми, щоб легше орієнтуватися.

Дякую за увагу.

Маються на увазі нові телефони, за іншими моделями, або знятитми з випуску звертайтесь в приват, чи по телефонам у підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Люмія 820-та.,у Вас куплена.Телефон ідеальний,як для мене.Тільки знайдіть батарею достойну.Бо це авно,що за пів дня сідає,задовбало

ЗЮ.Реально замовити,щось більш ємнісне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нетерпінням чекаю на 930 люмію, точніше на її ціну :) Але її в списку нема, тому проголосував за 925 :)

Якщо 930 буде коштувати в Україні стільки, як вказано на офіційному москальському сайті, то куплю я її не скоро - зачекаю як подешевшає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за участь

.200 нокіа є нові в Києві по 750 грн, я маю бв білий колір за 375 грн.

6300 є лише в бв , маю в новому корпусі за 425 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 515 і то лише за зовнішній вигляд. Як наступник моделей 6300/6700 доволі непогана, але зараз телефон Nokia взагалі не розглядаю як можливу покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякі, по причині того що спаскудилась нокіа, якщо раніше за помірну ціну можна було купити нормальний апарат з відносно нормальним балансом, батареєю/процессор/дисплей/розміри, то зараз в 4,5, 5 дюймовий телефон не можна запихнути акумулятор нормального обєму 2000-потолок, скажіть мені скільки часу буде працювати смартфон з прожорливим дисплеем та процом на 2000 батареї? а якщо і є нокіа з батареєю на 3000 та більше то вартує як збитий самольот + їхня віндовс 8 з конченим оздобленням!?

в той час коли можна купити леново, в мене наприклад p780 4000 батарея, в жінки p770 3500 батарея, недавно тещі на подарунок взяли s660 3500 батарея і ціни відносно норм 2000-2500 проти нокіа за 5000+!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...