Перейти до змісту

млинці до штанги, ваші варіанти)


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

ще одна вправа віджимання в стійці на руках від стіни - укріплює плечі, спину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісні, еластичні м'язи, гармонійний розвиток тіла.- уровень пройден.

потрібна не витривалість а приріст сили.

на даний момент думаю робити тільки базові вправи.

присідання

жим

станова

підтягування

для цього і потрібна штанга.

стойкі і лавку виготовив.

а штанга моя на 50 кг оказалась ще і коротка) тепер треба купувати і гриф...

питання чи варто переплачувати за олімпійський гриф? чи то знайти звичайний просто з місцем для рук в 130см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На станову потрібно багато блінчиків, щоб воно щось дало, а ноги можна і 50кг нормально прокачати. Для цього існують випади, як Роні коулмен, виходиш на подвір'я і пішов випадами скільки пари вистачить. Олімпійський гриф - класика, ним набагато комфортніше жати - пружинить, на відміну від спарки коліс дрезини і дешевих нікельованих грифів для дівчаток.

В тебе шлях до штанги від турніків , а в мене навпаки, тому і раджу що самого мучить. З штангою багато чого можу зробити, але вона і дурну масу нагнала, так що підтягнутись більше 5 раз для мене проблема, хоча на брусах можу досить багато робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми почали з тобою з різних кінців)

мені легко присісти 200 разів чи віджатись 100 а ось з штангою... всього 70кг можу вижати при вазі в 68.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми почали з тобою з різних кінців)

мені легко присісти 200 разів чи віджатись 100 а ось з штангою... всього 70кг можу вижати при вазі в 68.

Станова тяга ой яка хороша штука. Я за 8 місяців з 0 до 200 кг дійшов, при вазі то в 76кг. Так що штанги в 70кг малувато :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна вправка з малою вагою - екстремальне присідання. Піднімає штангу над головою, ноги на ширині плечей і присідаєш до максимально можливого. Так як штангісти. Унікальна річ. Збалансованість рук, торсу, ніг. Ні і мені 50 кг на 7 разів вистачає. піля таких вправ дуже поважати став штангістів. особливо попробувати закинути штангу в присіді і не полетіти разом з нею. Мене 40 кг кидало на півспортзалу, хоча 90кг солдатським жимом раз 5 вижму.

Я за 8 місяців з 0 до 200 кг дійшов, при вазі то в 76кг.
станова тяга різна буває: на прямих ногах самою спиною і задницею; на зігнутих ногах спиною і ногами; на дуже широкорозставлених ногах спиною з малою амплітудою. Якщо з прямими ногами то 200кг надзвичайно важко підняти, навіть і 100кг буде дуже відчутно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеж таки дивлюсь на металеві. хоча поки дешевше 16грн не знайшов. і то хз де на іншому кінці україни.. бачив по 13 та щось мені це кидаловом пахне

Ты меня не понял, есть блины, у меня, так сказать лишние, какой гриф у тебя диаметром, каким весом тебе блины нужны?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна вправка з малою вагою - екстремальне присідання. Піднімає штангу над головою, ноги на ширині плечей і присідаєш до максимально можливого. Так як штангісти. Унікальна річ. Збалансованість рук, торсу, ніг. Ні і мені 50 кг на 7 разів вистачає. піля таких вправ дуже поважати став штангістів. особливо попробувати закинути штангу в присіді і не полетіти разом з нею. Мене 40 кг кидало на півспортзалу, хоча 90кг солдатським жимом раз 5 вижму.

Я за 8 місяців з 0 до 200 кг дійшов, при вазі то в 76кг.
станова тяга різна буває: на прямих ногах самою спиною і задницею; на зігнутих ногах спиною і ногами; на дуже широкорозставлених ногах спиною з малою амплітудою. Якщо з прямими ногами то 200кг надзвичайно важко підняти, навіть і 100кг буде дуже відчутно.

класична)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 кг при 76 кг - чудес не буває, 100% чудова генетика в тебе.

ну а якщо природа не така благосклонна, і спина не сильна, рекомендую переглянути наступні ссилки-

http://forum.badyuk.com/viewtopic.php?f=2&t=194

деякі цікаві думки , для тих кого природа не балує, звичайно треба багато що фільтрувати, і критично ставитись, але істина десь посередині між думкою "ебаш становую" і рекомендаціями лікарів , по яким можна займатись в стилі оздоровчої фізкультури і не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеж таки дивлюсь на металеві. хоча поки дешевше 16грн не знайшов. і то хз де на іншому кінці україни.. бачив по 13 та щось мені це кидаловом пахне

Ты меня не понял, есть блины, у меня, так сказать лишние, какой гриф у тебя диаметром, каким весом тебе блины нужны?

50мм, 25-15-10-5кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу тобі, це можна купити на пунктах прийому металолому!!! Там є все, що тобі буде потрібно. Як добирав кг там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пробуйте як безкоштовний варіант до штанги прив'язати 5л бутлі з водою або з піском на кожну сторону. Якщо є джгут можна штангу на розтяжку зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробуйте як безкоштовний варіант до штанги прив'язати 5л бутлі з водою або з піском на кожну сторону. Якщо є джгут можна штангу на розтяжку зробити.

у мене зараз робоча вага на жим 80кг, які кажете бутлі привязати?)

купив старі ржаві бліни разом з грифом) тепер треба комусь продати гриф бо 2 мені не треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробуйте як безкоштовний варіант до штанги прив'язати 5л бутлі з водою або з піском на кожну сторону. Якщо є джгут можна штангу на розтяжку зробити.

у мене зараз робоча вага на жим 80кг, які кажете бутлі привязати?)

купив старі ржаві бліни разом з грифом) тепер треба комусь продати гриф бо 2 мені не треба)

http://board.lutsk.u...entry1053092395

Я по свому досвіду радив. У мене штанга була від вагонетки, де приварені намертво і можливості добавити будь-що небуло взагалі. Тож спочатку начепив утяжелітєлі для ніг, потім для рук, потім бутлі з водою, потім чуть відра не чіпляв. То все було за часів молодості юной, зараз тілько зал і злий тренер з палкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://aukro.ua/bliny-diski-dlya-shtangi-15-kg-deshevle-net-i4452000867.html

Знайшов такий варіант. Продають бліни з залізобетону. Такі собі виготовити можу цілком. Впринципі треба зробити тільки форму нормальну, щоб естетично виглядали. Дати армування фіброю і тоді вийде навіть крепші як в того чувака, що продає.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://aukro.ua/blin...4452000867.html

Знайшов такий варіант. Продають бліни з залізобетону. Такі собі виготовити можу цілком. Впринципі треба зробити тільки форму нормальну, щоб естетично виглядали. Дати армування фіброю і тоді вийде навіть крепші як в того чувака, що продає.)

Короче тут цей варіант вже розглядався... пардон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...