Перейти до змісту

млинці до штанги, ваші варіанти)


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Оце вирішив докупити пару млинців собі.. як глянув на ціну)) млинці майже золоті виходять)

найдешевше що знайшов це 18 грн за 1кг ваги. і того 25тка коштує 450 гривень. відповідно 2 шт= 900 гривень)

чи є тут люди що мають вдома штангу, питання до вас, як ви виходили з ситуації? чи купували по такий цінах?( 18 грн то ще дешево... деякі млинці продають взагалі по 50 грн за кг)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в наявності є млинці від 10 до 25 кг., легеньке б/в, можемо договоритись з ціною, які саме вас цікавлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в наявності є млинці від 10 до 25 кг., легеньке б/в, можемо договоритись з ціною, які саме вас цікавлять?

всі цікавлять. яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з хлопцями в гуртожитку набрали води в 6 л бутилки і примотали їх скотчом до трубки з обох сторін і так займались кріпатура брала нормальна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з хлопцями в гуртожитку набрали води в 6 л бутилки і примотали їх скотчом до трубки з обох сторін і так займались кріпатура брала нормальна)

скільки ж то потрібно бутилок щоб набрати хоча б 70 кг?)

ну ладно) 50кг хоч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що була кріпатура, не означає що ще 100% результат.

по темі: я в дворі зварив лавку з підручних залізяк, знайшов гриф, замість блінів були 16-24-32ти кг гирі (вішались по краях), а для станової і жиму потрібна була більша вага, тому знайшли пару маховиків від вантажівок і залилили старі колеса бетоном.

от такий хардкорний хендмейд ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби знайшов не так захмарно

http://krivoyrog.dnp...gi-ID9fF75.html

тільки щось дивно в чувака міста міняються в об"явах) франківськ кривий ріг київ донецьк .. чи це нормально?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки щось дивно в чувака міста міняються в об"явах) франківськ кривий ріг київ донецьк .. чи це нормально?)

Просто займається продажами в неті, розміщує оголошення з привязкою до різних регіонів, так швидше передзвонюють потенційні покупці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Надибав млинці з твердою пластмасовою оболонкою, які наповняють розчином на основі цементу.

Виходить значно дешевше від традиційних і для домашнього використання повністю прийнятно (сам придбав собі такий комплект).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штангу можна обтяжити за допомогою ланцюгів з двох сторін, або жгутами (не рішення в даному варіанті), але дозволить збільшити навантаження без блінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав млинці з твердою пластмасовою оболонкою, які наповняють розчином на основі цементу.

Виходить значно дешевше від традиційних і для домашнього використання повністю прийнятно (сам придбав собі такий комплект).

де знайшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще можна замість блінів каналізаційні люки на металоломі думаю є ну мені поки одного хватає :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще можна замість блінів каналізаційні люки на металоломі думаю є ну мені поки одного хватає

я так розумію ти з смайликом помилився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не помилився десь біля 50 раз роблю а потім ледь вилажу тільки в мене 1 люк поки хватає руки на ширині приблизно 70см якраз по краях там є виступи для початку хватає в майбутньму можна іще один добавити але вже буду по центрі люка різаком вирізати отвір і ставити металеву серцевину щоб не гнулось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

півтора рокі назад замовляв собі дві гантелі по 31 кг кожна, розбірні, бліни по 3,2,1 КГ то мені обійшлося в 790 за гантелі і 180 доставка але вже тоді дві двацятки вартували в інтератлетиці 1250 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав млинці з твердою пластмасовою оболонкою, які наповняють розчином на основі цементу.

Виходить значно дешевше від традиційних і для домашнього використання повністю прийнятно (сам придбав собі такий комплект).

де знайшов?

Я взяв ось ці: http://aukro.ua/shtanga-ganteli-50-kg-krashcha-cina-949-grn-i4278100214.html

Хоча є альтернативні: http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/2-diska-blina-po-10-kg-i-4-po-5-kg-na-shtangu-ot-proizvoditelya-ID8IJRn.html#f3335a8cac

Другі виглядають "по-ярчє", але по якості я хз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце вирішив докупити пару млинців собі.. як глянув на ціну)) млинці майже золоті виходять)

найдешевше що знайшов це 18 грн за 1кг ваги. і того 25тка коштує 450 гривень. відповідно 2 шт= 900 гривень)

чи є тут люди що мають вдома штангу, питання до вас, як ви виходили з ситуації? чи купували по такий цінах?( 18 грн то ще дешево... деякі млинці продають взагалі по 50 грн за кг)...

Какое помещение под занятие? Можно колеса от машины использовать или сам диск штампованный его вес кг 15. Часто делают самодельные штанги из колес поезда ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колеса від різного колійного транспорту, вагонетки, трамваї, від поїзда тоже бачив роблять....

доречі замість штанги взагалі можна взяти кусок рейси, узко чи стандартної (я не жартую, в мене в селі сусід так і качався, взяк кусок рейси і вперьод)

Доречі можна колеса від машини використовувати і якшо мало ваги то вних або піску або води залити (ну тут вже треба буде думати шо да як)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще есть один классный метод как накачаться ))) берешь молодого теленка, садишь его на плечи и ходишь с ним по лестнице вверх и вниз, через год это уже будет не теленок а бык! Ну и ты соответственно наберешь нормально, бычка всегда можно будет потом сьесть ) а из кожи можно будет курточку сделать нормальную!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв ось ці: http://aukro.ua/shta...4278100214.html

Хоча є альтернативні: http://lutsk.vol.sla...html#f3335a8cac

Другі виглядають "по-ярчє", але по якості я хз :)

не бачу сенсу платити за цемент і пісок) з таким успіхом можна самому накалатати і залити в форму :_07:

Dima4s, какие именно нужны, и за какую цену готов купить?

всеж таки дивлюсь на металеві. хоча поки дешевше 16грн не знайшов. і то хз де на іншому кінці україни..

бачив по 13 та щось мені це кидаловом пахне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти хочеш працювати з залізом, то однієї штанги на 50-70кг мало. Потрібні також зручні лавки для жимів під різними кутами, стойки для жиму, присідань і качання дельти, ну і тренажери на тягу і прокачку ніг, рук. Воно не окупиться ніколи:) Я свій залізний парк збирав дуже довго: розбірні гантелі на 22кг, 4кг тато зробив на заводі, Толіка_Лт розвів на 5кг чавунні гантелі за 40грн, колись в родичів забрав стару вкрадену штангу з дисками і потім виміняв її на легшу але новеньку 50кг, купив класичне ядро за 70грн. Купа всього але нормальної качалки з ним не зробиш. Треба йти в спортзал. За одно дуже легко виявити чи це твоє чи ні і наскільки тебе вистачить.

Є інший варіант, який для абсолютної більшості вважаю достатнім: турнік, бруси і гімнастичні петлі типу TRX. Об'єми великі від них не виростуть (вони взагалі від іншого ростуть;)), але отримаєш якісні, еластичні м'язи, гармонійний розвиток тіла. Одне діло віджатись на брусах, зовсім інше на кільцях чи петлях - працює купа м'язів стабілізаторів, зусилля колосальні. Регулюючи ширину під час звичайних віджимань (як від землі) тільки на петлях пожна дуже потужно прокачувати спину. Взагалі всі тяги штанги на спину (крім станової і гіперекстензії) є видозміненими підтягуваннями на турніку, звичайними і за голову.

Якщо важко піджиматись багато разів, або взагалі важко піджиматись є простий спосіб як з цим боротись. Турнік повинен бути на ваш ріст, руки широким хватом для підтягувань за голову, присідаєте під турніком, має вийти як штангіст, який присів з штангою над головою і тягнете себе руками і синою догори, частину маси розпреділяючи на ноги. Коли ви ставатимете сильнішими, меньшу масу скидатимете на ноги. Аналогічно і з брусами. Ці речі важливі коли для прокачки потрібно підтягуватись по 10-12 разів. Якщо є напарник, а турнік високий, то він може помагати тримаючи ноги.

Вправи на петлях типу TRX можна скачати в неті, петлі можна пошити самому, або купити. Дуже потужно прокачують і дають витривалість. Ними качають спецназ США.

Мати штангу - це гарний фетиш:), знаю сам я к власник штанги. Зараз спортзалів дуже багато в кожному районі, ціни прийнятні за якість наданих послуг. Халява на аукро з'являється дуже рідко - качків багато і кожен не відмовиться від халяви, а попит на дешеве і важке з кожним роком все більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...