Перейти до змісту

Хто забув картку ПБ в банкоматі


S-driver

Рекомендовані повідомлення

В банкоматі при відділенні ПБ навпроти "Сільпо" (район "Варшавки") хтось забув картку близько 11.00.

Звертайтесь за тел. 096-34два-7сім05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ніхто не обявиться- віддайте картку у відділення привату. там звяжуться з людиною і повідомлять про згубу. принаймі коли я забув. мені зателефонували з відділення і я прийшов забрав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ніхто не обявиться- віддайте картку у відділення привату. там звяжуться з людиною і повідомлять про згубу. принаймі коли я забув. мені зателефонували з відділення і я прийшов забрав

Хотів відразу так зробити, але сьогодні, на жаль у відділенні вихідний.

Завтра віднесу, якщо ніхто не об'явиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картка, яка була у третьої особи повинна знищуватись і перевипускатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ніхто не обявиться- віддайте картку у відділення привату. там звяжуться з людиною і повідомлять про згубу. принаймі коли я забув. мені зателефонували з відділення і я прийшов забрав

Хотів відразу так зробити, але сьогодні, на жаль у відділенні вихідний.

Завтра віднесу, якщо ніхто не об'явиться

Думаю, власник вже давно зателефонував і заблокував картку. Але, скажу чесно, приємно вражає сам факт свідомості і порядності наших людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів відразу так зробити, але сьогодні, на жаль у відділенні вихідний.

Ценральное (возле "Луческа") работает ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз не правильно ввести пін-код і банкомат забере і вже не поверне картку.

ага, а ще зробить фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз не правильно ввести пін-код і банкомат забере і вже не поверне картку.

ага, а ще зробить фото.

Ну і толку з того фото? Колись я теж забув свою картку в банкоматі. Але "товарісч" який стояв за мною не повернув її у відділення банку, а скористався нею у "Нашому Краї" що на Львівській. Службі Безбеці Приватбанку вдалося встановити його особу (не буду розповідати яким чином, та й це не важливо), за що їй честь та хвала. Матеріали на зловмисника, а ним виявився Поліщк Сергій Юрієвич, були передані в міськвідділ. Але там замість того щоб винного притягнути до відповідальності списали все на мою неуважність. Принаймні так вирішив зробити дільничий з цікавим прізвищем Лось. Після чого справа заглохла. Після цього я зрозумів, що наша міліція нас береже лише в кіно :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз не правильно ввести пін-код і банкомат забере і вже не поверне картку.

ага, а ще зробить фото.

Ну і толку з того фото? Колись я теж забув свою картку в банкоматі. Але "товарісч" який стояв за мною не повернув її у відділення банку, а скористався нею у "Нашому Краї" що на Львівській. Службі Безбеці Приватбанку вдалося встановити його особу (не буду розповідати яким чином, та й це не важливо), за що їй честь та хвала. Матеріали на зловмисника, а ним виявився Поліщк Сергій Юрієвич, були передані в міськвідділ. Але там замість того щоб винного притягнути до відповідальності списали все на мою неуважність. Принаймні так вирішив зробити дільничий з цікавим прізвищем Лось. Після чого справа заглохла. Після цього я зрозумів, що наша міліція нас береже лише в кіно :).

а заяву (відмовний) без Вас підписали ? чи як було?

п.с. тобто справа в призвіщі людини? (от якби Холмс)

ппс. Невже і коштів не відшкодували і тд.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лось он и в Африке лось. Жаль что тот мужичок не получил "админки", в следующий раз знал бы как чужое брать.

Пи.Си. Анекдот один есть и цитирую последнюю фразу: "ну ты конь внатуре ЛОСЬ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз не правильно ввести пін-код і банкомат забере і вже не поверне картку.

ага, а ще зробить фото.

Ну і толку з того фото? Колись я теж забув свою картку в банкоматі. Але "товарісч" який стояв за мною не повернув її у відділення банку, а скористався нею у "Нашому Краї" що на Львівській. Службі Безбеці Приватбанку вдалося встановити його особу (не буду розповідати яким чином, та й це не важливо), за що їй честь та хвала. Матеріали на зловмисника, а ним виявився Поліщк Сергій Юрієвич, були передані в міськвідділ. Але там замість того щоб винного притягнути до відповідальності списали все на мою неуважність. Принаймні так вирішив зробити дільничий з цікавим прізвищем Лось. Після чого справа заглохла. Після цього я зрозумів, що наша міліція нас береже лише в кіно :).

а заяву (відмовний) без Вас підписали ? чи як було?

п.с. тобто справа в призвіщі людини? (от якби Холмс)

ппс. Невже і коштів не відшкодували і тд.?

Відповідь на мою заяву я довго шукав :) На мою поштову адресу її найімовірніше ніхто не висилав, тому довелося побігати по кабінетам міліції. Після хоча і невеличкого мініскандалу нарешті знайшлася бумага в якій вищеназваний лось стверджував що відкривати кримінальне чи якесь там провадження не доцільно оскільки потерпілий, тобто я сам проявив халатність, суспільна значущість злочину низька і відповідно міліції свою дупу ворушити не варто. В черговому кабінеті мені дали копію тої відповіді яку нібито мен вислали, я розписався що тіпа отримав її і на цьому все діло заглохло. Як то кажуть: да здраствуєт наша доблєсна міліція :)! А збитки ніхто мені звичайно не компенсував. Винних то не має :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, вибачай якщо якимось чином образив твоїх колег, але така правда життя ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, вибачай якщо якимось чином образив твоїх колег, але така правда життя ...

Звідки такі аналітичні здібності? :_09:

Але мушу вас розчарувати :_05: (на службі був тільки в ЗСУ) :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так допитуєшся як той Лось :) Він мене пару раз перепитав тоді: значить ви забули карточку в банкоматі? Це вже пізніше я зрозумів до чого він хилив ... Так і ти: все допитуєшся, а толку з усіх тих розпитувань, я так разумію, буде ноль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так допитуєшся як той Лось :) Він мене пару раз перепитав тоді: значить ви забули карточку в банкоматі? Це вже пізніше я зрозумів до чого він хилив ... Так і ти: все допитуєшся, а толку з усіх тих розпитувань, я так разумію, буде ноль :)

Просто перевірив чому ви навчились з того часу. Але толку

я так разумію, буде ноль :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник не об'явився, картку віддав у відділення ПБ.

Тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...