Перейти до змісту

Де така перукарня?


konva

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!

Думаю вкотре поміняти колір волосся, але хочеться спочатку побачити себе після того як... Знаю, що є перукарні в яких є спец.програма- де скануєш фотку і підбираєш і колір і зачіску. Підкажіть чи є у нас така в Луцьку? :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін, та возьми собі софтіну постав на комп, відскануй фотку і тренуйся кіко влізе :) Хоть вуса і бород унакладай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, нема сканера

а по-друге, якось недружелюбно звучить відповідь :) (я не розумію що таке софтіна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, якшо недружелюбно... Софтіна - програма. Наприклад, Віртуальний Стиліст, чи Космополітан чи шось інше (їх валом є в інеті). Ставиш її собі, заганяєш туда фотку і ізголяєшся з себе як тіко мона :)

З.І. Якшо тре, то Стилістом можу поділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!

Думаю вкотре поміняти колір волосся, але хочеться спочатку побачити себе після того як... Знаю, що є перукарні в яких є спец.програма- де скануєш фотку і підбираєш і колір і зачіску. Підкажіть чи є у нас така в Луцьку? :o

Вкотре...Хорошо звучит.Я уже лет 5 мечтаю не обязательно кардинально, но поменять цвет волос, может просто оттенок.А набраться смелости не могу, боюсь, что попадется какой нибудь "гений" парикмахер :o , потом пожалею.Даж тому, что стрижет меня постоянно не доверяю :D .Было бы не плохо такую программу найти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Млін, та возьми собі софтіну постав на комп, відскануй фотку і тренуйся кіко влізе :( Хоть вуса і бород унакладай :)

Пусте це все. Ніяка програма тобі не врахує густоти і товщини волосся. На зображенні буде одне, а насправді, інше. Краще підібрати хорошого перукаря, який бачить варіанти у своїй уяві і конкретно для типу твого волосся запропонує вдалий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Комп. програма була колись до ремонту в центральній перукарні "Конвалія", думаю, там і залишилась. Але, я б порадила, до професійного стиліста-візажиста звернутись, він тобі з півслова видасть потрібний колір, з врахуванням густоти і т.д., або самій подивитись в дзеркало і вирішити, чого душа бажає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конвалія переїхала на Соборності. Комп*ютера я в них не бачила. А на її місці інша перукарня-салон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "Гузаря" була така програма. "Гузар" ще є? Від кількох людей чула хороші відгуки про цю перукарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...