Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

Микола, воно то так, еле яким потрібно бути "дебілом б*я" щоб надрукувати таке для їхнього піпла.

Я вже не кажу про те що знаходяться такі що повірять.

Хоча в нас теж є категорія котра схожі речі буде хавати на УРА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола, воно то так, еле яким потрібно бути "дебілом б*я" щоб надрукувати таке для їхнього піпла.

Я вже не кажу про те що знаходяться такі що повірять.

Хоча в нас теж є категорія котра схожі речі буде хавати на УРА.

Цим керують не дурні , вони точно знають , що , як і кого треба показувати =)

Не знаю , чи фейк

1047182_original.jpg

1047540_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17-летняя кировчанка забеременела в бассейне египетского отеля.

Які в арабів живчики. :_07: Ще й діють вибірково на багатострадальних рускіх жєнщін.

камєнт звідти:

бассейн пусть теперь алименты платит
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Держдумі хочуть перевірити законність розпаду СРСР

Депутат Держдуми Євген Федоров знову попросив Генерального прокурора Росії Юрія Чайку перевірити законність і легітимність рішень, що призвели до розпаду Радянського Союзу, і притягнути винних до суду.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "РИА Новости". (хоча я на їх сайтах не знайшов)

У червні Федоров вже просив Генпрокуратуру перевірити легітимність створення Держради СРСР і його рішень про визнання незалежності Естонії, Латвії і Литви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігіл нервово в кутку палить в порівнянні з Українцями

CS66wtNWwAI_Zkb.png

 

-Товарищ полковник, новая жертва маньяка, уже 117ая, может начнем уже расследование. -Какой еще к черту маньяк-тут по городу украинцы с балончиками ходят, а ты ко мне с каким то маньяком. -Но маньяк же... -Хватит.Сходи лучше в библиотеку и высматривай кто читает "Барвинок".

Змінено користувачем Zerotul
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екс-президент Міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF) сенегалець Ламін Діак підозрюється у навмисному приховуванні випадків позитивних допінг-тестів спортсменів з Росії, повідомляє Reuters.

Екс-чиновник поміщений під арешт разом зі своїм захисником.

За даними слідства, Діак отримував грошові перекази з Росії в обмін на приховування інформації про позитивні допінг-проби спортсменів цієї країни.

Колишній стрибун у довжину Діак очолював IAAF з 1999 по 2015 роки. В серпні його змінив на посаді британець Себастьян Кое, який виграв вибори в українця Сергія Бубки.

Великий допінг-скандал за участю збірної Росії з легкої атлетики вибухнув в серпні 2015 року, напередодні Чемпіонату світу. Повідомлялося, що 80% російських медалей на Олімпійських іграх і чемпіонатах світу останніх років були здобуті з допомогою допінгу.

На ЧС-2015 збірна Росії змагалася без ряду своїх лідерів, яких звинуватили у вживанні допінгу, і посіла 9-е місце в загальному заліку, завоювавши всього 4 нагороди - 2 золота, 1 срібло та 1 бронзу. Для порівняння, на ЧС-2013 росіяни зайняли в загальному заліку 1-е місце (17 медалей, 7-4-6), а на легкоатлетичному турнірі Олімпійських ігор Лондона-2012 - 2-е місце (17, 8-4-5).
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/sport/1173945-eks-prezident-mijnarodnoji-federatsiji-legkoji-atletiki-prihovuvav-pozitivni-doping-testi-sportsmeniv-rosiji.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось цю новину читав, 

Росіянка "підхопила" вагітність в басейні єгипетського готелю

"Через два тижні після приїзду з Єгипту тест на вагітність показав, що моя Аня вагітна! Значить, в басейн потрапила сперма. Тільки від неї вона могла завагітніти"

http://www.depo.ua/ukr/life/rosiyanka-zavagitnila-kupayuchis-u-baseyni-v-egipti-04112015154600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossijskie-fanaty_1.jpg

Российские болельщики шокировали общественность своим непристойным поведеним на матче 4-го тура Лиги Европы “Бешикташ” – “Локомотив”. В Стамбуле фанаты на трибунах сняли штаны и продемонстрировали всем зрителям свои голые задницы.

Такой перфоменс и попытки прорваться на поле не очень понравились турецкой полиции, которая вынуждена была усмирять приезжих. Как информирует Fanatik, нескольких российских фанов пришлось арестовать.

http://newsonline24.com.ua/golyj-zad-vsemu-miru-rossijskie-fanaty-shokirovali-nepristojnym-povedeniem-v-turcii

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

​Инцидент с самолетом «Когалымавиа» в Пулково, в результате которого буксировщик сбил у него стойку шасси, произошел из-за действий экипажа. Об этом РСН сообщил источник в петербургском аэропорту.

По его словам, посадка на рейс в Шарм-эль-Шейх происходила в штатном режиме, а проблемы возникли при буксировке самолета. Один из пилотов согласно регламенту попросил у водителя буксировщика запустить двигатель, на что получил одобрение. Но спустя несколько секунд пилот, крича, сообщил, что нечаянно нажал на тормоз во время буксировки.

Подробнее на РБК:

http://www.rbc.ru/society/05/11/2015/563b33809a7947d9596ca564

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...