Перейти до змісту

Епіляція


Танчик

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь-ласка де можна зробити воскову епіляцію недорого (можна і ціни вказати :) ). Можливо хтось має знайому, що робить вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Я маю знайому, яка робить воскову депіляцію вдома. Але, напевно, питання неакутальне, бо його автор на форумі вже з півроку не з'являється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Щоб не створювати нової теми, прошу підсказати, де в Луцьку, в яких салонах можна отримати послугу з лазерної епіляції.

Більше цікавить інформація від користувачів, які особисто проводили дану процедуру і можуть порекомендувати той чи інший салон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Лазерну епіляцію хотілось би спробувати, але думаю не дешеве задоволення. Хочу спробувати шугаринг... Можливо хтось робив собі сам? У мене не вийшла сама маса (думаю може переварила). Є у кого рецепт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шугаринг роблю вже два роки, в порівнянні з воском відчуття набагато приємніші. Мій майстер Ірина 097 724 32 34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Nha, а бікіні? епілятором? оце ж у Вас больовий поріг :_02:

Порадьте, будь ласка, майстра воскової депіляції, а то моя поїхала за кордон(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Апну тему:

Цікавить де можна якісно зробити в Луцьку лазерну епіляцію? Чи хтось робив, є якісь відгуки?

Хочеться раз і назавжди видалити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерну робили в "Лазер хаус". Є в Києві, Львові. Результат хороший. Правда це не один сеанс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... мені Луцьк саме цікавить)

В Луцьку роблять в Едемі - там майстри приїзджі. Майстри різні, і відгуки різні - комусь подобається, а комусь ні. Ну і результат також від індивідуальних особливостей організму залежить. Знаю точно, що там майже найдешевша ціна в Луцьку....

В Казці також роблять. http://www.kazka.lut...pіlyatsіya.html Відгуки з Казки не чула...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...