Перейти до змісту

Віддалений доступ до відеореєстратора


dimmaxim

Рекомендовані повідомлення

Хто може порадою допомогти налаштувати доступ до реєстратора, є апарат підключений до нету, у ньому є налаштування портів та айпіх у яких я не розуміюсь, хотілося б через нет мати змогу глянути що записує апарат і що записав, у характеристиках написали про таку можливість з андроїд чи айос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить від прова (не всі дають білий ІП),

а далі все теоретично "стандартно" попроси свого "штатного адміна" - зробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут детальну інструкцію не напишеш, не відомо який роутер, провайдер, реєстратор, біла/сіра айпі, динамічна чи ні.

Для реалізації потрібна біла айпі від провайдера. Якщо динамічна то потрібно налаштовувати через ДДНС. З статичною простіше, потрібно налаштувати роутер (прокинути порти на сіру айпіху відеореєстратора, яку теж прописати на реєстраторі).

АП. - краще знайти людину яка зелене поняття має в мережах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивитися з андроїда чи іоса не проблема, скачуй з маркета чи що там в іосі програмки і вперед, а ось які це питання, я наприклад якщо ставлю реєстратор" LUXDVR" то серед того гівна що в маркеті а його дуже багато,підходить лише одна, дві програми наприклад"LUXCAM" . Так що треба шукати, але саме краще віддалено дивитися з компа, з будь якого браузера(Моз,Хром,Експ.)в них хоть просмотр архіва удобний бо те що в іосах і андр. ну так сє(, це моя думка. Але має бути постійна ІП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше хлопці, допрокидувався портів так, що тепер нету нема, роутер длінк 2640ю, провайдер укртелеком, відповідно динамічна айпі, програма на андроїді вже є, в мережі по вайфай все показує - працює, а через нет ні, підключився через сусідський роутер, бо свій запоров налаштунки, підкажіть як відновити хоча б заводські!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет відновив, прокидання портів на длінку 2640ю при англійському веб-інтерфейсі це де куди і що вписувати, потрібно прокинути 80 і 37777 порти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет відновив, прокидання портів на длінку 2640ю при англійському веб-інтерфейсі це де куди і що вписувати, потрібно прокинути 80 і 37777 порти?

Ти підключаєшся на сіру айпі відеореєтратора, ця айпі тільки в локалці буде працювати, щоб підключитися ззовні потрібно вводити білу айпі роутра, який буде редіректити тебе на відеореєтратор. Так як у тебе динамічна біла айпі, ти не зможеш кожен раз взнати яка вона в тебе в даний момент. Тут два варіанти, просити в УТ білу айпі статичну або налаштовувати через ДДНС роутер і заходити не через айпі а через доменне ім"я. Тут описано як це налаштовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально вчора налаштовував, потрібно прокинути порт 37777, достатньо одного запису в роутері, простіше кажучи вам потрібно перенаправитись на цей порт 37777 - він називається TCP

можу допомогти удальонно якщо цікавить!

на рахунок динамічного айпі, не згоден з попереднім постом динамічного айпі достатньо для перевірки правильності налаштування, так як він міняється лише при перезапуску вашого роутера або обладнання (сервера) на будинку

коли з світлом все гуд то налаштувати прокидку портів, динамічного айпі-буде достатньо

а потім собі перейдете на статичний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально вчора налаштовував, потрібно прокинути порт 37777, достатньо одного запису в роутері, простіше кажучи вам потрібно перенаправитись на цей порт 37777 - він називається TCP

можу допомогти удальонно якщо цікавить!

на рахунок динамічного айпі, не згоден з попереднім постом динамічного айпі достатньо для перевірки правильності налаштування, так як він міняється лише при перезапуску вашого роутера або обладнання (сервера) на будинку

коли з світлом все гуд то налаштувати прокидку портів, динамічного айпі-буде достатньо

а потім собі перейдете на статичний!

По перше порт можна прокидати будь-який.

2) Айпіха може змінитися і раніше. "При динамическом назначении сервер DHCP выделяет IP-адрес на ограниченный период времени ("время аренды") или до отказа клиента от адреса - в зависимости от того, что произойдет раньше. При назначении вручную IP-адреса выбираются администратором сети, а сервер DHCP извещает клиента о назначении."

3) Якщо на білу перейти напряжно - ДДНС вирішує ці проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робиться у вкладці NAT --> Virtual Servers?

Так там налаштовуэться прокидання портів, прописуєш порти які будуть "прослуховуватись" ззовні, направляєш на порт який слухає реєстратор і айпі реєстратора. ДДНС налаштовується у іншій вкладці. В ДНС заглянь.

Прописуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там налаштовуэться прокидання портів, прописуєш порти які будуть "прослуховуватись" ззовні, направляєш на порт який слухає реєстратор і айпі реєстратора.

а на фото в попередньому пості не правильно в мене чи нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там налаштовуэться прокидання портів, прописуєш порти які будуть "прослуховуватись" ззовні, направляєш на порт який слухає реєстратор і айпі реєстратора.

а на фото в попередньому пості не правильно в мене чи нормально?

Сервер айпі -це айпі твого реєстратора має бути, а у тебе я бачу айпі роутера. Ремоут хост - хз почитати в доках треба що туди писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз перероблю, я зробив хост вписав в настройках роутера назву логін і пароль

передобив зараз так:

post-9395-0-43049000-1400079286_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішній порт можеш поставити не обов'язково такий самий на який стукатися. А інший, наприклад 15698, на те він і роутер, щоб прокинути так, як ти хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовнішній то ЕКСТЕРНАЛ а внутрішній то ІНТЕРНАЛ??? я правильно зрозумів? і замість 37777 і 37778 можна написати 15698

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айпі роутера:любий порт -> айпі реєстратора:порт який слухає реєестратор

Екстернал порт любий головне його вказати в браузері коли будеш звертатись до реєстратора чи софті через дві крапки. Н-д http://193.238.123.222:16574

А на роутері налаштувати перекидку на 80 порт на 192.168.ХХХ.ХХХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айпі роутера:любий порт -> айпі реєстратора:порт який слухає реєестратор Екстернал порт любий головне його вказати в браузері коли будеш звертатись до реєстратора чи софті через дві крапки. Н-д http://193.238.123.222:16574 А на роутері налаштувати перекидку на 80 порт на 192.168.ХХХ.ХХХ

це робити в налаштуваннях Port Triggering чи Virtual Servers?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чи підійде для вирішення мого питання хост, який надає укртелеком? і яка ціна послуги якщо хтось цікавився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь-ласка гляньте і скажіть, що і де не так, бо не працює:

прокинув порти

post-9395-0-00009800-1400184166_thumb.jp

зареєстував хост

post-9395-0-85535500-1400184212_thumb.jp

прописав настройки хоста в роутері

post-9395-0-89188100-1400184247_thumb.jp

перезавантажив реєстратор, роутер, (оновив налаштування хоста бо айпі змінилась) - підключаюсь ---- результату нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь-ласка гляньте і скажіть, що і де не так, бо не працює:

прокинув порти

post-9395-0-00009800-1400184166_thumb.jp

зареєстував хост

post-9395-0-85535500-1400184212_thumb.jp

прописав настройки хоста в роутері

post-9395-0-89188100-1400184247_thumb.jp

перезавантажив реєстратор, роутер, (оновив налаштування хоста бо айпі змінилась) - підключаюсь ---- результату нема

В правильному напрямку копаєте, уточніть на яких портах працює реєстратор? Можна глянути в реєстраторі. Якщо він на 80 порту по вебу слухає, то в інтернал порт треба прописати 80. Все залежить як він налаштований. По дефолту, задється, 80 порт.

Схема така

Реєстратор:порт(Х) - порт(Х)-роутер-порт(У) - порт(У) віддалена машина.

(Х) - порт реєстратора, та налаштований інтернал порт на роутері.\

(У) - Екстеранл порт на роутері, та порт який треба вказати в браузері чи софті на віддаленій машині.

Виглядатиме так, в браузері на віддаленій машині- http://АЙПІ роутера:ЕКСТЕРНАЛ ПОРТ а роутер має сам прокинути на інтернал порт реєстратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в налаштуваннях реєстратора стояв 80й порт, я зробив 8080, пробував і з тим і з тим, нічого, але один раз було на сторінці WEB SERVICE і все - біла сторінка, ще питання: чи потрібно в реєстраторі прописувати налаштування дднс, там вони є і я прописав як у роутері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в налаштуваннях реєстратора стояв 80й порт, я зробив 8080, пробував і з тим і з тим, нічого, але один раз було на сторінці WEB SERVICE і все - біла сторінка, ще питання: чи потрібно в реєстраторі прописувати налаштування дднс, там вони є і я прописав як у роутері?

В реэстраторі ДДНС не потрібно. Тут треба логіку зрозуміти і все стане на місця. Роутер виступає як посередник між віддаленою машиною і реєстратором.

Ти звертаєшся до роутера, який в свою чергу бачить що цей порт закріплений за реєстратором, перенаправляє звернення на реєстратор причому на той порт який слухається. Реєстратор бачить звернення від роутера, відповідає йому. роутер в свою чергу перенаправляє на віддалену машину. Так ось, ДДНС треба тільки для того щоб звернутися до роутера, реєстратору пофік, він знає тільки роутера і поняття не має що хтось ззовні хоче зайти.

І ще раз НАГОЛОШУЮ!!! на віддаленій машині потрібно вказувати порт на якому роутер буде перенаправляти на реєстратор.

АП! Ви все правильно налаштували!!!!!!!!! Зараз зкину деталі, треба налаштувати АКТІВІКС!

eEKaj.jpg

Дивіться на АДРЕС

АП.

Потрібно налаштувати Інтернет експлорер. І доречі треба в ньому відкривати.

Чтобы изменить способ работы браузера Internet Explorer с элементами ActiveX, выполните указанные ниже действия.


  • Откройте Internet Explorer.

  • В меню Сервис выберите команду Свойства обозревателя.

  • На вкладке Безопасность нажмите кнопку Другой.

  • В списке Параметры безопасности найдите пункт Элементы ActiveX и модули подключения.

  • В пункте Автоматические запросы элементов управления ActiveX выберите Включить.

  • В пункте Загрузка подписанных элементов ActiveX выберите Включить или Предлагать.

  • В пункте Запуск элементов ActiveX и модулей подключения выберите Включить или Предлагать.

  • В пункте Выполнять сценарии элементов ActiveX, помеченные как безопасные выберите Включить или Предлагать.

  • Нажмите кнопку ОК, а затем снова нажмите кнопку ОК.

грубо кажучи все що пов"язано з АКТІВІКС включіть і все.

Зкинув дещо у приват, перевірьте ящик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто зробити мануал з скріншотами покроковий, бо я робив вперше і не без допомоги все вийшло і працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...