Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні перевіряв: Відродження, Рівненська, Глушець парк на ура, Б.Хмельницього затикається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Пропоную завтра, 7.11.14 зустрітися в Корабліку на 18.00 і відсвяткувати "новосілля" репітера. Хто буде відпишіться, щоб знати на скількі чоловік столік заказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи в Новоукраінці Рівненська обл.було чутно як хлопаки розмовляли. При наявності більш потужньоі антени зв'язок буде ввдмвнний. Відстань приблизно 20км.

Жіночий голос: Автоканал Луцьк, а там фанфари....

Сильно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Используем суб тон,так как постоянно пробиваются сигналки в эфир В меню радиостанции настраиваем передачу с суб тоном ТХ 77.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, а хтось взагалі буває в каналі? Бо я ще нікого не чув. Частота 433.750 ?

зазвичай як когось треба, то нікого не чути, але коли репітер перестає працювати, то всі зразу налітають чого не працює =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку можете порадити радіостанцію із діапазону до 1000 грн щоб чути вас і бажано дальнобоїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб нас чути і дальнобоїв то вам 1к грн не хватить, бо треба дорогий мультидіапазонний сканер.

вам краще купити дві станції окремо. портативку на 144/400 мгц і автомобільну на 27 мгц. якраз в 1000грн впишетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Хочу приєднатися до Вашої компанії. В всі ціх штуках шо пишите на форумі зовсім нерозбираюсь , тому порадьте який апарат краще взяти, можливо хтось має.

.Повідомлення #395

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через відсутність активності на каналі і деякі технічні проблеми репітер відключений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через відсутність активності на каналі і деякі технічні проблеми репітер відключений

Шкода :( Я то думаю-чого вчора з району Шепеля докричатися не зміг?

Народ напевно,рації покупляв щоб слухати ,а не спілкуватися по радіо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через відсутність активності на каналі і деякі технічні проблеми репітер відключений

так, вже пару днів не робить бачу. на весну треба запустити оновлений варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...