Перейти до змісту

Сторони вікон у квартирі. Схід - захід Vs Північ південь.


purepower2

Рекомендовані повідомлення

Поділіться, хто живе в квартирах зі стороною на північ, як Вам? Чи не бракує сонця? Чи дійсно холодно і не нападає депресія в таких кімнатах із за відсутності сонця? Я от придбав квартиру вікна якої виходять на північ ( кухня з лоджією і вітальня ) та спальня з лоджією на південь. Все життя прожив в квартирі вікна якої виходили на схід та захід і от тепер думаю чи зможу пристосуватися до інших сторон світу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально, зимою завжди тепло(опалення), прокидаєшся з проміннями сонця.

літом великий плюс сонце не світить і не нагріває кімнату, ну і прохолодніше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально, зимою завжди тепло(опалення), прокидаєшся з проміннями сонця.

літом великий плюс сонце не світить і не нагріває кімнату, ну і прохолодніше буде.

Якщо 100%тно північна, то прокинутись з променем сонця не вийде, там немає сонця ні з ранку ні вечором.) У вас скоріш за все північно- східна, тоді так, на якусь годинку сонечко заходить у гості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться, хто живе в квартирах зі стороною на північ, як Вам? Чи не бракує сонця? Чи дійсно холодно і не нападає депресія в таких кімнатах із за відсутності сонця? Я от придбав квартиру вікна якої виходять на північ ( кухня з лоджією і вітальня ) та спальня з лоджією на південь. Все життя прожив в квартирі вікна якої виходили на схід та захід і от тепер думаю чи зможу пристосуватися до інших сторон світу :)

Також жив у квартирі захід-схід, а зараз перебрався у квартиру північ-південь. Північна кімната, трохи темнувата, як на спальню то нормально, а от для дитячої затемна. Живу на першому поверсі, тому відкрити штори і жалюзі повністю ніколи не можу, в нас вона ще й знаходиться у внутрішньому куті будинку + на подвір'ї багато високих дерев, тому трохи темно в ній. Стоять металопластикові вікна, які не пропускають повітря, тому постійно стараюсь провітрювати, щоб не цвіли стіни і речі в кімнаті. З південною стороною проблем немає. Літом в нас не жарко, з підвалу тягне прохолодою, але й зимою не холодно - три з чотирьох стояків опалення входять з підвалу, тобто батареї в нас найтепліші, лише у ванній кімнаті стояк входить з даху, тому батарея майже холодна (кімнатної температури).

Якщо порівнювати, то комфортніше було в квартирі схід-захід, хоча там був останній поверх, тому літом жаркувато було через розпечений дах.

Якщо 100%тно північна, то прокинутись з променем сонця не вийде, там немає сонця ні з ранку ні вечором.) У вас скоріш за все північно- східна, тоді так, на якусь годинку сонечко заходить у гості

Підтверджую. Кімната сонця не бачить цілий рік, ми ж не на екваторі живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы жили в квартире где все окна выходили на север, это, конечно, не очень...Холодно не было, жарко тоже, но светло дома тоже почти никогда не было....только в самые солнечные дни, понятное дело без попадания лучей в квартиру...просто из за ясного дня и дома было посветлее... А если север и юг, думаю это нормально. Сейчас у нас все окна на запад, солнце часов после 15.00 попадает прямо в окна, после северной стороны для меня это огромный плюс, я прям наслаждаюсь))). Если что, есть ролеты. Зато летом солнцепек не с самого утра, для меня это отлично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться тепер звикати, в новому будинку ще й вікно у північну кімнату- вітальню не дуже велике, а квадратура більше 22 плюс другий поверх... . Ні щоб навпаки спальню зробити північну, бо вона менша по площі (15,5) а вітальню на південь, було б набагато краще, але ті забудовники вічно щось напутають.. Эх, надіюсь хоч дизайнер поможе, можливо покраска стін в світло жовтий хоч якось компенсують відсутність сонця. Вже нема куда діватись мені, квартира куплена. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться тепер звикати, в новому будинку ще й вікно у північну кімнату- вітальню не дуже велике, а квадратура більше 22 плюс другий поверх... . Ні щоб навпаки спальню зробити північну, бо вона менша по площі (15,5) а вітальню на південь, було б набагато краще, але ті забудовники вічно щось напутають.. Эх, надіюсь хоч дизайнер поможе, можливо покраска стін в світло жовтий хоч якось компенсують відсутність сонця. Вже нема куда діватись мені, квартира куплена. )

Не обов'язково жовтий, але чим світліші будуть стіни тим світліше буде в кімнаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь 33 квартал побудований на північ (9-ти поверхівки), відповідно 2-о кімнатні на південь, 3-и кіинатні лише одна на південь, інші на північ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь 33 квартал побудований на північ (9-ти поверхівки), відповідно 2-о кімнатні на південь, 3-и кіинатні лише одна на південь, інші на північ.

Так, підтверджую, але не всі, бо сам на пр.Молоді живу в трикімнатній і в мене схід - захід кімнати, північних немає, тільки в чотирикімнатних у нас одна кімната північна, а молоді 7, 9 ,15 - всі трьошки північні. Гордіюк теж по стороні північного базару весь північний, живуть же люди якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь 33 квартал побудований на північ (9-ти поверхівки), відповідно 2-о кімнатні на південь, 3-и кіинатні лише одна на південь, інші на північ.

Так, підтверджую, але не всі, бо сам на пр.Молоді живу в трикімнатній і в мене схід - захід кімнати, північних немає, тільки в чотирикімнатних у нас одна кімната північна, а молоді 7, 9 ,15 - всі трьошки північні. Гордіюк теж по стороні північного базару весь північний, живуть же люди якось.

Майже 20 років і ніякий проблем не було. У тещі 2 поверх зал завжди був у винограді, світло завжди вмикали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...