Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

З стапелів Харківського заводу зходять нові БТР для нацгвардії

u0u46VsleZY.jpg

а круті у нас БТРи =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вот так бы все колорадские уроды ...... суя свой флаг в место нашего!

бачив з "альтернативною" назвою це відео

"Донецк 22+ (убрать от экранов детей и беременных) снайпер убил дончанина который вешал флаг ДНР"

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у вас і цензура!!!!

Хтось миттєво видалив мій пост!

Бувайте здорові, але я тут більше не "ходок" - щось "паливом" пахне....

Думав пригорнутись, але...

Більше нікому не вірю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх видалили,але НЕ прості юзери їх читати зможуть.

natovec, дак воно ж п*яне там повзло, і видно,як хотіло розвернутися,але сходи були з іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у вас і цензура!!!!

Хтось миттєво видалив мій пост!

Бувайте здорові, але я тут більше не "ходок" - щось "паливом" пахне....

Думав пригорнутись, але...

Більше нікому не вірю!!!

а нічо що цей ролик вже декілька разів викладали, ви мабуть не тільки не ходок, але й не читок. А взагалі пост видалив , щоб не виривати з контектсу того флуда, що тут почався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив з "альтернативною" назвою це відео "Донецк 22+ (убрать от экранов детей и беременных) снайпер убил дончанина который вешал флаг ДНР"

Да хоть и так, без разницы! "за что боролся на то и напоролся"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докладываю о эпическом фейле колорадов, решивших сегодня разрамсить мою малую родину, город Сватово, форпост луганского украинства, по поводу которого не так давно паниковала некто Білозерська.

tCpQs.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російський МЗС гнівно розкритикував відповідь директора коледжу в Лозанні здобувачці з Росії , яка звернулася до нього з питання працевлаштування , Це наші санкції і наш протест проти політики і війни , розв'язаної Росією.Бажаю вам удачі в ваших пошуках , будь ласка , прийміть запевнення у нашому найвищому повазі.Мартін ФрейбургхаусДиректор »»

Коментарі

Интересно, каково это быть гражданином ненавидимой всем цивилизованным миром страны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки подумав про це**Интересно, каково это быть гражданином ненавидимой всем цивилизованным миром страны?**.Ну десь їздимо на відрочинок,росіяни попадалися.Я з ними не контактував,в готелі це легко.Подумав сьогодні,а екскурсії?Це ж в одному автобусі і з ними?Ні,я цього не витримаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б цього орка забанити ))

давай я тебе забаню ? бо ти вже говориш більше ніж важиш. Він ролик з національного телебачення Гондурасу виклав ? чи Зімбабве ? чи россії ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментарі

Интересно, каково это быть гражданином ненавидимой всем цивилизованным миром страны?

Вони ще цього не усвідомили, і мабуть, ще не скоро усвідомлять.

В усіх своїх негараздах за звичкою будуть звинувачувати "гейропу" і "америкосов" і тупо прославляти свого царя. І я не бачу можливості в осяжному майбутньому досягти порозуміння з росіянами.

Навіть якщо Путіна не стане - нічого не зміниться. Там настільки промиті мізки, настільки радикалізоване суспільство що вони "во славу отечества" знову виберуть собі такого ж біснуватого "царя". І кандидатур таких там достатньо, починаючи з Жиріновського. Будуть знову по вуха в г**ні, і будуть гордитися цим, тому що те г**но - "свое, рассейское"... Дедывоевали, аякже...

Добросусідських відносин між нами в найближчі десятиліття годі й чекати... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б цього орка забанити ))

давай я тебе забаню ? бо ти вже говориш більше ніж важиш. Він ролик з національного телебачення Гондурасу виклав ? чи Зімбабве ? чи россії ?

"так точно мой генерал" розстебнув і нагунувся уже!готов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...