Перейти до змісту

За крок до Європи ;)


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

з ким же ще поділитися своїми поглядами як не з улюбленими бордівцями.

Зараз кожна людина розбирається у політиці і знає хто і чому нас не пускає до Європи адже ми того заслуговуємо!!, і я так думаю - коли бачу такі ситуації.

Вийшов вечором зі свого будинку і вдихнувши чистого повітря попрямував по потрісканому алфальті вперед до вирішення своїх справ. Неподалік будинку стоїть лавочка, ну і молоді хлопці віку так 22-33 роки вирішили там щось відсвяткувати. ЩОб не подумали щось погане, відразу скажу, що вели себе нормально- не кричали, не матюкались. Пройшовши крізь їх компанію пішов далі. Вертаюсь ну десь через дві години і розумію що МИ справді держава не тільки європейського рівня, а і з багатовіковими традиціями бо пляшки з яких пили водяру- на лавці не стоять а ЛЕЖАТЬ!!! А навколо НАСРАНО- вибачте, але по другому не назву. Це просто жах в мене не було слів- все що можна було порозкидати- порозкидали як спеціально. Я скажу чесно - якщо якесь з тих г..нів читає цю тему- то скажу що таким свиням не те що до Європи, а тільки в хлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виховання, усьому виною виховання, в Німеччині наприклад таке рідко спостерігається, якщо взагалі спостерігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого я маю прибирати після якогось бидла? Щоб вони звикали і більше смітили? Є комунальні служби які отримують за це гроші, та які чомусь погано справляються з обовязками. Краще буду вчити підростаючого сина, не смітити що буде більш дієво. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnimaNoir - я згоден з тобою.

Вам скажу- ні не прибирав- якось не було бажання збирати обригані салфетки. А по правді хтось з Вас поприбирав би???

Взагалі маю правило коли йдемо десь на відпочинок то після себе прибираємо і обовязково маємо забрати хоча б декілька пляшок чи сміття яке поблизу нас було. І то друзі раніше обурювались - чому після когось повинні прибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло є усюди! І в нас і там (за кордоном) - будь-де!

Як кажуть? Чисто не там, де прибирають, а там де прибирають двічі не смітять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі також люблять мусорити і не всі після себе прибирають. Там просто добре працюють комунальники. Вечором народ насрав, зранку комунальники відповідально поприбирали.

Підтримую! Тільки ще навіть не так, нарід сре - а комунальники майже за ними і чистять!

Приймав участь в одному шаленому карнавалі, так що мене дуже здивувало - що вони там так насрали, що в Україні можливо і навряд чи уявляють, що в Європі так можуть - а прибиральники буквально 10 хв після завершення підчистили все... та навіть буквально йшли за натовпом і чистили все)

Цікаве таке дійство:) От тільки тих комунальників не встиг сфотографувати, бо було вже не до того)))

post-6450-0-22456700-1398146623_thumb.jp

post-6450-0-51512500-1398146635_thumb.jp

post-6450-0-43699300-1398146646_thumb.jp

post-6450-0-95651200-1398146658_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як приклад вихованості лучан, як молодшого так і старшого покоління, наводжу приклад боголюбського лісу, тієї самої великої, колись чистої, поляни... сміттєзвалище та й годі... свідомість громадян не змінити, її перерости треба...

як колись міняли світогляд, традиції тощо, на прикладі Мойсея (котрий зробив з рабів вільних людей) як він 40 років водив людей по пустелі... так і приблизно зараз, старше покоління дивиться в сторону СССР та Росії, молоде (+/-) ж бачить себе у Європі. В ЄС ми будемо лише тоді, коли будимо готові до цього повністю, а не частиною населення, а це наврядчи скоро буде...

П.С. Вибачаюсь за нотку палітікі і разсуждєній, набалєло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...молоде (+/-) ж бачить себе у Європі.

Воно то бачить, але робить ХЗ що.

Скільки раз їздили на шашлик в ліс чи парк. Все що горить палиться. Да знаю що палити пластик погано, але після себе я залишаю тільки місце де горіло вогнище. Скляна тара везеться в Луьцк і викидається в першу урну яка попадається на очі.

І корона не падає і місце залишається чистим.

ВИ заїдбте в Білорусію там чистота піпец і не Європа і не буде там поки не зміниться Бацька, але справді люди ведуть себе на багато рівнів вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...молоде (+/-) ж бачить себе у Європі.

Воно то бачить, але робить ХЗ що.

Скільки раз їздили на шашлик в ліс чи парк. Все що горить палиться. Да знаю що палити пластик погано, але після себе я залишаю тільки місце де горіло вогнище. Скляна тара везеться в Луьцк і викидається в першу урну яка попадається на очі.

І корона не падає і місце залишається чистим.

ВИ заїдбте в Білорусію там чистота піпец і не Європа і не буде там поки не зміниться Бацька, але справді люди ведуть себе на багато рівнів вище.

просто виховання інше... свідомість не того рівня, не європейська....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свідомість не того рівня

оковитій байдуже яка в кого каша в голові

компанія яка не синячить має більші шанси прибрати за собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777 вашу думку цікаво було читати дивлячись на вашу аву ))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...