Перейти до змісту

Хто чим бавиться,хто в що грає? Підскажіть якусь цікаву гру_)


D.GryWeB

Рекомендовані повідомлення

Круто, саме читав книжку Марсіанин, Енді Вейра. Атмосфера та ж.

Я теж хочу прочитати, та електронна книжка не працює. Треба придивлятись до нової... Скоро ще й екранізація від Рідлі Скотта має вийти.

Трапилась халепа й згоріла моя радіма відюха) А інтегрована навіть колду 2 не тягне. Тому повернувся до витоків) Воркрафт, Empire Earth , Don't Starve, Battlefront, Hotline Miami, FTL - Faster Than Light, Tzar The Burden of the Crown, Козаки), The Binding Of Isaac. Може кому згодиться.

Співчуваю, зараз ціни просто космічні. Інколи тягне пограти в щось стареньке, ностальгія всіх бере :) Доречі, у Tzar саундтрек просто супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, саме читав книжку Марсіанин, Енді Вейра. Атмосфера та ж.

Я теж хочу прочитати, та електронна книжка не працює. Треба придивлятись до нової... Скоро ще й екранізація від Рідлі Скотта має вийти.

Трапилась халепа й згоріла моя радіма відюха) А інтегрована навіть колду 2 не тягне. Тому повернувся до витоків) Воркрафт, Empire Earth , Don't Starve, Battlefront, Hotline Miami, FTL - Faster Than Light, Tzar The Burden of the Crown, Козаки), The Binding Of Isaac. Може кому згодиться.

Співчуваю, зараз ціни просто космічні. Інколи тягне пограти в щось стареньке, ностальгія всіх бере :) Доречі, у Tzar саундтрек просто супер.

Є класна аудіокнига Марсіанина в чудовій озвучці Ігоря Князєва. І так, Рідлі скот буде знімати) А книга схожа на випробування Беара Грілза тільки на Марсі.

Так, саунд там чудовий:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот моя подборка...

Action/RPG:

Fallout 3

Fallout New Vegas

Action/Shooter/3d/1st person:

F.E.A.R

Mafia: The City of Lost Heaven

Max Payne

Dead Island

Stealth:

Manhunt (1, 2)

Survival horror:

Obscure

Alan Wake

Resident Evil 4

Silent Hill (2, 3, 4)

Dead Space (1, 2)

Arcade/Racing (Cars)/ 3D:

Split Second: Velocity

FlatOut 2

Need For Speed Carbon, Most Wanted, Undeground (1, 2)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...