Перейти до змісту

9 травня


moZok

Рекомендовані повідомлення

Пропоную відзначити свято 9 травня краще чим в ФРІ (Фашиська Російська Імперія).

1) Це все-таки свято!!! Це перемога наших дідів, прадідів за те, що в нас зараз з Вами є...

2) Проклятим рушистам будемо мати такий контр аргумент, що ого-го...

3) Все-таки наших ветеранів треба уважити. ВСІХ.

ПиСи. Організатором не зможу бути, але активним учасником буду точно. Може хтось підтримає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 травня я проведу, як завжди. відвідаю могилу діда й поїду додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не прийматиму участь, як і понад 10 останніх років. Для мене це гарний вихідний,з приємними спогадами з дитинства. Я з пошаною ставлюсь до ветеранів які зупинили фашизм, і з розумінням ставлюсь до тих хто хоче це свято відзначати, з мітингами, прапорами і т.д. Але вважаю що в остані роки це свято проросійської пропаганди. Гарна мета вшанувати пам"ять полеглих в тій війні, захована за політичними корисливими мотивами сучасності. Приймати в святі активну участь - значить розпалювати ворожнечу. А от вийти прогулятись містом за гарної погоди, в парк, на природу - оце правильний відпочинок.

ПС. Та й ветеранів майже не залишилось, а ті що є напевно по стану здоров"я не вийдуть на демонстрації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому році був на параді в Брестскій фортеці,в цьому хотів їхати в Прохорівку де відбувалась Курська битва,поїду в Лопатень,там для мене вже паро років День Перемоги,але із станом в країні,що зараз відбувається,в російську сторону дивитись неможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok, темка про святкування 9 травня уже є.

пропоную вдягнутися в українську символику та з прапорами України вшанувати полеглих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...