Перейти до змісту

Проблеми з компютером


Рекомендовані повідомлення

Суть така на моніторі зявляються артевакти й він починає рябіти й полоси йдуть,

як рукою торкнусь відеокарти все стає нормально, це відео сдохло чи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на іншій материннці відео тестанути є можливість? Що за відео?

відео старе радеон 9500, компютер друкарська машинка

поки змоги немає де потестити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99 процентів відео, та купи іншу зараз можна недорого найти тут щось і все, принось провірим чи точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора вибачте що чужа тема але хотівби і я запитати поставив комп шоб він шукав помилкі в жорстких дисках перезапустив і він почав робити своє діло вже 12 годин провіряє не підскажите довго ще чекати????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора вибачте що чужа тема але хотівби і я запитати поставив комп шоб він шукав помилкі в жорстких дисках перезапустив і він почав робити своє діло вже 12 годин провіряє не підскажите довго ще чекати????

все залежить від того чим провіряєш, й розмір вінта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора вибачте що чужа тема але хотівби і я запитати поставив комп шоб він шукав помилкі в жорстких дисках перезапустив і він почав робити своє діло вже 12 годин провіряє не підскажите довго ще чекати????

Один раз за 4 год Victoria справилась, іншим разом два дні Victoria ремонтував вінчестер, не вистачило терпіння - вимкнув. Це як пощастить... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як рукою торкнусь відеокарти все стає нормально

Попробуй почистить контакты видеокарты, и слота на мат. плате, не похоже что видеокарте прешол пи... артефакты если есть - то от прикосновения они не пропадают! Думаю проблема решаемая, удачи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як рукою торкнусь відеокарти все стає нормально

Попробуй почистить контакты видеокарты, и слота на мат. плате, не похоже что видеокарте прешол пи... артефакты если есть - то от прикосновения они не пропадают! Думаю проблема решаемая, удачи.

а чим їх чистити ?

Вимикав 4 рази ((не помогло

post-23176-0-05602900-1396899456_thumb.j

її можна пропустити, а далі в реєстрі відключити

http://www.kakprosto.ru/kak-112332-kak-otklyuchit-avtomaticheskuyu-proverku-diska

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виходить

Як на мене то даже не вибиває його якшо я все правильно роблю ф8 має визвати але тільки показує 2 диска і якій не вибереш починеє все провіряти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим їх чистити ?

post-10805-0-17792500-1396899828_thumb.j или post-10805-0-26501700-1396899865_thumb.j

В идеале - post-10805-0-59809700-1396899884_thumb.j

не резинка не спирт не вирішили проблеми, забув написати артифакти появились підчас гри в GTA

нажимай будь які кнопки, там дається пару секунд щоб пропустити перевірку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув написати артифакти появились підчас гри в GTA

Это уже другой разговор, если при прикосновении все норм, есть большая вероятность что после инфракрасной станции она еще будет работать, пусть посадят чип по новой.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув написати артифакти появились підчас гри в GTA

Это уже другой разговор, если при прикосновении все норм, есть большая вероятность что после инфракрасной станции она еще будет работать, пусть посадят чип по новой.

в мене було схоже на 90%.

після прогрівання карта ще працювала 4 місяці(і працювала б ще більше, якщо ігри не грати) прогрівав за 30 грн. тобто непоганий варіант щоб на щось назбирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...