Перейти до змісту

Хто цікавиться торгівлею на фондовій біржі?


Leshiy2010

Рекомендовані повідомлення

Такий результат тому, що я купую інформацію про новину, ще до виходу новини (за секунду) і таким чином знаю купувати чи продавати.

Оце цікаво. Можна взнати, що за такий інформаційний сервіс ти використовуєш (якщо не секрет, звичайно)?

Я торгую на новинах, а на новинах отак заробляти,та ще й пів року, Вам жоден брокер не дасть (хіба що фючерний)

Заробити то дасть, вивести не кожен дасть. І ще, правильно буде ф'ючерСний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Такий результат тому, що я купую інформацію про новину, ще до виходу новини (за секунду) і таким чином знаю купувати чи продавати.

Оце цікаво. Можна взнати, що за такий інформаційний сервіс ти використовуєш (якщо не секрет, звичайно)?

Не секрет (Інсайдерські новини), проте сервіс не є публічним (ну сам розумієш, що для брокерів це як скалка у одному місці), а тому в пошуку його не знайдеш, та і на сайті у них немає форми для реєстрації. Зареєструвати тебе може лише той, хто вже зареєстрований (мене також реєстрували)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий результат тому, що я купую інформацію про новину, ще до виходу новини (за секунду) і таким чином знаю купувати чи продавати.

Оце цікаво. Можна взнати, що за такий інформаційний сервіс ти використовуєш (якщо не секрет, звичайно)?

Не секрет (Інсайдерські новини), проте сервіс не є публічним (ну сам розумієш, що для брокерів це як скалка у одному місці), а тому в пошуку його не знайдеш, та і на сайті у них немає форми для реєстрації. Зареєструвати тебе може лише той, хто вже зареєстрований (мене також реєстрували)

що ж це за аукціон небувалої щедрості?

нова реферальна програма з ознаками фінансової піраміди? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий результат тому, що я купую інформацію про новину, ще до виходу новини (за секунду) і таким чином знаю купувати чи продавати.

Оце цікаво. Можна взнати, що за такий інформаційний сервіс ти використовуєш (якщо не секрет, звичайно)?

Не секрет (Інсайдерські новини), проте сервіс не є публічним (ну сам розумієш, що для брокерів це як скалка у одному місці), а тому в пошуку його не знайдеш, та і на сайті у них немає форми для реєстрації. Зареєструвати тебе може лише той, хто вже зареєстрований (мене також реєстрували)

що ж це за аукціон небувалої щедрості?

нова реферальна програма з ознаками фінансової піраміди? ;)

А чому щедрості? Інформація не безкоштовна. Спосіб розповсюдження інформації - сітковий маркетинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому щедрості? Інформація не безкоштовна. Спосіб розповсюдження інформації - сітковий маркетинг.

ОК, а можна хоч якесь посилання, де можна прочитати про умови і можливості сервісу? Чи все так глибоко законспіровано, що взнати про цей чудо-сервіс можна тільки методом ОБС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадує якусь масонську ложу тричі діамантових мультиплатинових директорів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадує якусь масонську ложу тричі діамантових мультиплатинових директорів :)

цікава асоціація:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК, а можна хоч якесь посилання, де можна прочитати про умови і можливості сервісу? Чи все так глибоко законспіровано, що взнати про цей чудо-сервіс можна тільки методом ОБС?

Думаю, єдиний спосіб отримати найбільш вичерпну інформацію - це презентації, які час від часу проводяться у Луцьку.

Вони не менш завуальовані і законспіровані латенти ;)

Що є - те є. Такий зараз світ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, єдиний спосіб отримати найбільш вичерпну інформацію - це презентації, які час від часу проводяться у Луцьку

де вас по повній програмі оброблять спеціально навчені люди.

Вигадали інформаційний продукт і всіма силами пробуєте впарити його людям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигадали інформаційний продукт і всіма силами пробуєте впарити його людям?

Вигадав не він, він тільки "впарює" :)

Коротче кажучи раз така мутна тєма тут вже пішла, то внесу певну ясність.

Отже, інтернет-продукт - це прога, яка дозволяє заробляти гроші на коливаннях курсів валют на валютній біржі. Я цією прогою сам користуюсь, маю докази її успішної роботи, а тому гнати тут шо типу це "развод" і "лахатрон" не треба. Надіюсь з цим розібрались.

Йдемо далі. Щодо роботи запропонованої у цій темі. Компанія, яка пропонує цей продукт надає перевагу сітковому маркетингу (а не рекламі), як інструменту для просування даного продукту( це дає вдповідно можливість здешевити кінцеву ціну продукту) Звичайно, що просувати даний продукт та отримувати комісію, може лише той, хто сам ним користується. Так от, особисто я готовий поділитися своєю комісією з тим хто порекомендує даний продукт (перед тим ознайомившись і розібравшись з продуктом звичайно) і відповідно запросить людину на відеопрезентацію цієї проги. Далі вибір за людиною. Купує один з пакетів (які нам вже описав вище користувач kalyanuc) отримуєте свою комісію, а ні, то ні. А чому я такий добрий і готовий поділитися комісією, а тому, що для мене це пасивний дохід у майбутньому, бо комісію компанія платить щоразу, як клієнт проплачує програму.Ну ніби все описав. Дуже надіюсь, що вийшло доступно для всіх.

І ще для Alex0n. Глянув я твої скріни з супертрейдами, які ти викладав на 2 сторінці. Як я і думав, ти торгуєш без стоп-лосів, і я розумію чому. Коли ідуть новини, то перед тим, як піти в потрібну сторону, ціну дуже часто "ковбасить" вверх і вниз, так що вона зриває всі стопи. І ще торгівля без стопів - це головна помилка новачків. Який би в тебе не був суперточний софт, 100% гарантії він не дасть, бо сигнали дають люди, а всі люди помиляються. Якщо тобі хтось колись скаже: "Я знаю на 100% куди піде ринок", то сміливо плюнь в очі цьому брехуну. До того ж, ринок - це річ непередбачувана. Я багато разів спостерігав, як після виходу хорошого звіту компанії її акції падали, і навпаки. А ще й якщо в тебе велике плече, то... Коротше кажучи, без розуміння, як функціонує ринок, торгуючи тільки по сигналах "розумних" дядьків без стопів, злив твого депозиту - це тільки питання часу. Тобі може пощастити пару місяців, але потім прийде білий пухнастий звір у будь-якому випадку. Не ти перший, не ти останній. Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, єдиний спосіб отримати найбільш вичерпну інформацію - це презентації, які час від часу проводяться у Луцьку

де вас по повній програмі оброблять спеціально навчені люди.

Вигадали інформаційний продукт і всіма силами пробуєте впарити його людям?

А у Вас вже був подібний досвід? То поділіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у Вас вже був подібний досвід? То поділіться.

А ви розглядаєте все з позиції власного досвіду? На чужому не пробували вчитись?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у Вас вже був подібний досвід? То поділіться.

А ви розглядаєте все з позиції власного досвіду? На чужому не пробували вчитись?

Тобто Ви так сказати "чули", а власного досвіду немає? Чи я помиляюсь?

Зазвичай все розглядаю з різних позицій, проте тут пишу лише з власного досвіду. А от Вашу логіку я розумію так: якщо хтось розказує, що лохонувся - то це 100% правда, а якщо каже, що заробляє - це 100% розвод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex0n, я не збираюсь вам щось доказувати. Не обманюйте інших людей та себе. Якщо є ризики про них потрібно чесно говорити. Гра на біржі це 100% ризик. Для новачка у 98% це програш. І про це потрібно говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигадали інформаційний продукт і всіма силами пробуєте впарити його людям?

Вигадав не він, він тільки "впарює" :)

Коротче кажучи раз така мутна тєма тут вже пішла, то внесу певну ясність.

Отже, інтернет-продукт - це прога, яка дозволяє заробляти гроші на коливаннях курсів валют на валютній біржі. Я цією прогою сам користуюсь, маю докази її успішної роботи, а тому гнати тут шо типу це "развод" і "лахатрон" не треба. Надіюсь з цим розібрались.

Йдемо далі. Щодо роботи запропонованої у цій темі. Компанія, яка пропонує цей продукт надає перевагу сітковому маркетингу (а не рекламі), як інструменту для просування даного продукту( це дає вдповідно можливість здешевити кінцеву ціну продукту) Звичайно, що просувати даний продукт та отримувати комісію, може лише той, хто сам ним користується. Так от, особисто я готовий поділитися своєю комісією з тим хто порекомендує даний продукт (перед тим ознайомившись і розібравшись з продуктом звичайно) і відповідно запросить людину на відеопрезентацію цієї проги. Далі вибір за людиною. Купує один з пакетів (які нам вже описав вище користувач kalyanuc) отримуєте свою комісію, а ні, то ні. А чому я такий добрий і готовий поділитися комісією, а тому, що для мене це пасивний дохід у майбутньому, бо комісію компанія платить щоразу, як клієнт проплачує програму.Ну ніби все описав. Дуже надіюсь, що вийшло доступно для всіх.

І ще для Alex0n. Глянув я твої скріни з супертрейдами, які ти викладав на 2 сторінці. Як я і думав, ти торгуєш без стоп-лосів, і я розумію чому. Коли ідуть новини, то перед тим, як піти в потрібну сторону, ціну дуже часто "ковбасить" вверх і вниз, так що вона зриває всі стопи. І ще торгівля без стопів - це головна помилка новачків. Який би в тебе не був суперточний софт, 100% гарантії він не дасть, бо сигнали дають люди, а всі люди помиляються. Якщо тобі хтось колись скаже: "Я знаю на 100% куди піде ринок", то сміливо плюнь в очі цьому брехуну. До того ж, ринок - це річ непередбачувана. Я багато разів спостерігав, як після виходу хорошого звіту компанії її акції падали, і навпаки. А ще й якщо в тебе велике плече, то... Коротше кажучи, без розуміння, як функціонує ринок, торгуючи тільки по сигналах "розумних" дядьків без стопів, злив твого депозиту - це тільки питання часу. Тобі може пощастити пару місяців, але потім прийде білий пухнастий звір у будь-якому випадку. Не ти перший, не ти останній. Удачі!

Дякую.Так ти абсолютно правий з стопами тут не поторгуєш.(до речі, розхитують ринок дуже часто самі брокери) І 100% софту не буває. І можливо злив депозиту неминучий (навіть при правельному вході в ринок немає гарантій, що через кілька секунд він не рване в іншому напрямку)Питання в тому як трейдер ставиться до зливу депозиту?дуже багато успішних трейдерів зливали свій депозит і не раз, але це їм не заважало рухатись далі (напевно тут важлива психологічна підготовка) Я свої кровні вже відбив+успішно вивів. Особисто для мене - це результат. Я прекрасно усвідомлюю, що дуже сильно ризикував у тих торгах, що на скрінах. (на те були свої причини). Життя без ризиків не буває, ми всі ризикуємо, просто інколи цього навіть не усвідомлюємо.

ИМХО це всеодно краще за "стабільну роботу" на дядька, де тобі мізки щодня виносять, та ще й за мізерні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex0n, я не збираюсь вам щось доказувати.

Не обманюйте інших людей та себе. Якщо є ризики про них потрібно чесно говорити. Гра на біржі це 100% ризик. Для новачка у 98% це програш. І про це потрібно говорити.

До чого ці необгрунтовані звинувачення? В чому обман?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигадали інформаційний продукт і всіма силами пробуєте впарити його людям?

Вигадав не він, він тільки "впарює" :)

Коротче кажучи раз така мутна тєма тут вже пішла, то внесу певну ясність.

Отже, інтернет-продукт - це прога, яка дозволяє заробляти гроші на коливаннях курсів валют на валютній біржі. Я цією прогою сам користуюсь, маю докази її успішної роботи, а тому гнати тут шо типу це "развод" і "лахатрон" не треба. Надіюсь з цим розібрались.

Йдемо далі. Щодо роботи запропонованої у цій темі. Компанія, яка пропонує цей продукт надає перевагу сітковому маркетингу (а не рекламі), як інструменту для просування даного продукту( це дає вдповідно можливість здешевити кінцеву ціну продукту) Звичайно, що просувати даний продукт та отримувати комісію, може лише той, хто сам ним користується. Так от, особисто я готовий поділитися своєю комісією з тим хто порекомендує даний продукт (перед тим ознайомившись і розібравшись з продуктом звичайно) і відповідно запросить людину на відеопрезентацію цієї проги. Далі вибір за людиною. Купує один з пакетів (які нам вже описав вище користувач kalyanuc) отримуєте свою комісію, а ні, то ні. А чому я такий добрий і готовий поділитися комісією, а тому, що для мене це пасивний дохід у майбутньому, бо комісію компанія платить щоразу, як клієнт проплачує програму.Ну ніби все описав. Дуже надіюсь, що вийшло доступно для всіх.

І ще для Alex0n. Глянув я твої скріни з супертрейдами, які ти викладав на 2 сторінці. Як я і думав, ти торгуєш без стоп-лосів, і я розумію чому. Коли ідуть новини, то перед тим, як піти в потрібну сторону, ціну дуже часто "ковбасить" вверх і вниз, так що вона зриває всі стопи. І ще торгівля без стопів - це головна помилка новачків. Який би в тебе не був суперточний софт, 100% гарантії він не дасть, бо сигнали дають люди, а всі люди помиляються. Якщо тобі хтось колись скаже: "Я знаю на 100% куди піде ринок", то сміливо плюнь в очі цьому брехуну. До того ж, ринок - це річ непередбачувана. Я багато разів спостерігав, як після виходу хорошого звіту компанії її акції падали, і навпаки. А ще й якщо в тебе велике плече, то... Коротше кажучи, без розуміння, як функціонує ринок, торгуючи тільки по сигналах "розумних" дядьків без стопів, злив твого депозиту - це тільки питання часу. Тобі може пощастити пару місяців, але потім прийде білий пухнастий звір у будь-якому випадку. Не ти перший, не ти останній. Удачі!

До речі, а чому тему видалили, яку ти цитуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім тим, хто цікавиться наразі фінансовими ринками і хоче на них працювати. Був здивований дізнатись, що на теренах Луцька діє така гілка обговорення зі стількома зацікавленими.

Хочу запропонувати дві можливості для досвідчених трейдерів та тих хто хоче стати трейдером в проп групі досвідчених трейдерів.

Отже, якщо Ви досвідчений трейдер на ринку форекс чи фондовому ринку, і працюєте з капіталом інвесторів або хочите працювати з таким капіталом, пишіть мені на скайп, він є в моєму профілі чи пишіть тут в форумі, як з вами зв’язатись. Для того, щоб працювати з інвесторським капіталом на ринку форекс Вам необхідно надати:

- Підключений реальний рахунок чи демо до моніторингу на сайті myfxbook.com за період не менше ніж за 6 місяців;

- Предоставити по вашому реальному чи демо рахунку з історією торгівлі не менше ніж за 6 місяців наступні дані: Номер рахунку, Інвестиційний пароль, Назву брокера, номер і назву сервера;

Якщо йде мова про Фондовий ринок то трейдеру необхідно надати^

- стейтмент, сформований в його брокера, мінімально за 6 останніх місяців зі всіма угодами та результатом (бажано в форматі pdf).

Якщо статистики буде менше ніж за 6 місяців, то це пропорційно зменшить можливу суму, що може бути надана в управління.

Стосовно можливості для недосвідчених трейдерів чи людей які хочуть стати трейдерами з нуля,

Спершу запитайте себе чи готові ви вчитись і працювати над собою, без особливого матеріального результату(в кращому випадку в 0 чи незначний+ а в гіршому в -) і як мінімум по 8-10 годин на добу протягом 6 місяців (в середньому, може бути менше, а може бути більше - все це залежить від того хто вчиться).

Якщо відповідь так і ви в ній впевнені, то можу запропонувати наступне:

- безкоштовне навчання в досвідчених практикуючих трейдерів (фондовий ринок і ринок форекс);

- спілкування і робота в команді;

- при успішному навчанні і роботі - капітал в управління і частка прибутку;

Що потрібно для новачка, який хоче стати частиною проп групи - це написати мені в скайп чи тут, що ви хочете стати трейдером скориставшись тією можливістю що я описав вище, я з вами зв’яжусь і ми обговоримо всі деталі.

Всім успіхів, профітів і чітких трендів лише в Вашу сторону :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво таке. Чи хтось займався інвестиціями, купував акції українськіх компаній? Наскільки великі дивиденди по акціям, наскільки вигдно це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво таке. Чи хтось займався інвестиціями, купував акції українськіх компаній? Наскільки великі дивиденди по акціям, наскільки вигдно це?

:) ті хто це робив уже мінімум як півроку в опі.

Як будете взнавати, то можуть розказати, що дуже вигідно.

Найбільша компанія цього класу в Україні - Драгон кепітал. Можете розглянути їх фонди. Найбільший їх конкурент - Конкорд кепітал. Конкурують по об"єму активів, але в Конкорда інвестиції в "Україну" від 5 млн. уо... Так що Драгон:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт що в програші ...є ж торгівля на зростанні\спаданні а не лише купівлі і перепродажу акцій.

Наскільки великі дивиденди по акціям, наскільки вигдно це?

в нас це мабудь рідке явище...в основному це перепродаж акцій і цінні бумаги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То значить у нас в Луцьку ніхто купівлею акцій або інвестиціями не займався? І ніхто не може нічого порадити, поділитися досвідом чи звідки починати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку такі точно є. Просто на борді толкових немає. Максимм форекс

якщо хочеш почати то звернись в Dragon Capital (найбільший український брокер) і там тобі все розкажуть. В них навтіь є тестова платформа на якій можна погратися. Але я незнаю чи в них можна вийти на міжнародні фондові біржі.

В нас ніби по закону це заборонено. Є контори які зареєстровані в Кіпрі і через них ти може торгувати на світових біржах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...