Перейти до змісту

Хто цікавиться торгівлею на фондовій біржі?


Leshiy2010

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім!

Чи є хтось з форумчан хто цікавиться (цікавився) торгівлею на фондовій?

Хто може поділитися досвідом, успіхами, підказати ідеї, стратегії?

Форекс не обговорюємо.

post-9317-0-64479900-1396773691_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо маєте 10000 у.о. то можна відкрити фючерного брокера і досить непогано заробляти, якщо ж таких грошей немає, то без ринку форекс, скоріше за все,не обійтись....

до речі, можна поцікавитись? а чому так негативно налаштовані проти ринку форекс? я особисто на власному досвіді переконався, що гроші там заробити можна. ГОЛОВНЕ, мати чітку стратегію і НЕ ПІДДАВАТИСЬ АЗАРТУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex0n, ну так похвалися успіхом.

заробив за рік на ровер\мопед\машину\квартиру...

в середньому в місцяць виймаю ххх баксів, витрачаю часу zzz в тиждень і тд.

розповідай, не стидуйся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу поспілкуватися із реальним трейдером неважливо на якому ринку, хоча форекс більше цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно цікавлюся торгівлею на NYSE, вивчаю різні матеріали по цій темі. Форекс не розглядаю, як серйозну справу, саме через нерегульованість і хаотичність цього ринку. Тобто при торгівлі через "кухню" (яких у нас 99,999%) немає ніяких гарантій того, що ви побачите зароблені гроші. На фонді такого самоуправства немає впринципі, все жорстко регульовано, і неважливо скільки ти заробив, можеш бути впевненим, ти отримаєш все до копійки. Зупиняє мене зараз зависокий поріг входу: для торгівлі через проп-фірму треба депозит від 1000$ (можна і 500$ депо, деякі фірми пропонують, але більше краще). Але все ж у планах є розпочати торгівлю орієнтовно у наступному році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу поспілкуватися із реальним трейдером неважливо на якому ринку, хоча форекс більше цікавить

якщо я правильно розумію то "реальний трейдер" це людина з досвідом,результатами і т.д

Коротче я знаю трейдера стаж 8 років, торгує як на форексі так і на фондовій біржі, розказати і показати він може дуже багато, аби був час та бажання слухати.Зустріч можу організувати, проте він не з Луцька, на наступному тижні має бути у місті. Пиши в ЛС....

не в курсі яка депозитна мінімалка на Саксобанку?

помоєму 10000 у.о. Якщо я не помиляюсь, то це фючерний брокер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно цікавлюся торгівлею на NYSE, вивчаю різні матеріали по цій темі. Форекс не розглядаю, як серйозну справу, саме через нерегульованість і хаотичність цього ринку. Тобто при торгівлі через "кухню" (яких у нас 99,999%) немає ніяких гарантій того, що ви побачите зароблені гроші. На фонді такого самоуправства немає впринципі, все жорстко регульовано, і неважливо скільки ти заробив, можеш бути впевненим, ти отримаєш все до копійки. Зупиняє мене зараз зависокий поріг входу: для торгівлі через проп-фірму треба депозит від 1000$ (можна і 500$ депо, деякі фірми пропонують, але більше краще). Але все ж у планах є розпочати торгівлю орієнтовно у наступному році.

то скільки % можна мати в місяць при депозиті 1000$ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то скільки % можна мати в місяць при депозиті 1000$ ?

Скільки наторгуєш, стільки і будеш мати. Від депозиту це не залежить. Депозит - це тільки страховка, щоб було чим покрити маржу у випадку зальоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгую на новинах з додатковим софтом. коротче за 5 входів в ринок (на протязі 2 тижнів) заробив трохи більше 130 баксів, часу на всі торги разом потратив не більше години.Макс.депозит був 390$ і то лише на останніх двох новинах(на них я і заробив 80 та 20$) На форексі я новачок (десь півтора місяці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгую на новинах з додатковим софтом

ось це, саме більше напрягає, який нафіг додатковий софт? Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно цікавлюся торгівлею на NYSE

круто... а грошей вистачить? З 500-1000у.е. на який прибуток розраховуєте?

P.S. Це не пропозиція співпраці, просто цікавить Ваша думка, бо сам пробував, і вирішив, такі суми - тільки на форексі можуть принести (або не принести) прибуток... Хоча, як альтернатива банківським депозитам - дуже навіть достойна альтернатива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як там можна щось розраховувати ? купив акцію і чекаєш коли вона підскочить в ціні або чекаєш девідендів і так далі...то вам не форекс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгую на новинах з додатковим софтом

ось це, саме більше напрягає, який нафіг додатковий софт? Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика?

а такий, що дає можливість заробляти гроші на форексі практично з нуля. Мемуари я тут про цей софт писати не збираюся. Цікавить пиши в ЛС, якщо ні лишайся при своїй думці, поки мені та ще десь 300 людям "Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика" приносить кеш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки мені та ще десь 300 людям "Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика" приносить кеш....

Вау, в тебе аж 300 однокласників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, давно не заходив. На рахунок форекс - кожен має право на власну думку. Особисто я не цікавлюся форексом по одній простій причині - форекс це не біржа. Наші Українські дилінгові центри не мають прямого доступу до світового валютного ринку, а лише "продають" котирування(тобто реально ви не укладаєте угоду купівлі продажу валют на ринку) ваші втрати - їхній заробіток, плюс ви не бачите об'єму торгів, а без цього не можливо побудувати прибуткову торгову стратегію. Деякий час можна бути в плюсі, але потім всеодно прийде розчарування(

Краще відразу пробувати свої сили на фондовій. Можна торгувати на Українській або Російській фондовій (для торгівлі в Америці потрібен великий депозит плюс знання англійської). Раджу спочатку попрацювати на наших біржах, поторгувати ліквідними інструментами мінімальними об'ємами.

Я торгую ф'ючерсом на індекс РТС більше року. Хотілося б поспілкуватися з людьми які теж торгують РТС або UX, що використовують при тех аналізі.

Для тих хто тільки починає цікавитися фондовою можу просто підказати те, що сам знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Для того щоб торгувати на фондовій не потрібно 10000$ :) Початковий депозит для торгівлі 1 контрактом на Українській біржі близько 200грн. на Російській - 3800грн.

І ще, велике прохання давайте писати по темі і бути культурними в спілкуванні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки мені та ще десь 300 людям "Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика" приносить кеш....

Вау, в тебе аж 300 однокласників?

так і це не межа. "Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика" працює в Україні лише 3 місяці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки мені та ще десь 300 людям "Лапше-на-ухо-вешательная-фабрика" приносить кеш....

Вау, в тебе аж 300 однокласників?

До речі, може поділишся своїм досвідом торгів на форексі? Чи ти в цій темі , щоб однокласників обговорювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, може поділишся своїм досвідом торгів на форексі?

Чому б ні? Час від часу, коли є вільний час і відповідний настрій - відкриваю шорт-позиції, максимум що заробляв ~ 120$ за один раз, за 5 років - жодного разу не зливав депозит... Для мене форекс - це не заробіток, а скоріше як хоббі, розвага... на депозиті сума яку не шкода злити (300$), більшу суму принципово не тримаю, щоб не було спокуси ;) якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, може поділишся своїм досвідом торгів на форексі?

Чому б ні? Час від часу, коли є вільний час і відповідний настрій - відкриваю шорт-позиції, максимум що заробляв ~ 120$ за один раз, за 5 років - жодного разу не зливав депозит... Для мене форекс - це не заробіток, а скоріше як хоббі, розвага... на депозиті сума яку не шкода злити (300$), більшу суму принципово не тримаю, щоб не було спокуси ;) якось так...

Оце вже схоже на розмову по темі) Я до речі в жодному разі не намагаюсь тут впарити комусь якийсь софт для заробітку, просто ділюсь досвідом, софт такий є і він працює. Вірити чи ні - ваша справа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

маю результати торгів (плюсові) :_02: торгую на економічних новинах (ринок форекс) на останній новині(нонфарм 07.11.2014)заробив 136% до депозиту на одному брокері і 107% на другому :_42: чесно кажучи я сам в шоці. Якщо комусь цікаво можу скинути скріни в приват, ну і типу розповісти, як вдалося досягнути такого результату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю результати торгів (плюсові) :_02: торгую на економічних новинах (ринок форекс) на останній новині(нонфарм 07.11.2014)заробив 136% до депозиту на одному брокері і 107% на другому :_42: чесно кажучи я сам в шоці. Якщо комусь цікаво можу скинути скріни в приват, ну і типу розповісти, як вдалося досягнути такого результату

а чому ж скріни тільки в приват? тут же ж лучче явно запостити ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...