Перейти до змісту

Український патріотичний флешмоб в Луцьку


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Karl Volokh

Похоже, философские изыскания харьковских ультрас привели к мгновенному и неожиданному "асимметричному ответу" российских филологов: они отменили морфему "хуй" и ее производные (хорошо хоть, не орган, ею обозначаемый).

Господа академики! Мы прекрасно понимаем вашу неизбывную тягу лизнуть и соснуть вашему фюреру вот этот самый объект, чье название вы запретили. Но: это же вы по своим соотечественникам бьете, которые без этого слова ни гвоздя не забьют, ни нефть не качнут, ни танк не заведут.

А украинцам ваша запреты как-то похуй, как и ваше плешивое хуйло.

970921_857866784239261_4132808873270853053_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

ідейка:

невеличке стадо 10-15голів на площі "рускагаварящєє", у них над головою (або наклейки на плечах) триколор, "чьтота балтают" і в кадр заходить малюк в камуфляжі і з стрікою на голові,як у Рембо, жовто-блакитною, із знаком ПМ де тільки можна. Секунда мовчання і стадо втікає. Стоп кадр. Появляється поважна людина і "гаваріт - кацапські морди расєяне- кого ві боітесь?"

якщо чесно, всі знайомі москалюги лише про ПС і говорять, для них це як супер крутий спецпідрозділ який все може, ФБР,ЦРУ,ФСБ навіть і не наближені.

задовбали вже, бояться, як діти темноти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хтось ще не згідний з доцільністю флеш-моба? Ваша справа лише прийти, всі організаційні моменти зробить хтось інший. Деколи сказати правду, навіть не дуже толерантну, не гріх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хтось ще не згідний з доцільністю флеш-моба?
Згідна
Ваша справа лише прийти, всі організаційні моменти зробить хтось інший.
На саме такий якось не дуже хочеться...
Деколи сказати правду, навіть не дуже толерантну, не гріх.
Великий піст, а всі дружно будуть матюжитись - якось мені не дуже до душі...

Я не творча людина, і шкода, що в когось якось не з'явилось гарних ідей як би флеш-мобнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На саме такий якось не дуже хочеться...
Оксано, до проведення цього заходу залучено багато людей, постійно ведуться переговори. Вас просто запрошувалось взяти участь. Але видно якось не так запрошувалось. Матюкатись особисто вас і, наголошую, всіх інших, ніхто не заставить. Час вибраний з запізненням, але все ще актуальний. Суть флешмобу, запустити антипутінський інтернет-мем, який, я впевнений, підтримають інші міста України.

І ще дуже радий буду взяти участь у флеш-мобі запропонованому і продуманому особисто вами, Оксано.

Викладайте свої страхи, переживання вже після флеш-мобу. Не спробувавши, як можна осуджувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Заході, тільки гукни і куча інтелігентних бабусь-дідусів будуть голяка на вєлах вишивати по центру мегаполіса. А у нас, сказати очевидну річ в актуальний час про людину, яка напряму винна в вбивстві сотень людей, яка вкрала частину території і розриває її далі, річ непосильна для декого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Заході, тільки гукни і куча інтелігентних бабусь-дідусів будуть голяка на вєлах вишивати по центру мегаполіса. А у нас, сказати очевидну річ в актуальний час про людину, яка напряму винна в вбивстві сотень людей, яка вкрала частину території і розриває її далі, річ непосильна для декого.

Рома, згідний з тобою на всі100%! Як що путлєр х*ло, то він дійсно Х*ЙЛО.Москалі не гребують ні якими варіантами обливання "грязюкою", то якого милого нам проявляти толерантність у визначенні? Проста констатація факту від людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоть заявку подали на мирний збір громадян?

В мене просто після флеш-мобу ще одна урочистість намічаєцця, не хочеться її продрушляти через таку необачність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоть заявку подали на мирний збір громадян?

В мене просто після флеш-мобу ще одна урочистість намічаєцця, не хочеться її продрушляти через таку необачність.

Чувак, в нас в країні громада має право на мирний збір, на відміну від роіссі - от того він і ху%?о! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флеш-моби - річ потрібна, однозначно. Але сьогодні, нажаль, не зможу прийняти участь у запланованих заходах.

А от в суботу на "Ланцюг єдності" треба виходити обов'язково. В Луцьку проблем із цим не повинно бути, а от між населеними пунктами думаю потрібно буде підкріплення. Цікаво, хто що думає взагалі з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в суботу на "Ланцюг єдності" треба виходити обов'язково.

а можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anton Ornatsky

Россия требует участия в 4-сторонних переговорах "предствителей Юго-Востока". Можно послать фанатов Металлиста. Текст выступления у них уже готов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за ідею, romaxa11! Ніколи не міг подумати що я, в 46 років так буду скакати :_02: Було СУПЕР! Путін х*йло, ла-ла-лала :_02: Велика подяка ВСІМ організаторам, і взагалі не байдужим.... Слава Україні!

t0nT5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було спочатку страшно, пару хвилин коли Замкова площа майже пуста. Нас чоловік 15. А потім все просто мега круто. Привезли барабани, підтягнулись фанати, ПС, Самооборона, Автомайдан, Веломайдан і багато небайдужих людей. Почався такий двіж, що ніхто і не очікував. Фанати скерували бумбезно, їм допомагали барабани. Це було класно. Кожен отримав свій кусочок щастя. Флеш-моб відбувся. Всім дякую. Луцьк - мегакруте місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, то в чому проблема?

та не варто. й так класно вийшло.

уло спочатку страшно, пару хвилин коли Замкова площа майже пуста. Нас чоловік 15.

так ж завжди спочатку.

буде відео: викладайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...