Перейти до змісту

Bініли


yucore

Рекомендовані повідомлення

Де можна придбати в Луцьку вінілові (нові!) платівки?

Якшо не в ту тему написав перемістіть, але замітьте, це теж музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого тобі цей анахронізм?

Аби - який ДВД ББК взує який-хоч вініл, та й комп"ютерні колонки з 55 грн це продемонструють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого тобі цей анахронізм?

Аби - який ДВД ББК взує який-хоч вініл, та й комп"ютерні колонки з 55 грн це продемонструють...

ага, щазз!! і ББК взує і колонки за 55 грн :D

ти слухав ліцензійний вініл на справжньому програвачі з алмазною головкою, пущеним через ламповий підсилювач (ну навіть і транзисторний)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я так жартую, просто ти тут перший з такими побажаннями. А які саме твори на вінілі ти шукаєш?

Просто нульові платівки коштують віз 30 зелених, а асортимент досить обмежений...

ЗІ. В мене вєртак - Dual 510 з головкою Shure M-95 G-LM, та ще одною GoldRing Elan.

Правда, колонки простенькі, Castle Eden, але те, що для класики старий вініл в сотні раз цікавіший ніж нові CD в мене каже кожен другий поцінювач музики, інші сходяться на десятикратній перевазі вінілу :)

ЗЗІ. А слухаю це все мудоття на транзисторному підсилювачі для навушників у класі А на навушниках Sennheizer HD-580 та HD-515

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є колекція платівок в 10 школі і вчителя музики, якшо хочеш - мож прийти на урок і договоритись. Тільки вони вже в пилі, то при проігруванні шиплять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я так жартую, просто ти тут перший з такими побажаннями. А які саме твори на вінілі ти шукаєш?

Просто нульові платівки коштують віз 30 зелених, а асортимент досить обмежений...

ЗІ. В мене вєртак - Dual 510 з головкою Shure M-95 G-LM, та ще одною GoldRing Elan.

Правда, колонки простенькі, Castle Eden, але те, що для класики старий вініл в сотні раз цікавіший ніж нові CD в мене каже кожен другий поцінювач музики, інші сходяться на десятикратній перевазі вінілу :)

ЗЗІ. А слухаю це все мудоття на транзисторному підсилювачі для навушників у класі А на навушниках Sennheizer HD-580 та HD-515

:lol: ти чувак крутий ;) а в тебе є классика, шоб закинути на фтп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що фізично платівка в СіДі/ДіВіДі привод не влізає, по перше...

І в мене лише класика, це по друге :)

А після оцифровки звук стане схожий на переспівування Рабіновічем Паваротті по телефону з Вєни...По МОБІЛЬНОМУ телехвону W-800...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мікшер до компа де можна придбати? За скільки? Мое хтось цим цікавиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я не отказался бы от вот такой штуки. в принципе на наебеее можно заказать, вроде был замечен такой девайс. или непосредственно с thinkgeek

ionttusb05_turntable.jpg

картинко девайса в действии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...