Перейти до змісту

ДАЇ загрожують чистки?


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Ющенко дал ГАИ 3 месяца

Автор: АвтоОбоз

12 листопада 2007 13:20

Президент предлагает жестко наказывать за нарушение правил

"Каждый год мы теряем на дорогах 7-7,5 тыс. людей – это оценка вашей работы. Вы работаете бездарно и непрофессионально!". Такое заявление сделал сегодня Президент Украины Виктор Ющенко, выступая на совещании по вопросам работы Государственной автоинспекции, сообщает РБК-Украина.

Как отметил президент, количество погибших в ДТП в Украине в 8 раз превышает средний мировой показатель. "Особенно страшна статистика по детскому травматизму на дорогах. Больше всего людей гибнет в Киевской области – на 100 тыс. населения – 36,4 человека, дальше идут Житомирская область и Крым", - сказал он. Глава государства попросил дать оценку деятельности автоинспекции, "навести порядок на каждой территории и уволить непрофессиональных руководителей ГАИ".

В качестве особой проблемы в работе ГАИ президент выделил взяточничество и фальсификации. По его словам, "это позор, это стыд. И от этого уровень доверия к ГАИ является особенно низким. Вам никто не доверяет", - подчеркнул В.Ющенко.

Президент высказал намерение подписать указ относительно безопасности дорожного движения. Как отметил глава государства, "в рамках указа, который я подпишу, нам нужно выработать план, чтобы обеспечить безопасность на достойном уровне". По словам президента, "если говорить о последних 7 годах – милицией наложено в 2006 г. в два раза меньше штрафов и в 7 раз меньше взыскано штрафов, чем было 6 лет назад".

Говоря о состоянии дорог, В.Ющенко подчеркнул, что "на дорогах Украины есть 4,162 тыс. пунктов, где наибольшая концентрация ДТП. Это не дико, что в течение 30 дней ничего вы там не можете сделать, обустроить те перекрестки по закону? Я даю три месяца, чтобы из этих 4,162 тыс. остался ноль", - заявил глава государства.

Напомним, еще 5 ноября президент высказывал обеспокоенность количеством ДТП в Украине. Тогда глава государства поручил и.о. министра внутренних дел в короткий срок подготовить законопроект, который бы существенно повысил размер штрафных санкций за нарушение правил дорожного движения, а также позволил бы работникам ГАИ применять штрафные санкции к нарушителям на месте.

За 9 месяцев 2007 г. на дорогах страны произошло 44,7 тыс. ДТП, в них погиб 6521 человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я против сокращения ГАИ. Луценко уже сократил. в итоге - бардак на дорогах.

а вот немного (можно и не немного) приструнить их стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я против сокращения ГАИ. Луценко уже сократил. в итоге - бардак на дорогах.

а вот немного (можно и не немного) приструнить их стоит.

порівняй кількість аварій до чисток Луценка і після! Тільки зроби кореляцію на збільшення кількості авто.

І давай сюда факти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMHO чистити їх треба через одного. І не просто звільняти, а розстрілювати саджати в тюрму, особливо якщо будуть стверджувати що "ці руки хабарів не брали". В Луцьку немає напевно ні одного мєнта, з яким не можна "домовитись". Згідний, це часто буває зручно, але, хоч сам іноді цим користуюсь, я за те щоб правоохоронні органи у всіх їх іпостасях лишались правоохоронними, а не правопродажними. Тоді порядку більше стане -- як на дорогах, так і взагалі криміногенна ситуація в місті. Змогли ж коли захотіли припинити тотальне викрадання машин в Луцьку! А раніше не хотіли, бо мали долю звідти... І поки міліція не навчиться працювати чесно, до тих пір вони будуть залишатись "мусорами" в очах народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо чистка не поможет... никто не будит тебе за зп без левака сидеть..

Но единственное + если за синьку жухать посильнее будут, а то я такого насмотрелся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тішуся тим що хоч щось "заворушилось", може хоч методом "научного тика" до чогось толкового дійдуть!

На рахунок штрафів: за синьку то нормально підвищити навіть в 4 рази, а інше - хто не платив той тим більше не буде платити, а простий народ як завжди в гав(вибачте)ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчера ехал на объездной Рованцы в сторону Дубенской товарищ с левым поворотником и мотылял от бровки до бровки. Хорошо встречных было мало и все как то уворачивались. И так всю дорогу. Я сзади на дистанции метров 100 держал, ждал чем все кончится. Но когда товарищ стал кроме повоторов руля еще газком баловаться от 20 до 100 то объехал его в один из очередных "маневров", когда уже обгон был разрешен. Я стоял на светофоре и ждал когда чудило приедет. Не приехал.

А ведь всего то 7 часов вечера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я где-то недельку назад заехал в 3 часа ночи на там-там заправится... так от запрвки с ВК-номерами волжана попрыгала вдоль там-тама по всем бровкам, а после того как тип понял что выезда там нет по тем же бровкам назад к заправке, я думал таксистов позбивает, а потом вывалился бычара нагрузил заправщика что-бы он ему кофе закинул манетку и технично с###лся... и где менты были в это время? а я скажу вам где они были - они пасли ночные клубы, там синих больше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведу паралель.

СССР - міліціонер, саме так його називав простий народ, досить почесна посада. ДТП були, але вони були не такими як зараз, швидкість перевищували, але заїжаючи в населений пункт швидкість скидали. Майже все робилося по букві закону.

Сучасність - мент, мусор, саме так його зараз всі називають. ДТП в більшості з неповаги учасників руху (не пропустив, поперек виїхав), безкарність на кожному кроці, купити можна все.

Так що ж змінилося?? Як капіталізм - так зразу всі втратили повагу до себе і своє обличчя?? Чи це "Еволюція" суспільства??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут "капіталізм"? Це якраз наслідки соціалізму. Ставлення до поліції в тій же Німеччині -- о це капіталізм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко как всегда бросается из крайности в крайность... Почему нельзя сделать объездные дороги? Населённый пункт должен оставаться в стороне. Потом, подними работникам ГАИ да и не только... зар., плату тогда и требуй с них! А так проживи на 1500гр в мес. Я не сторонник "ГАИшников" и согласен что щемить их нужно... но по моему корень всех бед кроется в другом... и все мы знаем в чём, просто говорить стыдно. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вторник президент Украины Виктор Ющенко подписал указ "Об отмене специальных номерных знаков для служебных транспортных средств", передает "Корреспондент.net".

В документе министерству внутренних дел предписывается в течение месяца изъять спецномера у служебных автомашин и привести свои акты в соответствие с указом.

12 ноября Ющeнко раскритиковал руководство МВД и ГАИ за ситуацию на украинских дорогах и назвал работу сотрудников ГАИ бездарной и непрофессиональной, а также обвинил их в фальсификациях, коррумпированности и безответственности. Президент поручил СБУ и Генпрокуратуре начать операции по выявлению взяточников в МВД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Чистку треба робити,але не разову,а постійно.Ввести щось типу внутрішньої поліції.

2.Хабар не є оправданням низької зарплати.Якщо не влаштовує з/п,то якого милого туди йти працювати?

3.Штрафи треба підняти в 10 раз.Але брати їх і з простих і з крутих.

І головне,підніміть штрафи в 10 раз,поставте мене на відсоток,ну хоча б 5% і я за рік стану мільйонером :D Бо я не стою на місці(біля цума),а постійно рухаюсь і щохвилини бачу порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко как всегда бросается из крайности в крайность... Почему нельзя сделать объездные дороги? Населённый пункт должен оставаться в стороне. Потом, подними работникам ГАИ да и не только... зар., плату тогда и требуй с них! А так проживи на 1500гр в мес. Я не сторонник "ГАИшников" и согласен что щемить их нужно... но по моему корень всех бед кроется в другом... и все мы знаем в чём, просто говорить стыдно. :D

ти правий на всі проценти що можуть бути! В них також сім'ї є і також хочуть жити нормально. Алеж скоти не таким чином! хоча так найлегше мабуть, і більше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут "капіталізм"? Це якраз наслідки соціалізму. Ставлення до поліції в тій же Німеччині -- о це капіталізм...

На ціни глянь і на матеріальні погляди громадян, за соціалізму такого не було. Це вже батенька капіталізм!! Просто на нього ми перейшли болісно з соціалізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них також сім'ї є і також хочуть жити нормально. Алеж скоти не таким чином! хоча так найлегше мабуть, і більше
це помилка держави. ІМХО потрібно піднімати штрафи, і то піднімати суттєво. Шкода бідних водіїв? Хто не хоче платити штрафів той не буде порушувати. А за рахунок тих штрафів потрібно піднімати зарплати ДАІшникам. Але і відповідальність на них має бути значно більша ніж зараз, бо зараз єдине що вони роблять -- беруть взятки і оформляють ДТП.

Я з місяць тому бачив в новинах сюжет про якусь європейську державу, здається Голандію, але можу помилятись. Там казали, що дорожна поліція не має куді дівати гроші, рахунки переповнені сумами, які приходять за штрафи. Зарплата в поліцейських одна з найбільших серед держслужбовців, багато грошей виділяється на ремонти доріг і благоустрій вулиць і перехресть. І всеодно грошей лишається дуже багато. І повірте, що взяток там дорожна поліція не бере

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum

Згідний, але ті кому було пофіг тим і буде пофіг, заплатив і поїхав.

Як приклад, їду з Ковеля по ковельській дорозі, (хто частенько катається то знає як там часом фури достають їдучи нескінченним потоком) вже ближче до Луцька якийсь чудік на мерсі в мене, зустрічну машину, спереду мене, і ще два авто які їхали попереду і на закуску фура - чуть не влупився (в кожного із перелічених!!!). Зустрічні моргають, ... точно стоять ДАІшники, і той мерс в лапах правоохоронників, проїхавши приблизно 3 хвилини з того місця, той мерс знову летить......

Коротше, кому було паралельно, то ніякі штрафи не дадуть бажаного результату. Тут принципово новий підхід потрібен: тіпа вилучати права чи ще там щось вигадати...

Мораль, я то думав що отримавши штраф потрібно подумати що зробив нетак, а виходить і думати нічого..... прикро панове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафи допоможуть. Тільки штраф в розмірі мінімум 200-250 грн, і головне -- ввести систему контролю над ДАІшниками і безжально карати їх і водіїв за хабарництво. Тоді водії перестануть тицяти по 10 грн ДАІшникам, а будуть переживати щоб не заплатити штраф. Заплатить раз-другий, і заспокоїться, почне правила вчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафи допоможуть. ... Заплатить раз-другий, і заспокоїться, почне правила вчити.

к слову

никто еще дважды не попадался на эвакуатор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! І це правильно! Евакуатори вже добре навчили, так само і штраф може бути непоганим вчителем. Тільки не такий як зараз -- 17 грн, а серйозний штраф, щоб дійсно страшно було порушувати.

А для ДАІшників потрібно ввести правило як в США -- коли полуцейський зупиняє машину, він відразу по рації передає номер машини і причину порушення, а тоді йде до водія. І якщо він зупинив когось за перевищення, але не виписав штраф -- в нього повинна бути ну дуже серйозна причина для цього, інакше на слідуючий день він не патрулювати вулиці буде, а підмітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні подивіться на іншу ситуацію. Наприклад, десь в селі бабці, діду зле стало, в дівчини пологи передчасно почались, ще може багато чого статись, і яким чином до лікарні дістатись??? Вихід: сусід на автомобілі на повних парах везе у лікарню! Правила дор. руху порушив? Штраф платити? А тут ще хтось на "бесі"(власники не ображайтесь - не всі такі!) подумав, як то так який сра..й жигуль і мене всього такого офігітельного обігнав мля...

я йому зараз зроблю.... продовжувати не буду

Одиничний випадок та всеж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає правил без винятків. А правило без винятку -- це виняток з правила про винятки з правил :D

І все ж, з іншого боку правильно буде, якщо його оштрафують. Уяви -- водій летить, весь на нервах і адреналіні, увага від дороги відволікається думкою "тільки не роди в моїй машині!"... і врізається, наприклад, в колону курсантів військового училища (як це нещодавно було у Львові)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оінакше на слідуючий день він не патрулювати вулиці буде, а підмітати.

І поршушника, який дав хабаря, разом із ним же. А б просто, за порушення ПДР - 1 день примусових робіт, причому не у робочий час, а у вихідний :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дачу взятки службовій особі є встановлене покарання. Не в курсі розміру, але здається немало там. Вплоть до ув'язнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дачу взятки службовій особі є встановлене покарання. Не в курсі розміру, але здається немало там. Вплоть до ув'язнення.

І багато їх сидить??

ИМХО в нас в країні можна на машині залетіти пяним в колону людей і за це ще й грамоту оримати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...