Перейти до змісту

Можливий розбій на дорогах Волині (терміново, потрібна ваша допомога)


itax

Рекомендовані повідомлення

Терміново шукаю власників автореєстраторів або просто водіїв, які вчора (27.03.14) після 15 години їхали на Маневичі (або навіть далі на Любешів) з Луцька і проїжджали пост ДАІ (на Ковельській трасі, біля Маневич) - є історія від знайомого білоруса, що його водія (фура) там вчора/сьогодні вночі обікрали якісь люди зі зброєю і в бронежилетах - не далі як 100м від поста ДАІ. Будь-ласка, опитайте знайомих водіїв, якщо хтось вчора там їхав і може підтвердити/спростувати інформацію про наявність там якогось "невизначеного" блок-посту. Записи реєстраторів вітаються.

Будь-ласка, опитайте своїх знайомих, кого зможете! Дуже потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за кіпіш? Номер того білоруса є? Скидайте в приватне повідомлення, нехай підтвердить інфу! Інакше це радіо ББС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут люди підказують, що таки є зараз на Волині блок-пости - від Правого сектору. Чудово. Тепер про нас ще білоруси почнуть говорити, що тут грабують і вимагають гроші (зі слів водія йому запропонували "добровільний внесок" на революцію, коли хотів дати 50 грн, то вихопили гаманець і забрали звідти всю готівку, залишивши тільки паливну карту, і обшманали всю кабіну).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 повідомлень, і "вброс" ? Я б на місці модерів дав годину на пруф, і - в баню.

По-законам військового часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за кіпіш? Номер того білоруса є? Скидайте в приватне повідомлення, нехай підтвердить інфу! Інакше це радіо ББС.
Чув від місцевих у Маневичах, що чи то Правий сектор чи то ті хто під них косять забрати фуру з лісом яка належала "сім'ї".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за кіпіш? Номер того білоруса є? Скидайте в приватне повідомлення, нехай підтвердить інфу! Інакше це радіо ББС.

Кіпіш є тому, що я зараз інтернетом спілкуюсь із знайомим з білорусі, який має прямий телефонний звязок із цим водієм. Людина адекватна, не якийсь троль чи малолетка. Тому це все ж не ВВС. Хоча вірити в те, про що йдеться особисто не дуже хочеться. Тому:

1) Намагався знайти якраз відео чи особисті докази водіїв про те, що наприклад "ніякого блок-посту там немає", що було б доказом того, що білорус міг просто згубити гроші чи погано виспатись

2) Оскільки кажуть, що блок пости бачили і вони наразі є, шанс такого інциденту трохи збільшується. Тим більше зі слів знайомого водій років за 55, людина спокійна і поважна, отож питання, чому йому знадобилось би видумувати таку байду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі тільки чують, хтось бачить... А конкретних фактів допоки нуль.

Зато одне отак ляпне, і завтра вже весь Луцьк буде гудіти, пофіг що це фейк чистої води. Але попи*діти буде про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 повідомлень, і "вброс". Я б на місці модерів дав годину на пруф, і - в баню.

По-законам військового часу.

Сім повідомлень просто через те, що я мало на цьому форумі спілкуюсь. Поки що ) Тому прошу мене попередньо до ботів не зараховувати. Щодо пруфу - я щось маю підтверджувати? Я якраз намагаюсь знайти докази того, що це не правда, про що залюбки повідомив би білоруських друзів, щоб нерозповсюджували дурниць про нашу Волинь. Тому і прошу допомоги в цьому.

Адмінам - можливо тема не зовсім в правильній гілці, то перепрошую і буду не проти перенесення у відповідну.

Всі тільки чують, хтось бачить... А конкретних фактів допоки нуль.

Зато одне отак ляпне, і завтра вже весь Луцьк буде гудіти, пофіг що це фейк чистої води. Але попи*діти буде про що.

Були б факти - говорили б про факти. Якщо це фейк - то давайте подумаєм, як це можна швидко і якісно спростувати? Я обома руками за. Тому і прошу допомогти із цим.

Бо мені неприємно, що скоро про це можуть почати говорити білоруси

Чув від місцевих у Маневичах, що чи то Правий сектор чи то ті хто під них косять забрати фуру з лісом яка належала "сім'ї".

Ну наразі це тут нідочого. Це можлива подія вчорашнього вечора/ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув цей "бред" від знайомої з Бреста, там ще до речі золото забирали і т.п

є конкретні факти, потерпілі, свідки, докази звертайтесь будь ласка до правоохоронніх органів чи до самооборони, а не постіть різне неперевірене сміття на форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: зазвичай на російській шпарять, а тут вже й україномовних підшукали...да, ріст на лице, тактику поміняли..... :0121:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За маневичі не знаю.

Але по трасі луцьк мукачево як через радехів так і через дубно постів правого сектору чі лівого берегу р. Коноплянка НЕ МАЄ.

Присутні лише стаціонарні пости даі.

Аналогічна картина по трасі луцьк киів через ріне.

Інформація 2 денна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зідзвонився з білорусом, факти будуть перевірятись Самообороною та ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...