Перейти до змісту

Хто може з Польші товар привезти?


VoKu

Рекомендовані повідомлення

Будь-якого. Товар замовляю по пошті, потрібно забрати його з відділення. То ж можу замовляти в будь яку точку Польші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ще актуально

Ви так довго приймаєте рішення. Яж Вам пропонував передзвонити мені і домовитись.Таке враження що Ви не шукаєте легких шляхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко тільки діти робляться. Рішення має бути виважене і прораховане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По власному досвіду скажу Вам будете довго шукати хто Вам привезе це замовлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, не все так погано. В луцьку повно людей, які возять товари з польші, або людей на роботу, та навіть водій рейсового автобуса може привезти за 100грн, от тільки йому на вокзал потрібно підвезти товар. Справа в тому, що потрібна якась надійна, перевірена людина якій можна довірити і товар і гроші, або гарантії. Ну, на крайняк, прийдеться оформляти самому візу на закупи, тим більше один раз по тій візі вже був там, вдруге на рік відкривають, от тільки мороки більше, та й не потрібна мені та віза в подальшому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непонятно, нафига создавать тему на форуме среди незнакомцев, если нужны надёжные и проверенные люди... Как их тут найти? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто. Кожна людина з якою ми знайомимось, до знайомства була незнайомую нам, апріорі.

От з одним чоловіком поспілкувався, на готівку яку я йому передам, він оформить забезпечення, має таку можливість. Для того й тему створив, щоб знайомитись, спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...