Перейти до змісту

Туристическая зарядка + фонарь на солнечной батарее.


Rodomsky

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, сейчас в процессе изготовления солнечный блок на 6 вольт. Функции такие - зарядка мобильных телефонов, аккомуляторов, других устройств, . Также встроеный фонарь+аккомулятор (6V) для освещения территории. Пот вопросом фото-диод (включается с наступлением сумерок). Фонарь-блок можно повесить. Сколько может стоить такая штука?

P.S. Для сравнения в ,,Ратексе" что на Медведева, солнечная батарея и фонарь стоят больше 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який має бути "навар", яка рентабельність, це одноразовий виріб?. А скільки ви хочете на цьому заробити, при умові, що в магазині коштує 300 грн. Який термін експлуатації, яка гарантія, якість самого виробу, яка технічна підпримка його? Яка ремонтопригодність виробу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покупал его несколько лет назад. На солнечную панель гарантию не даю, т.к. у неё тоже есть свой срок эксплуатации. На всё остальное - пол года.

Это был просто фонарь и солнечная батарея. Я хочу довавить ещё одну функцию (зарядка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Щоб не створювати нову тему розміщу тут. Зараз багато пропозцій по повербанках, але вони не задовільняють малою ємністю (не відповідністю заявленій), відсутністю 220 та високою ціною. Ось цікаве посилання на батарею від безепербійника, яка може заряджатись від снячної батареї:

http://www.mobilpowe...p?articles_id=8

http://nepropadu.ru/...skaia/3662.html

Ідея, ясно що робоча, але є ряд нюансів - відсутність контролю заряду, безпечність, відсутність захисту від води (хоча це напевно можна зробити самому).

post-13917-0-37476400-1413373868_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нульова портативність, тягати за собою важкі свинцеві акуми, інвертори - брєд.

павербанк, я розумію, кинув в сумку\рюзкак і вперед.

потужні речі є, окрім usb виходу, вміють заряди лептопи в т.ч.

якраз граюся таким: 21А\г, 13х22х2,5см, 0,7Кг.

якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нульова портативність, тягати за собою важкі свинцеві акуми, інвертори - брєд.

павербанк, я розумію, кинув в сумку\рюзкак і вперед.

потужні речі є, окрім usb виходу, вміють заряди лептопи в т.ч.

якраз граюся таким: 21А\г, 13х22х2,5см, 0,7Кг.

якось так...

і що це за звір такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як тільки фото побачив, то зрозумів ціну питання.....Як портативний і дорогий відповідно варіант, то це, напевно гарна річ. З ємністю 9Аг акум вага буде 1,9 і обійдеться десь в 300грн (як для кемпінгу при добиранні на авто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навскидку, у китайців вони 87-90 баксів, включно доставку сюди, у от нас, зрозуміло, що ціни космос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на практиці ККД сонячних батарей дуже малий. і щоб від неї щось зарядити то треба достатньо велику по площі батарею. в умовах міста абсолютно нерентабельно, затратно і невигідно в часовому плані (довго від сонця заряжає)

візьмемо наприклад мої екперименти. панель зібрана з елементів які позиціонуються як 20вт блок. теоретично помножений струм КЗ на ЕРС елементів. практично реальна віддавана потужність в 4 рази менша. скажімо в сонячний день акумулятор орієнтовно в 30вт/год зарядився десь за півдня. при цьому розмір сонячної панелі 60*30 см...

а тепер інший момент. в похмурий день ккд цього всього катастрофічно падає майже до нуля. в луцьку соняних днів на рік аби 20-30% було.

ось пудумайте треба воно вам чи ні =)

звичайно якшо збираєтесь на місяць у гори, то краще мати яку соняну зарядку, а так...

не морочте голови. павербанк на акумах 18650 + ліхтар. є куча готових пристроїв і плат на основі LMок та інших драйверів. вручну можна достатньо дешево зібрати таку конструкцію. особливо якшо наковиряти старих акумуляторів з ноутбука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. в китайців буде дешевше в 2 рази.

до неї можна приліпити наприклад фело фару на ЮСБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі не нові, але брендові - в мну є пару десятків

Потрібно 4 шт. Яка ємність, фірма, грн. Скидайте, подумаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...