Перейти до змісту

Допоможіть у виборі насосу.


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити насос, для початку думаю про електро. Домашній варіант з манометром. Поділіться в кого що є, і де купували, ну і приблизна ціна. Головне щоб був надійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо електро насос для велосипеду? чи ви в мега гонках участь приймаєте, простого надійного вам в досталь не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто щоб була в дома річ якою можна надути і велосипедне колесо і матрас і маленький басейн на дачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленький щоб з собою возити є. Але ним колесо до 4,5 накачати це можна дуба дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже ніхто не користується електронасосами? :)

Ну, лично я, не смотря на специфику моей жизни и деятельности, впервые слышу о таком. Наверное, это какой-то компрессор, только компактный. Он не помешал бы обладателям бескамерок. Но многие из низ и так справляются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, їх в продажу є валом, ну звичайно в основному в автомобілістів, але оскільки це не така вже й дорога річ, то думав що можливо вдома в хазяйстві в когось завалялось.

наприклад

http://www.mobilluck.com.ua/katalog/compressors/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную купити просто хороший напольний насос.

я вже запитаю для себе особисто і якщо автор передумає то і для нього, що порадите? Хто чим користується і як себе зарекомендувало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді порадьте недорогий напольний з манометром. Бо я взяв, типу німецький ножний, накачав колесо 2 рази, далі вискакує прокладка на поршні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брати, то однозначно що ножний насос. Вось я свого часу, заїхав в "Епіцентр" і взяв дешевий, за 80-85грн насосик з усіма видами насадок і манометром до 12атм. Змазав відразу після покупки. Працює аж гай шумить! На перших порах як не мав ще вилочного насоса, то ним і вилку накачував. Правда коли помпуєш 8-10атм то з усіх щілей починає свистати, але замотав де треба, піджав що треба і нічого.

Рекомендую.

Принцип: для велосипеда потрібно обирати чим менший діаметр циліндра, бо тоді можна дати більший тиск.

Електро теж валяється в гаражі, ще виробництва СССР - не потрібна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...