Перейти до змісту

Костел у Луцьку


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Скажіть будь-ласка як відбувається служба в католицьких храмах, і зокрема коли краще іти до нашого луцького костелу?

Відчуваю потребу туди прийти, але не наважуюсь, бо не знаю як себе вести в католицьких храмах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете просто стояти та спостерігати за службою, можете присісти на лаву, а вести себе треба як і іншому храмі - Бог один.

Сходіть зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Скажіть будь-ласка як відбувається служба в католицьких храмах, і зокрема коли краще іти до нашого луцького костелу?

Відчуваю потребу туди прийти, але не наважуюсь, бо не знаю як себе вести в католицьких храмах.

Раджу, якщо є таке бажання, сходити на месу у неділю на 10 годину (тоді відбувається головна меса українською мовою, до того ж є найкраща нагода почути солістів і хор у супроводі органу).

Повірте, правильно вести себе в костелі дуже просто - сидите на лавці, коли всі встають, то можете зі всіма встати, коли під час меси протягом кількох хвилин віруючі стоять на колінах - можна сміливо сидіти в лавці. Хреститися чи не хреститися можна як завгодно.

Гарантую, як би ви себе не повели в костелі, вам точно ніхто на це не зверне уваги і навіть не помітить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантую, як би ви себе не повели в костелі, вам точно ніхто на це не зверне уваги і навіть не помітить.

Ага, это точно. В отличие от других "храмов" :)

В любой день на 18:00 можешь придти. В воскресенье можно орган услышать.

Если польский язык не препятствует восприятию - то в будни на 9:00 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як у суботу?

Щось купувати треба, пожертви?

Взагалі до чого треба бути готовим під час служби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардон, випадково "поддержал"

В суботу - гарний день :) (нічим не гірший за четвер, неділю і п'ятницю);

Купувати нічого не треба;

Чесно кажучи, коли був у нашому костелі ніколи не бачив якогось сосуда для пожертв (хоча не виключаю що він там деколи й з'являється )), але на на хлопський розум пожертва це добровільна дія.

Останнє питання мене трохи ставить в куток, ніколи йдучи до храму не задумувався до чого там бути готовим.

Просто сходіть до храму, я впевнений, якщо Ваш інтерес справжній і щирий то ніхто краще за служителів костелу не дасть відповіді на Ваші питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

змін ніяких,орган тільки у нд (на 10год) почути можна?

Ні, такого правила, що орган лише в неділю о 10 немає. Орган звучить майже на кожній месі, які відбуваються щодня. У неділю щонайменше 3 меси. Просто о 10 годині відбувається головна недільна меса - вона українською мовою + супроводжує найбільший склад хору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив в наш костел на Різдвяні колядки (на наше Різдво). Все сподобалось. Віддихнули душею. Нічого зайвого. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обожаюриходить в костел слушать орган, атмосфера там просто потрясающая.

порадьте день і час. в неділю ніяк не можу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обожаюриходить в костел слушать орган, атмосфера там просто потрясающая.

порадьте день і час. в неділю ніяк не можу..

Зателефонуйте безпосередньо до костелу 72-15-32. Вас точно поінформують про розклад мес та можливість почути орган чи хор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Всіх вітаю з Різдвом.

Віншую вас нині, всі добрі люди,

Нехай Божа ласка завжди з вами буде.

Кожної днини, кожної години

Бог благословить Вас, біда хай згине!

Хай горя і смутку не буде між вами,

Щоб в згоді жили всі сестри з братами.

Для кращої долі Бог благословляє.

Веселих свят Різдвяних!

Христос ся рождає!

Хотіла запитати, можливо, хтось знає коли буде вечірня всеношна служба у Костелі Петра і Павла сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаючи естафету повідомлю: сьогодні на 8 вечора, та завтра о 10 ранку (святкова, різдвяна меса)

і Вас з Різдвом! вище повідомленням вказаний номер телефону, зателефонуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...