Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В Слов'янську в 8:50:

В Славянске началась стрельба на блок-постах (Семеновка) возле въезда в город.

Слышны автоматные очереди и взрывы гранат, выдвигаюсь к площади (слышны из отеля в 300 метрах).

Летают боевые вертолеты - 16 штук.

9:14: Арсен Аваков: "Сепаратисты открыли огонь на поражение в сторону

подходящего спецназа без разговоров". ВСІМ МЕШКАНЦЯМ ЗАЛИШАТИСЬ ДОМА.

ЙДЕ БОЙОВА ОПЕРАЦІЯ!!

9:15: Журналисты добежали до отделения милиции и СБУ, тут спокойно. Вертолетам пролетающим люди кричат Донбасс!

9:20: с мерии исчез российский флаг))

9:21: @4business_soft: На блокпосте Семеновка в г Славянске идет бой есть расстрелянные машины.

9:22: В город вводятся БТР.

9:26: на подступах к городу продолжается стерльба. Верталеты перестали

летать. /полагаем это была высадка десанта в центр города - ок. 150

чел./

9:27: в Славянске перестал работать интернет /так как через Zello не выходят на связь сепаратисты/.

9:29: в Славянске не работают мобильная связь. А. Бригинец: Намагаюсь

зв'язатися з місцевими активістами, які мені розповідали про події там.

Ніхто не бере трубку. Може й вони штурмують російських боєвиків?

9:35: @PzFeed: В Славянск прибыло около 200 украинских спецназовцев

(Almost 200 Ukrainian anti-terror special forces have just landed in

Sloviansk, Ukraine)

9:39: есть раненые.

9:40: @A3AP за Славянском виден дым, похоже заходят оттуда в город

9:43: Открыли огонь с БТР. Sergii Nemiroff @4business_soft

Машины расстреливали с бтров в Славянске

Микола Іващенко Большая часть Славянска освобождена от российских спецназовцев.

По сообщениям очевидцев, СБУ , управление МВД и мэрия освобождены от российского спецназа. В Настоящий момент идут перестрелки на двух блок-постах у города. При штурме позиций российского спецназа применялись боевые вертолеты а также гранатометы. Основную часть операции выполнили спецподразделения СБУ Украины.

Це взагалі якийсь брєд і театр абсурду, в Криму російський спецназ штурмував наші війцськові частини(!) в повному озброєнні, а наші силовикі бояться застосовувати силу до терористів, щоб звільнити наші адмін. будівлі. Назвіть мені ще хоч одну країну де таке можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков молодець, ще б такі операції на всьому сході провести, трошки зробити перепочинок і йти на Крим. Маю знайомого в Білорусії-Криму (родичі і там і там), по професії кібернетик, спеціалізується на структурному і поведінковому аналізі складних систем. Каже, що нарив визріває, чеаємо кризи. І саме головне - каже, що зі всіх інформ-агенств, змі, саме Тимчук говорить найбільш приближено до реальної ситуації в карїні. Тому дуже раджу читати саме його.

З останнього, що він написав, зазвичай він ділить новини - из плохого, из хорошего. В цей раз, з хорошого щось нічого не написав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!!!!!!!!!!! Це міліцію так обстрілюють, а що ж далі !!!!!!!!!!!!!

Ще один троль виліз. .....

За що ж ти (romaxa11) мене "трольом" обізвав". За те що я викинув відео з ютуба, просто періодична інформація яка нічим не відрізняється від інф. яку зазначають інші користувачі форуму. Ти ж також зазначив інф. в повідомлення № 5711 яка також відображає теперішню ситуацію в країні, тобі ж ніхто невдоволення непише про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно я вже так не переживав за наших силовиків. Удачі їм.

Схоже що в них тепер часто таке буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так багато країн межує з Мордором.

от же ж нам "пощастило" бути блокпостом між мордором і цивілізацією...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ж ти (romaxa11) мене "трольом" обізвав".
за безпідставне сіяння паніки. Мусарку в Краматорску не захоплювали, її здали з дитячою імітацією штурму, а це дуже велика різниця. І дата реєстрації твоя не проста така.

Це все на краще, це очищення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цей раз, з хорошого щось нічого не написав :(

Теж кінця ждеш , аналітег?

Хочете це обговорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ж ти (romaxa11) мене "трольом" обізвав".
за безпідставне сіяння паніки. Мусарку в Краматорску не захоплювали, її здали з дитячою імітацією штурму, а це дуже велика різниця. І дата реєстрації твоя не проста така.

Це все на краще, це очищення.

більше того, я вважаю, що все було домовлено і сплановано наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правоохоронні органи треба реформовувати, срочно і на всіх рівнях. Після цього піднімати зарплати. Тоді буде толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9:18

Террористы в Славянске в спешном порядке по мегафону начали призывать людей выходить на улицу, народ не реагирует на призывы, террористы в панике!!!!!!

9.50

Информация из места событий:

Сейчас нападающие сепаратисты занервничали и перекрыли дорогу, выставили патрули (на фото улица Карла Маркса).

Количество людей значительно увеличилось. Догнали и заблокировали маршрутку. Выгнали людей и перекрыли ей дорогу!

Террористы вооружены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Ті, хто захопив міськвідділ МВС у місті Слов’яньку, ідентифіковані як військовослужбовці спецназу ГРУ ГШ ВС РФ», - розповів Тимчук.

Він також нагадав, що українські силовики проводять антитерористичну операцію у Слов’янську.

«Наразі з нашого боку є троє постраждалих (станом на 10.20). Про втрати з боку противника інформації немає», - підсумував Тимчук.

Як повідомлялося, 12 квітня невідомі захопили будівлю Слов'янського міськвідділу міліції і вже вивантажували з нього зброю. Міліція не протидіяла.

http://tyzhden.ua/News/107455

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подъезд к Славянску. Сепаратисты подожгли баррикады , когда узнали, что идут два БТРа.

BlFcyrNIUAEbzaK.jpg

терористи відчувають що запахло смаженим, нічого зачекайте ще трішки і у вас в ду-пі так само горіти буде

Блок-пост перед Славянском со стороны Харькова сейчас ликвидируют

Блок пост террористов на въезде в Славянск со стороны Краматорска уничтожен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому захопили саме ці міста?

Таким образом, активность вооруженных сепаратистов наблюдается в семи донецких населенных пунктах - Славянске, Горловке, Красном лимане, Краматорске, Артемовске, Красноармейске, Дружковке.

При этом, необходимо отметить, что в Славянске есть аэропорт, в Красноармейске - авиабаза 636 ИАП (правда она была расформирована в 1996 году. Но в настоящее время ее использует аэроклуб). Также Дружковка и Горловка – крупные железнодорожные узлы. Таким образом, захватчики расположились в непосредственной близи к транспортным развязкам – автомобильным, авиа и жд.

Кроме того, на карте четко видно, что все города, которые стали очагами конфликтов, образуют условную цепочку, отсекающую Донецкую область от Днепропетровской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай бл. розгонять тих виродків. І ті які сидять в інших будівлях зрозуміють, що жарти марні. Створили цирк, не здаються - валили. В регіонах ввести НС, всіх чужиш які сидть по готелях, хаваються зібрати в кучу і в товарняк на рашу.

ПС краще не про початок акції писав, а про її успішне завершення.

ПС про початок акціі не писав, це написали " колеги" тільки не розумію навіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ніколи так не переживав за наші правоохоронні органи, ех, аби все вдалось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер чекаємо або Росія змириться 20% і на те що нападе вже в понеділок 80%.

І жорстке втручання Європи через тиждень 20% і жування шмарклів 80%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер чекаємо або Росія змириться 20% і на те що нападе вже в понеділок 80%.

І жорстке втручання Європи через тиждень 20% і жування шмарклів 80%.

Тут згідний на 100%, що Європа буде жувати шмарклі. Далеко не треба ходити, давайте згадаємо Другу Світову, коли Гітлер йшов військами, то в більшості своїй всі країни просто здавались. Без зброєного конфлікту, поки не дойшли до СССР. Отут вже почали давати йому відпор. Так що так, Європа - це не наша надія :( Я більше на США надіюсь і на Обаму. Хоча до цих пір чомусь не покидає відчуття, що він з Путіним вже давно про все домовився. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і це ще квіточки, далі лавина розгортатиметься все ширше та глибше накриваючи кацапстан.

Росія через санкції втратила вже $150 млрд

Росія вже втратила 150 мільярдів доларів через міжнародні санкції, введені після агресії проти України.

Про це заявив глава МЗС Швеції Карл Більдт, передає ТСН.

"Через санкцій лише протягом першого кварталу 150 мільярдів доларів просто вийшли з економіки Росії", - сказав він.

За словами дипломата, 14 квітня європейські міністри закордонних справ проведуть зустріч в Люксембурзі, де будуть обговорювати, "як продовжувати співпрацю з Росією".

Як відомо, у розширений список громадян Росії, до яких можуть бути застосовані санкції Євросоюзу, входять 107 осіб – ледь не все вище політичне керівництво РФ.

Також палата представників конгресу США більшістю голосів прийняла законопроект про надання допомоги Україні й запровадження санкцій у відношенні Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart

Про це вже тут писали. Враховуючи те, що один з топ менеджерів до конфлікту злив великий пакет акцій Газпрому, думаю, вони знали, на що йдуть і були до цього готові. Так що не треба сильно радуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так:

Глава МИД Лавров назвал людей, к-рые захватили административные здания в Донбассе "доведенными до отчаяния жителями"

BlFbWmVIMAAdO-O.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка Чорновола:

Давайте не будемо брехати самі собі. Донецька й Луганська області вже, вслід за Кримом, втрачені для України. І не тому, що над ними не можна відновити контроль, а тому, що цього ніхто робити не буде! Єдине силове відомство, яке ще пробувало щось зробити на Сході, принаймні до сьогоднішнього ранку, СБУ – вже обкладене по повній. Міліція перейшла на бік окупантів. Військова присутність Росії за кримським сценарієм – безумовна. Про це у Фейсбуці написав Тарас Чорновіл, пише dyvys.info.

“Але головне – це те, що Схід свідомо здали. Я вже не знаю, скільки разів треба повторювати, що 27 лютого після засідання РНБО було прийнято рішення не лише про здачу Криму, але й, як мінімум, ще двох областей. Я припускав, що також і Харківської, але там дуже багато економічних інтересів нової владної бютівської верхівки, найперше Авакова, тому щодо неї домовилися – не займати, а на антитерористичну операцію Росія практично не зреагувала (там не було заарештованих російських громадян, бо їх там просто не було – виключна авантюра місцевих сепаратистів). Дві області остаточно були приречені після візиту туди Тимошенко. Хоча це тільки формальність, але вона мала відбутися.

Ці мерзотники, які вже багато років тому стали партнерами Путіна, досі вірять, що він виконає домовленості й зупиниться. Але плани повзучої агресії значно ширші, принаймні Дніпропетровськ у них точно входить… Зараз якось раптово стихла агентурна діяльність на півдні, але, думаю, що лише на час реалізації східного сценарію. Вихід на Придністров’я не знято з порядку денного, більше того почалась підривна діяльність уже на півдні Молдови. Треба зрештою називати імена тих, хто допомагає реалізувати цей сценарій: Тимошенко, Турчинов, Аваков.

Я уявляю, який зараз хай підніметься, але кожен, хто закриває очі на правду – найгірший злочинець. Можна скільки завгодно рвати горлянку про негідників панікерів, що влада все робить правильно, що вона має план і скоро наведе порядок… Згадайте, те саме ми чули щодо Криму. Ті, хто тоді це кричали, зараз розказують, що такий розвиток подій був неминучий, а ми мусили пожертвувати Кримом, щоб урятувати всю країну. Рівно за два тижні вони дослівно те саме скажуть про втрачені Донеччину і Лугань. Коли влада не зробить жодних кроків (а вона їх не зробить) щодо відновлення суверенітету над двома областями, доведеться думати про дві речі, як захистити решту України і що робити з агентами путіна в найвищому керівництві держави?

Господи! Як я би хотів помилятися, але покищо все відбувається саме так, як проглядалося із самого початку…”, – написав Тарас Чорновіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...