Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

я русскоязычная и нас много таких русскоязычных, нафиг тот закон, правильно, что отменили. Он был бестолковый, как и те кто за него ратуют. Мой муж не русский и не украинец, свобдно говорит на 7 языках и ему законы нафиг не нужны, мой ребенок говорит сводно на 4, моя сестра свободно говорит на 8 языках. Плохому танцору яйца мешают. Простите наболело. Моя родня, с Росси меня просто называет экстремисткой и бандеровкой. Ура здорово.

http://www.snob.ru/p...5718/blog/72802

Я только что прибыл с совещания института судебной психиатрии им. Сербского, где мы с коллегами провели оценку происходящих событий. Мы поставили Владимиру Путину диагноз — гипертоксическая шизофрения

если есть ошибки, извините, от ситуации голова очень болит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз Фаріонші необхідно з високої трибуни заявити, російською мовою, що ніхто нікого не буде заставляти та притісняти ні в якому регіоні України.

Придурка Музичка необхідно заарештувати і посадити, як мінімум.Все це теж показати.

Такі реалії військового часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливо, щоб завтра на центральній площі кожного міста, містечка чи селища зібрались люди із одним простим гаслом: "Ми - це Україна. Російським військам тут не місце". Незалежно від того, якої ми національності, якою мовою розмовляємо, із Заходу ми, зі Сходу, з Півночі чи Півдня. Синьо-жовтий прапор сьогодні стає символом новонародженої України, за яку віддали свої життя етнічні вірмени та білоруси, мешканці Стрия та Краматорська. Це - наш шанс жити в єдиній, справедливій для всіх її громадян державі. Тому завтра, із синьо-жовтими прапорами та стрічками, ми маємо бути на площах усіх міст та містечок, аби сказати: нам не потрібна війна, нам не потрібен "захист" чужих армій, ми - Україна, і ми самі дамо собі раду! Поширюйте це повідомлення, кличте своїх друзів та виходьте завтра! Ми - це Україна, нас не залякати!

можливо баян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтоб снять напряжение нужно ЗАКОНОДАТЕЛЬНО обеспечить реальное многоязычье на Украине.

В обязательном порядке ввести изучение и применение языка межнационального общения.

ЗАКОНОДАТЕЛЬНО закрепить за русским языком статус языка межнационального общения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну флот в Турції не такий ржавий як в севастополі кацапський http://www.blackseanews.net/read/3538

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливо, щоб завтра на центральній площі кожного міста, містечка чи селища зібрались люди із одним простим гаслом: "Ми - це Україна. Російським військам тут не місце". Незалежно від того, якої ми національності, якою мовою розмовляємо, із Заходу ми, зі Сходу, з Півночі чи Півдня. Синьо-жовтий прапор сьогодні стає символом новонародженої України, за яку віддали свої життя етнічні вірмени та білоруси, мешканці Стрия та Краматорська. Це - наш шанс жити в єдиній, справедливій для всіх її громадян державі. Тому завтра, із синьо-жовтими прапорами та стрічками, ми маємо бути на площах усіх міст та містечок, аби сказати: нам не потрібна війна, нам не потрібен "захист" чужих армій, ми - Україна, і ми самі дамо собі раду! Поширюйте це повідомлення, кличте своїх друзів та виходьте завтра! Ми - це Україна, нас не залякати!

можливо баян...

Не боян

У нас (Харків) теж збираються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придурка Музичка необхідно заарештувати і посадити, як мінімум.Все це теж показати.

За Музичка я ще вчора попереджував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте , не читав все. але скажу одне

Х*Й вам кацапи, україна єдина, вам нас не взяти,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтоб снять напряжение нужно ЗАКОНОДАТЕЛЬНО обеспечить реальное многоязычье на Украине.

В обязательном порядке ввести изучение и применение языка межнационального общения.

ЗАКОНОДАТЕЛЬНО закрепить за русским языком статус языка межнационального общения.

С КАКОГО ПЕРЕПУГА?!

почитайте Конституцию, ст. 10, там все расписано:

"Державною мовою в Україні є українська мова.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування."

Зачем придумывать велосипед?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, підкажіть мені, будь ласка, бо я не знаю, хто саме підняв в ці дні питання мовного закону? Будь ласка, вкажіть джерело інформації з посиланням.

Комусь відомо, до якої відповідальності було притягнуто рівненського Музичка крім "усного попередження" Авакова? Цю сцену показують як антипропаганду діяльності бандитів-фашистів-бандерівців по всій Україні, і думаю, в Росії, можливо в Європі. Музичко такою поведінкою зганьбив не тільки самооборону і людей, що загинули в Києві, він завдав шкоди авторитету народної влади на дипломатичному рівні. Розмовляв зі знайомими з Києва та з Америки, вони бачили ролик з Музичко і шоковані, питаються "Що там в вас робиться? Так не можна!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь відомо, до якої відповідальності було притягнуто рівненського Музичка крім "усного попередження" Авакова?

Здається, справу відкрили вже

Але заарештувати бояться

Бо стрелятиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть.... Церква (РПЦ) за війну... :_09:

РПЦ о войсках РФ: Надеемся, Украина сопротивляться не будет

І пекла не бояться?! :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я русскоязычная и нас много таких русскоязычных, нафиг тот закон, правильно, что отменили.

усякі ваші доводи перекриває потік гівна з російських медій - 1, 2, 3, 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилка думати що винуватий мовний закон. Думати иак це вже призначати себе винним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(С КАКОГО ПЕРЕПУГА?!

почитайте Конституцию, ст. 10, там все расписано:

"Державною мовою в Україні є українська мова.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування."

Зачем придумывать велосипед?)

тогда почему русскоговорящих заставляют говорить на украинском языке?

Когда у них это не получается их высмеивают как Азарова.

Значит не всё так хорошо как тут некоторые пытаются представить.

Нужно срочно менять законы, а если потребуется и конституцию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда почему русскоговорящих заставляют говорить на украинском языке?

Когда у них это не получается их высмеивают как Азарова.]

В школе нужно было хорошо учиться, двоечники :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть.... Церква (РПЦ) за війну... :_09:

РПЦ о войсках РФ: Надеемся, Украина сопротивляться не будет

І пекла не бояться?! :_17:

http://argumentua.co...dem-so-svoim-na

В УПЦ МП считают, что для ввода войск в Украину нет оснований.

Об этом в эфире ГромадськогоТВ заявил пресс-секретарь УПЦ МП Георгий Коваленко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(С КАКОГО ПЕРЕПУГА?!

почитайте Конституцию, ст. 10, там все расписано:

"Державною мовою в Україні є українська мова.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування."

Зачем придумывать велосипед?)

тогда почему русскоговорящих заставляют говорить на украинском языке?

Когда у них это не получается их высмеивают как Азарова.

Значит не всё так хорошо как тут некоторые пытаются представить.

Нужно срочно менять законы, а если потребуется и конституцию.

Азоров, государственный служащий высшего ранга. В России он бы с таким русский , как его украинский был бы геологом на Урале. Язык не учит или дебил или акупант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

многабукв, но сори...

Разговаривал с другом из Севастополя, классный парень. Говорит что всё как всегда, правда маршрут дом –работа.

Насчет майдана, говорит что многие поддерживали и искренне радовались что яныка сбросили дальше цитирую максимально приближенно к оригиналу

«...но б*я,:

зачем закон о языках отменили? Нет дел поважнее, казна пуста, а они о языках, это же красная тряпка для востока и Крыма (тут я с ним согласен), + какие-то уроды еще и масло в огонь подливают, фарион заставит всех на украинском говорить (было), выступал какой-то депутат и говорил что будут мочить жидов, комуняк и поляков (не слышал, может нам не все показывают) во поляки наверно офигели, они же нам помогали…

До речі, підкажіть мені, будь ласка, бо я не знаю, хто саме підняв в ці дні питання мовного закону? ...

дивлюсь раду...

Націоналізували Межигір'я, відправили у відставку міністра освіти.... НУ НЕВЖЕ ЦЕ НА ЗАРАЗ НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ?!?!?

А тепер Кириленко зацепив закон про мову... НУ НЕ МУДАК!?!?!! Ну нахєра це зара починати?!!!!

я був раніше про нього кращої думки...

я тоді як його почув, мене аж збісило! І от тепер результати починаються, плоди!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отвечу кратко и ясно.

Равенство но не братство.

Русскоговорящие меня поймут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось погляд однієї знайомої людини з Севастополя. Дуже прикро, дуже...(((

"...многое и нам не нравилось, и за этого мудака у нас тоже многие не голосовали, и его нужно судить и привлекать к ответственности, но всё имеет свои границы, и я не хочу чтобы у меня в городе было так же как в киеве, и мне навязывали свою волю, всякие правые секторы, тризубы, и свободы.... а по поводу молодых , обманутых пацанов, так мы тоже хоронили ребят, таких же молодых, которых "мальчики" сожгли на банковской, и многое видели своими глазами, не знаю какая у вас информация идет, но рассказывать мне о "бендеровщине" не нужно, что это такое, я и так прекрасно знаю, на западе страны много нормальных людей, а из за одной ложки говна, всю бочку меда испохабили..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...