Перейти до змісту

Куди поступити


Factory

Рекомендовані повідомлення

По факту щойно випустився із технікума і постав перед великим питанням куди далі

на даний момент диплом молодшого спеціаліста з готельного обслуговування

проблема наступна чи можливо поступити у Луцьку у виш на схожу спеціальність на 3 курс,

чи доцільно продовжувати дану сферу, чи все таки податись у айтішники і не паритись?

Порадьте як краще, бо запарився вже з вибором вишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене завжди заготовлена відповідь :) якщо потягнеш - прикладна лінгвістика в СНУ чи як там зараз його обзивають, в ВДУ корочше

знання двох мов + непогане як для Луцька ІТ-профілювання

мови потім використаєш хоч в свому готельному хоч в ІТ напрямку

помоєму сама чьотка освіта в Луцьку бо її можна хоч якось використати. А спеціальності, готової до використання ти не отримаєш в Луцьку ніде, так що самоосвітою займатися всеодно доведеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як краще :0160: , краще ні в кого нічого не питати, а робити те що тобі підсказує сердце, душа, руки (звідки ростуть?).)).

PS: ніколи не чім не парся, бо запаришся)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти певно як і всі вчився аби вчитись! НЕДОЛІК НАШОЇ ОСВІТИ! Вчать все, а потім вибереш! Тепер вибирай зі всього(((.

ТОМУ МАЄМ ТАКЕ СУСПІЛЬСТВО! люди йдуть де більше платять, звідси корупція, і такі події як зараз. Створюйте СЕБЕ! Що Вам подобається???

ЗАБИЙТЕ НА ВСІХ! Робіть і втілюйте в життя СЕБЕ!!! Слухайте себе! МИ тут мало що порадим, тільки підкажем де більше платять!

Якщо Вам треба гроші, то питайте ДЕ більше платять і куди мені податись? Хочете себе відчувати успішним, ТОДІ забийте на всіх і робіть, що Вам подобається!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕЛИКІ БУКВИ! ТАК ПЕРЕКОНЛИВІШЕ!! ^_^

Коли я думав, куди поступати, то мав два варіанти: або на повара, або в ІТ. Обрав друге, але, як я подивлюсь, і першим теж робота завжди є.

Головна умова: вчись вчитись, як би дивно це не звучало. Вчись засвоювати та використовувати інформацію, а далі вже визначишся.

Як варіант можеш піти на енікейщика, багато контор самі шлють на навчання здібних працівників. Паралельно можеш пробувати різні напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕЛИКІ БУКВИ! ТАК ПЕРЕКОНЛИВІШЕ!! ^_^

Коли я думав, куди поступати, то мав два варіанти: або на повара, або в ІТ. Обрав друге, але, як я подивлюсь, і першим теж робота завжди є.

Головна умова: вчись вчитись, як би дивно це не звучало. Вчись засвоювати та використовувати інформацію, а далі вже визначишся.

Як варіант можеш піти на енікейщика, багато контор самі шлють на навчання здібних працівників. Паралельно можеш пробувати різні напрямки.

Енікеєм я ітак можу бутти якщо дочитаю TCP-IP. Сетевое администрирование то ціни небуде)

Як краще :0160: , краще ні в кого нічого не питати, а робити те що тобі підсказує сердце, душа, руки (звідки ростуть?).)).

PS: ніколи не чім не парся, бо запаришся)))))

В мене проблема в тому шо руки з того місця ростуть і мозгі варять, от і запарився, хоча думаю поповню ряди атішників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знання двох мов + непогане як для Луцька ІТ-профілювання

така ідея дуже непогана,вже навіть знання двох мов відкриває двері в багато офісів...і навіть для роботи закордоном (ну так,якщо не получиться по місцю)

знання англ. мови,без вітру в голові і навички IT - мені здається є майбутнє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо серйозно то реально хочу отримати знання, як показало 3,5 роки краще знати а ніж бути необізнаним, той багаж який маю(електроніка, системі і мережі, адмінстрування) хотівби поповнити оскільки це мені дуже близько до душі

Порадьте куди краще в СНУ чи політех?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕЛИКІ БУКВИ! ТАК ПЕРЕКОНЛИВІШЕ!! ^_^

Коли я думав, куди поступати, то мав два варіанти: або на повара, або в ІТ. Обрав друге, але, як я подивлюсь, і першим теж робота завжди є.

Головна умова: вчись вчитись, як би дивно це не звучало. Вчись засвоювати та використовувати інформацію, а далі вже визначишся.

Як варіант можеш піти на енікейщика, багато контор самі шлють на навчання здібних працівників. Паралельно можеш пробувати різні напрямки.

Енікеєм я ітак можу бутти якщо дочитаю TCP-IP. Сетевое администрирование то ціни небуде)

Як краще :0160: , краще ні в кого нічого не питати, а робити те що тобі підсказує сердце, душа, руки (звідки ростуть?).)).

PS: ніколи не чім не парся, бо запаришся)))))

В мене проблема в тому шо руки з того місця ростуть і мозгі варять, от і запарився, хоча думаю поповню ряди атішників

Якщо подобається то поповнюй,вперед!, конкретно не пораджу куди далі, бо не в темі, бажаю успіхів і зробити правильний вибір,головне щоб не пожалів через років так 10, із-за того що хтось щось не так порадив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сетевое администрирование то ціни небуде)

Ціни не буде не тоді, коли книжку дочитаєш, а тоді, коли шарити добре будеш. В цьому ділі головне - практика.

Наймись хоч за малу зп, аби був досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо подобається то поповнюй,вперед!, конкретно не пораджу куди далі, бо не в темі, бажаю успіхів і зробити правильний вибір,головне щоб не пожалів через років так 10, із-за того що хтось щось не так порадив.

я от пожалів через 3.5 роки, що правда за ці роки я вдячний викладачам що дали мені дасить цінні знання і уроки, але всім було ясно що я нетуди попав)

от і підбираю галузь для ровитку і самовдосконалення яка мені близька і цікав

І саме головне, підбираю тому, що хочу щоб навчили а не доводилось як завжди сам собі студент) оскільки, я знаю, що того що я знаю на даний момент мені мало

Тому і дилема де викладачі краще доносять матеріал в якому орієнткються

В цьому ділі головне - практика.

Наймись хоч за малу зп, аби був досвід.

З цікавості ціле літо 3 курсу навідувався до знайомого адміна суто для того щоб щось дізнатись щось побачити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоїй спеціальності є факультет, але там не беруть зразу на 3-ій курс, прийдеться тарабанити всі 5. А стосовно куди піти вчитись, то якщо знаєш англійську добре то пробуй вступити на безплатне навчання за кордон (Швеція- ідеальний варіант, також є інші країни і програми). А взагалі, то треба дивитись де ти потім зможеш влаштуватись. А в армію хочеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, то треба дивитись де ти потім зможеш влаштуватись.

По факту якщо є вища і трудова + голова варить і руки прямі то як показало життя робота тебе знайде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...