Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

"никаким он был" или каким он небыл......а морды лиц еще те) Хочется не те що плюнути а влупити в пику......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Коротше,якщо нічого не зміниться в країні,якщо мафія цих порохояйценюків залишиться при владі=нам всім дупа!І це очевидний факт.Вже так красти нагло й брехати в очі  як вони=це вже не те що в них совісті,в них нічого людського не залишилось...Нас всіх просто винищують.Шкода,що більшість людей цього не бачить.Потім шансу щось змінить не буде.Боротьба з наслідками злочинного режиму безперспективна,тому що режим залишиться той-же...Знаєте,вот питали на майдані цьому:"А кого замість наших можновладців,якщо їх змістити,ви пропонуєте?"Мені байдуже.Мені особисто байдуже,хто після них буде.Я просто хочу,щоб ЇХ НЕ БУЛО!!!!Вони просто ОСТОГИДЛИ!!!Вже реально нема сил їх терпіти!Коли бачу в телевізорі якусь їхню морду=палець рефлективно стискається,як на спусковому гачку!!!Але з нашим продажним народом(не всі продажні ,звичайно),який за гроші готовий чорта на престол посадити,нічого не зліпиш!Підвищення злочинності=це наслідок дій злочинної влади.І ні як не навпаки!Тому боротись з наслідками=це все рівно,що з повітряними млинами....Хоч створи сотні самооборон,хоч запусти тисячі поліцейських...Коли людям не буде що жерти,в що вдітись і чим заплатити за банальну комуналку=будуть красти...А своїми псевдореформами влада СПОНУКАЄ народ до криміналу.Ціни підвищились захмарно й підвищуються регулярно далі.Зарплати=на місці.Виробництва=ноль.Безробіття й соціальна криза росте.Своєю бездіяльністю ми самі собі,своїм дітям риєм могилу!Це особисто моя думка,якщо кому ще цікаві тут чужі думки...Я не піарю нікого,просто дивлюсь фактам у вічі.Хтось може оспорити мною сказане?Було б цікаво прочитати аргументовані докази того,що я не правий.Може не все так невтішно,як я гадаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи буде обіцяти порох продати свій бізнес коли вирішить йти на 2-гий термін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, alexvvv сказал:

Цікаво чи буде обіцяти порох продати свій бізнес коли вирішить йти на 2-гий термін :)

Йому вже зараз до дупи,кому і що обіцяти.Плювати вони хотіли на нашу думку,вірим ми їм чи ні...А в подальшому і подавно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші дні Майдану:

молоді студенти, пару якихось козацько-патріотичних організацій;

Після побиття на марші мільйонів:

Кияни абсолютно різних соціальних прошарків і політичних поглядів;

Далі:

десант з Західних областей, з міст і сіл Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської і Волинської областей - різноплановий народ, від старших і сурових, до патріотичної молоді;

Далі:

підключається середній клас Києва, айтішники в дорогих брендових лижних костюмах, шльомах - унікальний час, де купа різних за інтелектом, соціальним становищем людей об'єднались проти обкінчаної влади.

П'яниць практично не було, виганяли відразу, бомжатні також - вся тусувалась в маріїнці. Контингент, дай Бог вам з такими людьми хоч раз в житті зустрітись.

 

При всьому піарі, розкрутці цього Майдану, кількість його активних  членів була надзвичайно малою. Максимум  від 500 до 1000 чоловік.

Багато хто загинув на Інституцькій, під Ілловайськом, під Дебальцево.

 

Петро Олексійович, як щирий послідовник, жвавий учасник влади Януковича все це добре розуміє і певним чино грає на випередження отою бомжатнею. Хоча коли справді почнеться, цьому він вже запобігти не зможе, оскільки те що відбуватимется, буде новим, іншим, відмінним і агресивнішим, що не стоятиме в протесті на морозі, а буде дуже активно і організовано діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Цікаво чи буде обіцяти порох продати свій бізнес коли вирішить йти на 2-гий термін :)

Я б на його місці вже пішов. І просто спостерігав як прийде хтось в кого немає рошена і тоді Україна заживе....

А ми б спостерігали як всі патріоти працюють як по тій стенограмі сьогоднішній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, VovkleV сказано:

"никаким он был" или каким он небыл......а морды лиц еще те) Хочется не те що плюнути а влупити в пику......

На відео то ще інтелігенція, я вчора там поцікавіше персонажів бачив, один такий персонаж ледь з підземки вибрався, заробивши при цьому бойове поранення голови, мужньо барячись з гравітацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, la20 сказано:

Я б на його місці вже пішов. І просто спостерігав як прийде хтось в кого немає рошена і тоді Україна заживе....

А ми б спостерігали як всі патріоти працюють як по тій стенограмі сьогоднішній.

Він не  може отак все покинути, бо влада+бабло - це його наркотик, його затягнуло, не для того він створював свою партію і узурпував владу, щоб все так просто полишити. Зараз у нього зоряний час і кайф собі обламувати він не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо мені подобається про узурпацію, хунту і режим. БУла б така хєрня ті бомжи і шваль московська в козацькому була б пристрелена в той самий час (доречі ті всі урки були в камуфляжі а з камуфлажа починається рузькемір ну ніяк не майдан простих людей). Ми б тут за слово порох чи гівно, вже сиділи на допитах у відповідних органах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минуту назад, la20 сказал:

Особливо мені подобається про узурпацію, хунту і режим. БУла б така хєрня ті бомжи і шваль московська в козацькому була б пристрелена в той самий час (доречі ті всі урки були в камуфляжі а з камуфлажа починається рузькемір ну ніяк не майдан простих людей). Ми б тут за слово порох чи гівно, вже сиділи на допитах у відповідних органах.

Все попереду...Все до того йде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seromaha сказано:

Все попереду...Все до того йде...

Воно вже два роки іде і ніяк дійти не може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пообщался с коллегамии из луганского издания "Паралель Медіа" о государственнной информационной политике и противостоянии российской пропаганде. 
~

Что касается любой государственной политики, в т.ч. информационной, то она может быть успешна только тогда, когда успешно государство. К сожалению, наше государство все еще поражено коррупцией, которая мешает его развитию. Что касается информационной политики на Донбассе, и в частности, на Луганщине, то, на мой взгляд, потребуется достаточно много времени для того, чтобы каким-то образом сбалансировать мировоззрение жителей освобожденных территории, избавив их от постсоветстких химер и последствий российской пропаганды. Мне кажется, это естественный процесс и никакие меры, связанные с запретами чего-либо, не помогут. В наше время кто угодно может с помощью интернета смотреть, читать и слушать что угодно.

Патриотизм нужно воспитывать не "ящиком", а реальными историями украинских героев, освобождавших и защищавших Луганщину от оккупации. Благо, настоящие, герои ходят с нами по одной земле и не нужно ничего придумывать, как при "совке". Нужно просто слушать. Никаких "молодых гвардий", "пионеров-героев" и прочих сказок. Нужно говорить правду, тем более, что она предельно проста: на нас напал враг, оккупировал с помощью предателей наши территории и держит в заложниках часть населения области. Рано или поздно этот враг будет побежден, а предатели наказаны по закону. Вот и все, что нужно знать об этой войне.

Я уверен, что лобовая, линейная пропаганда неэффективна в наше время. Соответственно, я не вижу необходимости в создании институций, которые занимались бы ею. Деньги, которые кто-то тратит на армии интернет-ботов по российскому образцу и на телеэфиры у медиа-гастарбайтеров наподобие Шустера, лучше отдавать беженцам и социально незащищенным слоям населения. То же касается и Министерства информации. Эта структура не нужна Украине. При всем уважении к небольшому количеству приличных людей, которые там работают, это позор.

Что касается местных медиа, то им нужно привлекать к сотрудничеству молодых нестандартных авторов, которые могли бы пользоваться популярностью среди молодежи - основной таргет-группы любого нормального медиа, которое пишет не о птицеводстве или выращивании баклажанов. Если человек имеет способности или талант, его будут читать, слушать или смотреть. Сейчас заявить о себе достаточно просто.

И еще. Нужно понимать: признание своих недостатков - это хорошо. Этим мы и отличаемся от РФ, где все плохо, все равно "хорошо", потому что скрепы и царь. Этим мы и отличаемся от марионеточных "правительств" временно оккупированных территорий, которые, как и подобает временно здравствующим мертвецам, предпочитают слышать о себе либо хорошее, либо ничего. Чем больше недостатков или фактов будет вскрыто журналистами, тем быстрее они будут устранены. Чем больше конструктивной критики будет высказано власти, тем быстрее она станет вменяемой, несмотря на ее извечную резистентность. Это естественный процесс. Кто-то идет вперед, а кто-то остается жрать оливье с лопаты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2016 at 11:00 PM, MANJAK11 said:

та хай обирають, тоді або массові розстріли

Ну дехто вже підготувався до "масових розстрілів" :)

61main.jpg

Міністр оборони нагородив Яценюка гангстерським кулеметом

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво виходить, у нас що після Криму нападу ворога більше не було впродовж 2-ох років? чи порох не президент, а керівник рошену і виконує рекомендації юльки від 2014 на рнбо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, la20 сказано:

І це пише заступник голови ВРУ. Який президент 28.02.14р.?

 

 

Пора вже знати:

Цитувати

Олекса́ндр Валенти́нович Турчи́нов (нар. 31 березня 1964, Дніпропетровськ, Українська РСР, СРСР) — український політикі державний діяч. Секретар РНБО  15 грудня 2014[2]). Народний депутат України. Доктор економічних наук, професор, членСпілки письменників України (від 2007 р.)[3]. З 22 лютого до 27 листопада 2014 — Голова Верховної Ради України. Також з 23 лютого по 7 червня 2014 року — виконувач обов'язків Президента України.

Чи ти тільки поРОШЕНка знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер перечитай сироїд, мене і те що ти привів і вдумайся. Президент і в.о. Президента. І врахуй що саме в.о. був за введення воєнного стану. Я по датах орієнтуюсь ти за мене не переживай.

Я вже знаю звідки вона черпала інфу http://podrobnosti.ua/2091297-chleni-rnbo-perekonali-poroshenka-ne-vvoditi-vonnij-stan.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

Президент і в.о. Президента.

в.о. - не має повноважень президента?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти почитай Головний закон, просто для себе

Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов’язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6-8, 10-13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України.

Тобто ти вже бачиш що є обмеження? Думаю пункти ст. 106 ти сам знайдеш? чи тобі сюди закинути щоб лишній раз неперевтомлювати твої пальці .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 хвилин тому, la20 сказано:

а ти почитай Головний закон, просто для себе

Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов’язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6-8, 10-13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України.

Тобто ти вже бачиш що є обмеження? Думаю пункти ст. 106 ти сам знайдеш? чи тобі сюди закинути щоб лишній раз неперевтомлювати твої пальці .

 

 

Мова йде якраз про пункт 20 статті 106 - повноваження на введення воєнного стану  у в.о. є, що і треба було тобі написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова йде якраз що сироїд не знає що в нас був в.о. президента і якщо в.о. то треба писати саме в.о. а не президент. так само як не знає це анал інтер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

мова йде якраз що сироїд не знає що в нас був в.о. президента і якщо в.о. то треба писати саме в.о. а не президент. так само як не знає це анал інтер

Це настільки загальновідомий факт, що Турчинов був в.о., що навіть не потребує уточнення, тим більше що це пост у фейсбуці (може це офіційний документ  ? :) ) - але тобі лиш би придертись до букви, щоб вигородити свого кумира.

Чи може у законодавстві прописано, що у фейсбуці не можна вживати назву посади без приставки в.о., бо порохоботи кіпішують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...