Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

2Маньяк. Третій майдан буде можливий коли вийдуть люди, а не якась пиз..братія, буде бити вікна, красти телефони і ставити свої умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А що вже їх виперли з готелю? Продовжувати не захотіли, дорого?

Сидишь такой в ботоксе и Кремле и а...уеваешь, как это у Госдепа получилось два Майдана замутить, а твоих революционеров даже из отеля выгнали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вимоги на брифінгу АКТУАЛЬНІ!!!!Внутрішній ворог,наше проституцьке керівництво,ще гірші за зовнішнього ворога.Вони=посібники й запроданці !Які мало того,що грабують народ,так ще й всіляко затягують військові дії на сході.Котли й більшість смертей=на їх совісті!Тільки дебіл не розуміє,що наші зРадники(ті котрі з Ради)просто вбивають УКРАЇНУ!Здали Крим!Здають Донбасс!Хто спілкувався з нашими "спецами",той знає,що РЕАЛЬНО було запобігти цьому всьому.І це факт!Хто як,але якщо нашим хлопцям,котрі відстоюють права народу,наше майбутнє,буде непереливки,почнуться силові дії проти них,я поїду їм на підмогу.І хоч я не такий вже і воїн=але за майбутнє своїх дітей положу життя.Попередній майдан показав ,як і що треба робити...І мені пофігу,хто тут ставить мінусики,або плюсики.Вже настільки накипіло,що бля хочеться бігти і розривати на шматки цик яцинюків,дрочинових і шоколадних гандонів порошенків...Сподіваюсь,я не один такий псих...Але вже довели....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seromaha сказано:

дрочинових

Не хочется, але спитаю  от те слово то що означає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турчинових,котрі здали Крим.Вся нинішня влада=це дрочинові.Бо вони тільки тим і займаються,а ще крадуть і вбивають наш народ!Ясно?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Не хочется, але спитаю...

15 годин тому, Smith сказано:

Заради справедливості, скажи - а яка твоя професія/чим займаєшся? Ну, що б я при нагоді, чи без неї, міг згадати в дискусії з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Smith сказано:

Заради справедливості, скажи - а яка твоя професія/чим займаєшся? Ну, що б я при нагоді, чи без неї, міг згадати в дискусії з тобою.

О, колега... )))) Державна чи комерційна структура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, "горка" з кубанкою викликають питання. Але в тій самій "Десні" інструктори теж в "горках" працюють, а кубанка може бути мрією всього дитинства і, ось вона - нагода, покрасуватись в кубанці.
То таке... Але цих людей підтримав Кармазін. Хто пам'ятає, в часи ВФЯ Кармазін подавав до судів різні позови, проводив пресухи (бо у ВР тоді не потрапив), одним словом - проводив м'яку легітимізацію дій ВФЯ та Ко в очах народу. Все це робилось під орудою Андрія Портнова, який використовував Кармазіна як "корисного ідіота" та "штатного позивача" ригів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліцейських від фури з сценою відтіснили...

Щось мені здається, що цього разу поліцаї не будуть лізти на рожон.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто не в курсе - Сергей Жук, он же боевик дыры с позывным "москва". Он же СТЕПАН МАЗУРА , он же МИКОЛА ГАЙДУК (в фейсбуке) активно призывающий к свержению власти а Киеве, перевороту и стопитнадцатомумайдану

 

10268560_1084263038272323_80074385714315

1488186_1084263041605656_622022109545517

12742373_1084263034938990_13174351106682

 

CbuygXYW4AAszF4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понеслось

 

ОУН не причетна до погромів у Києві
Організація Українських Націоналістів не має жодного відношення до погромів у Києві, які відбулися 20 лютого ц.р.
У цей день бійці ОУН, втому числі колишні бійці батальйону ОУН, бійці ЗСУ, які перебувають у відпустках і госпіталях були у Миколаєві, де вшанували пам'ять свого бойового побратима, героя Небесної Сотні і України Василя Кіндрацького.
Вони незабаром дадуть свою оцінку цих подій.
Люди, які ж здійснювали погроми, називали себе «батальйоном Коханівського» до ОУН не мають жодного стосунку.
Це далеко не перша спроба використати назву ОУН для компрометації національно-визвольного руху. Відомо, що під ОУН і УПА маскувалися НКВДисти, які чинили злочини супроти українців.
Пригадайте як уже в незалежній Україні у 2004 році так звана «ОУН Козака» з усіх екранів ТБ розказувала нам про «дружину Ющенка-американку».
Те що відбулося у Києві на день Небесної Сотні – з цієї ж опери.
Знаю, що деякі ОУНівці не в захопленні від нинішньої влади, постійно її критикують і мають на це моральне право.
Але, справжній український націоналіст, тим більше ОУНівець ніколи не кине бруківку в українця, особливо, коли той у військовій формі чи формі бійця Нацгвардії, бо він може виявитися його бойовим побратимом.
ОУНвці ніколи не підіграватимуть Кремлю, бо їх завдання знищити Московію.
ОУНівці не ходять у балаклавах. Вони на своїй землі і нікого не бояться.
Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!
Богдан Червак, Голова ОУН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мітинг на підтримку поліції назбирав людей більше, ніж "майдан-3". Невдобно якось виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо подій в Києві.
Нажаль, перебуваючи на робочому місці в Сєвєродонецьку, не маю можливості безпосередньо поспілкуватись з Миколою Коханівським, якому я допомогав ще на Майдані.
Миколо!
Я не розумію твоїх дій. До чого розбиті вікна та зруйновані двері? Якби ти спіймав та кинув в Дніпро самого Ахмєтова, Бойка, Довгого, Дунаєва, Єфремова або іншу плісняву - я б підтримав тебе. Але, бити вікна в моєму рідному місті - не бачу ані сенсу, ані логіки. Це - вандалізм.
Я розумію - є чимало запитань щодо дій та бездіяльності влади: і в питанні дослідження вбивць на Майдані, і щодо ведення бойових дій, і щодо безкарності тих, хто привів в наш дім війну, і щодо корупції... Все це я розумію! Але...
Окрім логіки твоїх дій, в мене до тебе теж є питання: яким чином поруч з тобою з"явився покидьок Мельничук?! Що робить поруч з тобою мерзотник, який перетворив частину "Айдару" на звичайнісіньку банду?!
Журналістам пропоную дослідити ланцюжок: Мельничук-Каськів-Льовочкін.

Я дякую моїм землякам-киянам за витримку та врівноваженість!
Я дякую моїм друзям-АТОшнікам за те, що вони не долучились до цих дій і прошу і надалі зберігати витримку!
Не для того ви ризикували своїм життям, захищаючи Батьківщину, аби зараз відкрити, на радість ворогу, "другий фронт" в тилу!
Сподііваюсь на те, що хлопці Коханівського звільнять будівлю готелю, а правоохоронці, нарешті, посадять Мельничука на нари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Мітинг на підтримку поліції назбирав людей більше, ніж "майдан-3". Невдобно якось виходить.

Нема ніякого майдану-3, на майдані, даруйте за тавтологію, нічого незвичайного, станом на обідню пору не було. Основна маса людей біля стели, там іпровізована сцена, але там таке кодних вихідних, основний контингент, це пенсіонери і ти кому за 50, молоді дуже мало.

Біля бочок традиційно гріється алкашня, яка вже до обіду ледь язиком ворочає.

Новітніх революціонерів, там ну дуже мало, нацгвардійців там стоїть в рази більше. Був ще козак, який ледь на ногах стояв і шото там втирав хлопцям з нацгвардії, які ледь сміх стримували.

Враження від побаченого таке ж саме як і від алкотарифного майдану Ляшка, не здивуюсь якщо і організатори ті ж, хоча ні в Ляшка хоч людей було в рази більше, і палаточний городок поставили, а не дві криві палатки на три чоловіка.

 

А на Софіївський площі людей дійсно було значно більше ніж на майдані, і що цікаво там не було нацгвардії, а з правоохоронців я бачив лише трьох поліцейських які курили неподалік заховашись за кущами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Lisovic сказано:

А на Софіївський площі людей дійсно було значно більше ніж на майдані, і що цікаво там не було нацгвардії, а з правоохоронців я бачив лише трьох поліцейських які курили неподалік заховашись за кущами.

Судячи по вебці , рух там( я про Майдан), дійсно, не великий... Що люди кажуть про "майдан-3"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, bublik007 сказано:

Судячи по вебці , рух там( я про Майдан), дійсно, не великий... Що люди кажуть про "майдан-3"?

Я не спілкувався там ні з ким. А із підслуханого то в основному про події дворічної давнини говорять, ну і традиційно владу критикують. Більшість простих киян на майдан і прийшли щоб пом'янути тих хто відав своє життя два роки тому.

Про організацію нового майдану я не чув навіть від тих то зі сцени виступав.

Правда на майдані я довго не був, пройшов по кругу подивився і пішов на Софіївську площу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, la20 said:

державне, але не держслужбовець, не бюджетник.

Ну от пазл і склався :)

А дядько хотів просто підкреслити, що не залежить від наших з вами податків )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...