Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

а що на суді по лукаш не було парасюка, а як же виьбіркове правосуддя?, а як же що їй поставили завдаток і ніхто з цієї нєчісті не кричить зрада, бо все нормально чи просто там приват не платить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

скоріш за все la20 просто надав доступ до свого аккаунту. Вибрали собі акк, умовно нейтральний з позитивним балансом рєпи, запропонували умови, плюс підпрягли ще Лісовіца і Миколку, Нокіан щось відійшов вже від справ. Видно що з хлопчиками попрацювали, дали інструкції, бо відразу почались мінусування рєпи за пости проти шоколадниці. такого раніше не було - маєш думку - говориш, немаєш - проходиш повз. А тут постійні мінуси - щоб думав на кого батон крошити.

На перший погляд може здатись що гра з нульовою сумою. Але це не так. Під час цієї гри "сам дурак" хтось залишається жити в здеградованій країні, а хтось домножує мільйон за мільйоном кожен Божий день. Тому гра надзвичайно вигідна і щедро оплачена з однієї сторони. До чого така грайка призведе? Очевидно до розвалу країни, хоча дехто розраховує що вигребе в останній момент. Навряд чи це прокатить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе прям всесвітня змова, нікому я свій ак не продавав, а дорого купляють? Якщо нормальна пропозиція можна подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все la20 просто надав доступ до свого аккаунту. Вибрали собі акк, умовно нейтральний з позитивним балансом рєпи, запропонували умови, плюс підпрягли ще Лісовіца і Миколку, Нокіан щось...

7LaqT.jpg

В тебе прям всесвітня змова, нікому я свій ак не продавав, а дорого купляють? Якщо нормальна пропозиція можна подумати.

Все набагато простіше, правда ж ;) ?

zxiTd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше через таке  http://www.youtube.com/watch?v=FJt_22qQQV4&feature=youtu.be

За вихід я (тіпок грішин, намутив стільки муток що йопта), соболєв (ноу коментс) і ще пару, проти юристи, економісти лікарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти почитай його історію як він свої мутки почав з Криму і чому він став семенченком, а не грішиним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден що некерує, бо він мається хєрньою.

А тепер подумай як він не керує

Україна - парламентсько--президентська респубілка, тобто головною є ВРУ (парламент), як що ти не в курсі то сьома нардеп, тобто він є владою. ЧИ тут я теж неправий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не лише це найголовніша гілка влади. йому не треба впливати на більшість йому треба робити що овни підписали в коаліційній угоді, але ж простіше їздити по Україні покривати антірєсні мутки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ж простіше їздити по Україні покривати антірєсні мутки.

Дивуюсь вашій обізнаності в різних "мутках" самопомочі, свободи, ПС, укропа і т.д. (аж до того, хто які сумми брав, ніби ви особисто при цьому були присутні). Наводить на певні думки.

Тепер задачка на логіку. Поки la20 ховався в тилу від мобілізації і при цьому безперервно лайкав пороха і качав в лайні усіх інших, Сьома воював на сході з російськими окупантами. Хто з цих двох персонажів андон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ховався це раз. Не лайкав бо ніде не зареєстрований ваще ніде, жодної соцмережі два

 

А ти почитай про сьому як він воював що пишуть люди які були з ним, та і причину чому він взагалі туди пішов від чого він ховався.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваще ніде, жодної соцмережі два

Та да, тільки от навіщо так часто в своїх постах даєш лінки на фейсбук? Я по лінку тиць - а він мені каже "зареєструйся".

Розкажи, як ти читаєщ фейсбук без реєстрації, я теж хочу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тепер задачка на логіку. Поки la20 ховався в тилу від мобілізації і при цьому безперервно лайкав пороха і качав в лайні усіх інших, Сьома воював на сході з російськими окупантами. Хто з цих двох персонажів андон?
напевне той, хто пише подібну брехню :) ЛА20 не ховався (або ти знаєш більше) , Сесенченко - не воював (або ти знаєш більше).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказую як читаю без реєстрації (але джуе не вдобно так читати бо реально каже зареєструйся.) наприклад я читаю твіттер Пономаря https://twitter.com/johntorontв нього є посилання на його пости з ФБ, я переходжу і читаю. Але якщо немає посилання на текст то фіг я що прочитаю. От так і читаю.


і щодо ховався. приходили до нас з військомата і брали списки всіх військово зобовязаних. але не викликали, може якщо буде мобілізація то і заберуть, ховатись не планував і не буду. Але тоді в них буде гємор де взяти бєрци 49-го розміру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе прям всесвітня змова, нікому я свій ак не продавав, а дорого купляють? Якщо нормальна пропозиція можна подумати

Він ще й мій  хоче купити . :0016: :0016: :0016:

 

Хвора людина :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

філатов робить все щоб просрати вибори, а потім буде кричати щото влада здає Днєпр ригам. Впрягається за лукаш як за корбана

CTNlKzfWwAENcmN.png

Реально глянув би ст. 20 ЗУ" Про переднє ув"язненя" де чітко вказано що мають право протягом одного робочого дня на перевірку платіжки. я так розумію вчора внесли заставу а робочий день понеділок хай опседить подумає до понеділка.

 

Тай тут боря ващєнепалиться

CTNo7IvXIAAUBOF.png


а бідному валіку не давали нічого робити, або сцуко він не хотів нічого робити а зараз плач на всіх каналах. І щось не видно компромату йшов вже який місяць після того як він сказав "завтра"?

CTNgCjRWUAAJT-B.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апд. зрозумів чого так філя впрягся, адвокат лукаш то йшов (не знаю чи пройшов, на сайті ЦВК нфіга неясно) від украла і є її членом.


вніс новинський і теж 5 лямів за чєчєта той випригнув, бют боїться що і ця випригне

495x634.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходили до нас з військомата і брали списки всіх військово зобовязаних.

Для увінчання образу непримеренного борця з мутками і продажними політиками/партіями не вситачає лише сказати, куди приходив військомат, тобто де ти працюєш? Це ж не серкет, правда?

Якщо що, то я - офіційний ПП вже з 10 років, сфера послуг. У держструктурах не працював і дня, в держтендерах теж не брав участі, і взгалі державі комерційні послуги не надавав.

Він ще й мій  хоче купити . :0016: :0016: :0016:

Такий розкручений акаунт Рома не потягне. Запропонуй прес-службі сирійської опозиції, їх повинно зацікавити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Хвора людина  :_20:

80% останніх дописувачів даної теми на Майдані не були взагалі - не було часу такою фігньою страдати. До Майдану немають жодного відношення, але розказують повчають зараз людей які там були як треба поршня любити і за які заслуги. Щоб лизати поршню є окрема тема де ви своїми трома язиками можете просто чудеса витворяти. В цій темі ви як мінімум на два роки запізнились. Ла, мені все одно що там сталось, але аномальність твого аккаунту вражає, не важливо де ти і хто ти. Такі персонажі мені не цікаві, бо нінащо не впливають і реальність люблять вивчати через новини на компі, ну можливо ще героїчно кинути пару сотень на якийсь волонтерський рахунок - вродь як воюєш вже. Це ваша справа, але не нагнітайте, незабувайтесь, бо борда все пам'ятає. І що під час майдану робив лісовіц, що миколка, і інші.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, а як же я? Я ж теж поршню лижу... І ще багато майданівців, які блять на Майдані були більше за тебе в рази! Шо нам робить? 

Не розписуйся за нас, будь-ласка, окей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Хвора людина  :_20:

80% останніх дописувачів даної теми на Майдані не були взагалі - не було часу такою фігньою страдати. До Майдану немають жодного відношення, але розказують повчають зараз людей які там були як треба поршня любити і за які заслуги. Щоб лизати поршню є окрема тема де ви своїми трома язиками можете просто чудеса витворяти. В цій темі ви як мінімум на два роки запізнились. Ла, мені все одно що там сталось, але аномальність твого аккаунту вражає, не важливо де ти і хто ти. Такі персонажі мені не цікаві, бо нінащо не впливають і реальність люблять вивчати через новини на компі, ну можливо ще героїчно кинути пару сотень на якийсь волонтерський рахунок - вродь як воюєш вже. Це ваша справа, але не нагнітайте, незабувайтесь, бо борда все пам'ятає. І що під час майдану робив лісовіц, що миколка, і інші.

 

Ромаха, якщо 80% користувачів борди не були на Майдані і лижуть пороху, то кому лижеш ти і інші 20%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 yu2007 я вже тут на борді неодноразово писав де я працюю. Шукай, буде тобі квест :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, тут пару чоловік були. З них Ді, Мартенс, Друїд, Пама вибрали солідарність для руху в політичному житті. Це їхній вибір. Моя точка зору не міняється ще з президенської гонки.

Чого негатив до поршня без гри слів і посилання на обісрану всіма конституцію:

 

-у нас держава - це президенська вертикаль, олігархи і парламент для обслуговування їх інтересів;

-всі силовики, весь правоохоронний сектор, судочинство - президент.

 

В чому проблема країни. Нам говорять що голосуємо не так, продаємось і взагалі головне - вибори. Виборів при відсутності правоохоронної системи неіснує. Так не буває ніде крім недодержав типу України, щоб чиновник, який виграв вибори, чи зарішав посаду міг творити все що заманеться - пожиттєве бінго. Якщо зарвався, знімають, садять. Бажаючих стає менше і менше, поки не приходить розуміння що жити по правилах вигідно. Правила пишуться коректні, якісні і чіткі. Всі козирі в руках президента, абсолютно всі і він їх виклав для власного збагачення проти розвитку країни. Для мене це очевидний факт. Всі ці політичні грайки немають жодного значення, вибори немають жодного значення, якщо ти навіть в Луцьку обираючи серед двох переможців прекрасно розумієш що мета в них - особисте збагачення. Тому я проти порошенка. Всі решта мені просто пофіг, бо є в зоні його впливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж теж поршню лижу...

Лизати поршню - це одне, але мішати з лайном всіх інших - це трішки інше. Ну як на мене :).

Я ось про що, Ді. Два нормальних дяька, Рижков і Мирка, йшли в місцеву владу, щоб щось змінити на краще в житті нашої громади. Але Самопоміч, від якої вони йшли, набрала по області на диво мало (якщо порівняти з минулими пардаментськими виборами) і вони не пройшли.

В той же час користувач la20, якого ти підтримуєш в цій дискусії, за передвиборчий період вилив на "садопоміч", як він її називає, ну просто мегатонни лайна, не забуваючи кожен день користувачам борди нагадувати, що садовий, семенченко, соболєв - кончені гандони і під@р@си.

Ти не вбачаєш зв*язок між цими двома фактами: поразка Рижкова/Мирки і активне мочилово партії від la20?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєш чого самопоміч мало взяла бо вона прийшла у ВРУ і замість роботи почала страдати фігньою, багато критики, але з їх боку жодного конструктиву, тільки вереск соболєв-генпрокурор і так далі тупий торг і все.

Мирка слабо себе рекламував, він замість цього привів нардепа який розказував не про Мирку і що він зробить, а тільки розказував які вони гарні як вони нічого не зробили. І цього нардепа вмочили в гівно по саме не хочу. садопоміч обісралась бо овна себе рекламувала як рехформатори а нічого реформаторськог овни не зробили, та вони взагалі нічого не зробили, а коли пару нардепів, сказали що вони хочуть працювати вони змінили статут партії і виключили цих нардепів, рехформатори хулє. І за цих упирів я голосував про що вже 1000 раз пошкодував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...