Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якмх же дібілів понавибирали в раду і зараз це гівно все так гарно вскривається. парасюк, потім буде кричати про вибіркове правосуддя коли цю гниду будуть садити, а я псодіваюсь будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якмх же дібілів понавибирали в раду і зараз це гівно все так гарно вскривається. парасюк, потім буде кричати про вибіркове правосуддя коли цю гниду будуть садити, а я псодіваюсь будуть.

 

які злочини вчинив парасюк, крім того, що він не порохобот? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якмх же дібілів понавибирали в раду і зараз це гівно все так гарно вскривається. парасюк, потім буде кричати про вибіркове правосуддя коли цю гниду будуть садити, а я псодіваюсь будуть.

 

які злочини вчинив парасюк, крім того, що він не порохобот? 

 

Новини подивись як прокурор бився сам об його лікоть а той кричав що йога абіжають, істєрічка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини подивись як прокурор бився сам об його лікоть а той кричав що йога абіжають, істєрічка.

о_О за це вже заджають ? Та нє, його як Сашу Білого треба, той теж прокурора ЧЕСНОГО напрягав.

ЗІ Я поняв, звідки *Персен* берется, то з твоїх (й тобі подібних сурово спокійних) внутрішніх секрецій, його виготовляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаєш що коли обранець народу приходить в суд і кричить матами в сторону суду а потім лізе в бійку з прокурором він молодець? А потім він ще каже що то його били, тільки таке гівно не трогали бо воно і так смердить далі немає куди.


Не рівняй Білого і це гівно. Тим більше кого він захищає корбана ну і бєню. Бабки їх відправцьовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаєш що коли обранець народу приходить в суд і кричить матами в сторону суду а потім лізе в бійку з прокурором він молодець? А потім він ще каже що то його били, тільки таке гівно не трогали бо воно і так смердить далі немає куди.

Не рівняй Білого і це гівно. Тим більше кого він захищає корбана ну і бєню. Бабки їх відправцьовує.

а це тому, що суди та прокуратури не реформовані, тобто ті що садили майданівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо опміняти всі суди і прокуратуру і взяти того ж корбана буде те саме такий самий дятєл буде в суді крити матом суддю і лізти в бійку з прокурором, бо по іншому ніззя і бабки треба відпрацювати бо роботодавець скаже недопрацьовуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо опміняти всі суди і прокуратуру і взяти того ж корбана буде те саме такий самий дятєл буде в суді крити матом суддю і лізти в бійку з прокурором, бо по іншому ніззя і бабки треба відпрацювати бо роботодавець скаже недопрацьовуєш.

 

а судді і прокурори гроші не відпрацьовують ?  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чиї вони гроші відпрацьовують? бо є судді які призначені безстроково ще мабуть за часів Кучми,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чиї вони гроші відпрацьовують? бо є судді які призначені безстроково ще мабуть за часів Кучми,

 

То як до них має ставитись парасюк, до корумпованих суддів та прокурорів? система то повністю дискредитована, хто там білий та пухнастий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то давай в кожен суд будем ходити і як стадо мавп поводитись хулє парасюк казав що можна. А тепер згадай суд на юлькою, хоч я не є її прихильником але ти згадай які були засідання там і як вона себе вела куди достойніше я вас спасал корбана. да заганялась часом але без такого й.. сорому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то давай в кожен суд будем ходити і як стадо мавп поводитись хулє парасюк казав що можна. А тепер згадай суд на юлькою, хоч я не є її прихильником але ти згадай які були засідання там і як вона себе вела куди достойніше я вас спасал корбана. да заганялась часом але без такого й.. сорому.

 

Наприклад, чим ти кращий парасюка, коли пишеш тут матом і приносиш сюди бруд? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу матом коли вже реально ДІСТАЛО, коли птушнік з сахаліна (так ніби) заявляє, що ми йдем в опозицію за день надвайжливішого голосування, і це при тому що йдучі на вибори ці рехформатори казали що тільки єврокурс і більше нічого люди їм повірили, а тут не за місяць а за день до голосування ламаються, а все не для народу а для сєбя любімих, бо той самий птушнік хоче бути генпрокурором, але ж воно навіть не вдупляється що воно ним не може бути бо не те що не має досвіду він навіть освіти жодної нема, а його насяльніка хоче мати контроль на львівською митницею і тому вони бикують тільки через, де тут боротьба за народ? де?

То як тут не заматюкатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже реально ДІСТАЛО...

йдучі на вибори ці рехформатори казали що тільки єврокурс і більше нічого люди їм повірили...

а все не для народу а для сєбя любімих...

і тому вони бикують...

де тут боротьба за народ? де?

То як тут не заматюкатись

M5vCj.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про корумпованих суддів. СУдячі з численних відводів які були задоволені, то вони якраз працюють наразі на беню. коли юльку і Луценка судили жодного відвову не було задоволено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що пише Іванов:

Провентилировав мозги свежим воздухом в благополучной и спокойной Бельгии, я, наконец, постиг истинную причину лояльности представителей власти к людям Януковича и успокоился.

Все до судорог просто.

Дело в том, что никто из них НЕ ПОСТРАДАЛ от действий Януковича. Совершенно. А что, кто-то из родственников нынешних руководителей государства или силовиков погиб на Майдане? Нет. На войне? Нет. Может быть, кто-то из них лишился дома или имущества? Тоже нет. Ок, быть может кого-то из них при Завгаре прессовали? Даже не пытайтесь вспоминать о Луценко, который отсидел за реально совершенные - по глупости или по пьяни - но все же преступления и, к слову, вышел на основании указа Януковича О ПОМИЛОВАНИИ, как сделавший должные выводы и ставший на путь исправления. Юлю пока не трогаем - вот её как раз упаковали втупую, и я, при всей сложности моего к ней отношения, признаю это.

Поэтому не стоит заглядывать в глаза людям, олицетворяющим украинскую власть сегодня, пытаясь узреть в них искры сострадания и гнева праведного. "Януковичи" - понятные им люди, говорящие с ними на одном языке. Они - свои.

Ефремову браслет, говорите, сняли, Ахметов бодр, Вилкул - в очках, Королевская - снова целка, а Новинский вообще едва ли не потерпевшим оказался?..

Это возмутительно (зеваю).

P.S. Путин, к слову, тоже не особо свирепствует в плане личной мести нашим вождям. Помните об этом и ничему не удивляйтесь.

 

От що пише Дроздов:

Півтора року тому я це передбачав. І ця паралель дуже образить Петра Олексійовича та його прихильників. Але свідомо чи не свідомо – він творить Росію в Україні. Він дзеркалить російську політичну конструкцію. Древні мудреці правду казали: ти завжди копіюєш сильні сторони ворога. За півроку до свого обрання Порошенко мав рейтинг 1,8%, партія «Солідарність» була цілковито відсутня в політичому житті країни. Ось так, нізвідки, в Україні постав свій Путін.

Йому просто стало тошно постійно домовлятися. Всі ці мізерні переговори з Кулявлоб, Боксером, Радикалом, Льовочкіним, Ахметовим, Бєнею – принижують Порошенка. Він відчуває пекуче приниження від однієї лише необхідності домовлятися з кимось. Він мислить себе значно вищим від цієї вовтузні. Він хоче мати так ж розв’язані руки, як і Путін. І таку ж підтримку від олігархів. Щоб ніхто не заважав, не відволікав, не ініціював якісь там майдани та майданчики, не путався під ногами. І головне - щоб ніхто не смів погрожувати Першому.

Порошенко мислить, як Путін. Він і є Путіним – в українській, лайтовій, більш приглядній версії. Він боїться за свою політичну гегемонію не менше. У них однакові страхи. Він теж хоче бути безальтернативно Першим. Дорога до кабінету Путіна лежить через прокуратуру. Тепер це вже і в нас. Підуть чи не підуть на поклон наші оліхархи - це наразі єдина інтрига, яка поки що ще відрізняє нашу країну від единой россии.

І все було б добре, якби ці арешти та міжолігархічні войнушки здійснювалися в інтересах народу. Ха-ха-ха! Теперішня каденція Порошенка - це в одному флаконі пята каденція Кучми і перша каденція Путіна. Прірва чи безодня: що вам більше подобається? Яке з цих двох слів красивіше звучить - те й вибирайте.

Усі ці арешти і повістки олігархам - це не намір зламати олігархат. Це спроба підпорядкувати його собі. Якщо це станеться, то - парадокс! - через 2 роки після антиросійського Майдану в нас буде відтворена політична система Росії. Півтора року тому я ввів термін "синьо-жовта Росія". На мене дехто ображався. Ну-ну... У нас немає потреби обзивати Путіна несусвітніми словами. Росія перестала бути лише зовнішнім агресором. Її небезпека полягає не в загарбанні територій. А в заразності. Російська система виявилася дуже заразною. Вірус путінізму прийшов на Банкову.

Наостанок: мені не шкода жодного олігарха. Але від того, як вони зараз себе поведуть, залежить конфігурація влади на найближчі роки. Варіантів я бачу 2. Якщо здадуться Порошенку - то матимемо Росію. Якщо олігархи усунуть президента - то матимемо неофеодальну модель олігархічного консенсусу.

Обидва варіанти не передбачають участі народу та його інтересів. Чи вони там домовляться, чи почнуть воювати відкрито - народ буде хіба що нервово спостерігати і чекати, чим закінчиться не їхня історія в не їхній країні.

 

12193554_1335613769798206_84137933489360


 

 

Порох здає пуйлу Україну, ліпєцк

Він не здає, він вважає її своєю власністю, хоча залишається всього на всього найманим посадовцем на зарплаті на п'ять років.

Ліпєцк - Саме зараз в львівському Ашані продаються єдині карамельки однієї фірми - Рошен, причому тої самої, Ліпєцької, майно якої арештували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважає власністю кажеш. Стільки лайна на нього вилили я думаю з його баблом він міг би піти і на чомусь всіх вертіти, а ви з своїми поцр\отами розгрібайтесь. Грошей має щоб забезпечити до 8-го коліна. Чи ти думаєш що він тупо хоче бабла як в Гейтса і все.

в яника була тупа жага до грошей йому пуло на все пох на все він брав все що йому подобалось і все.

 

Рома мож я сліпий то покажи мені що я не бачу. Бо нап разі я бачу як в державі відкриваються як їх прийнято називати консерви, пуйло на зовнішньому форні не зміг зробити того що хотів, а от на внутрішньому йому добре допомагають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 15.00 скликаємо брифінг у зв'язку із затриманням Службою безпеки України Олени Лукаш, яка перебувала в розшуку через її причетність до злочинів проти Майдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 15.00 скликаємо брифінг у зв'язку із затриманням Службою безпеки України Олени Лукаш

Може хоч в неї знайдуть снайперку і тепловізор, а то Матіос зі своєю мантрою "то було не інсценування" вже якось підзадовбав :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=Ak5FQ9Yz548


вставити нормально відео чомусь не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу матом коли вже реально ДІСТАЛО, коли птушнік з сахаліна (так ніби) заявляє, що ми йдем в опозицію за день надвайжливішого голосування, і це при тому що йдучі на вибори ці рехформатори казали що тільки єврокурс і більше нічого люди їм повірили, а тут не за місяць а за день до голосування ламаються, а все не для народу а для сєбя любімих, бо той самий птушнік хоче бути генпрокурором, але ж воно навіть не вдупляється що воно ним не може бути бо не те що не має досвіду він навіть освіти жодної нема, а його насяльніка хоче мати контроль на львівською митницею і тому вони бикують тільки через, де тут боротьба за народ? де?

То як тут не заматюкатись

ти про все це лише читаєш й то тебе ковбасити починає, а той же самий Парасюк їм в морди дивится, в їхні усміхнені самодовольні (мол пригай пригай, нам то пофіг) пики, то чого його не має ковбасити ? Мене б теж загрібало

Украина списала российские миллиарды со своего долга http://www.dw.com/ru/украина-списала-российские-миллиарды-со-своего-долга/a-18815825

 

Порох здає пуйлу Україну, ліпєцк

пайдьот вброс. Тобто чуваки взяли в долг, написали розписку, що на два роки, вчасно не віддали, й ультимативно переписали розписку, що не на два, а на двадцять років взяли й взагалі розписку не віддають. Зачот. Думаєш то Україні просто так минется ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважає власністю кажеш. Стільки лайна на нього вилили я думаю з його баблом він міг би піти і на чомусь всіх вертіти, а ви з своїми поцр\отами розгрібайтесь. Грошей має щоб забезпечити до 8-го коліна. Чи ти думаєш що він тупо хоче бабла як в Гейтса і все.

в яника була тупа жага до грошей йому пуло на все пох на все він брав все що йому подобалось і все.

та нє, то він альтруіст, не красти, а тратити прийшов, бідолаха все біднішає й біднішає. Й не кажи вже про кількості бабла, ЖОДЕН олігарх ще не відказався від української кормушки, скільки б грошей в нього не було й ЖОДЕН з них не відмовився б зайняти місце пороха чи посадити свою маріонетку, щоб так натужно з позріотами розгрібатись.Яник був тупий то й жага в нього тупа була, не треба тут розказувати, що якщо людина так тупо й в відкриту не краде як яник, то в нього жаги нема, є просто інші методи й навколишнім не обовьязково ту жагу бачити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо 3 млрд не все так тупо як описано тобою. І взагалі пуйло казало це хунта і не визнає цієї влади, а якщо не визнає то нє фіг просити віддавати :) хай лігітімний віддає.

 

Щодо Пороха, кого б не вибрали всеодно б кричали що краде сцука. От мені думається нафіга вибирали раз всеодно красти буде, вибирай того хто не буде.хоча.....з тієї всієї шобли не було кого вибирати.

Я коли побачив що Порох взяв більше 50% не вірив сам і казав що то туфта. але пройшов час і видно хто робить (звичайно не так як хотілося б), а хто сидить і звиздить у ФБ, багато хто у ВРУ так і думає що вибрали і можна далі у ФБ проводити всякі там революції і при тому нічого не робити, бо як каже садомопіч, візьми і зроби (сам), а ми далі буде куї пінати.


ти про все це лише читаєш й то тебе ковбасити починає, а той же самий Парасюк їм в морди дивится, в їхні усміхнені самодовольні (мол пригай пригай, нам то пофіг) пики, то чого його не має ковбасити ? Мене б теж загрібало
 
Я б те ж в його морду сміявся, не від того що самодовольний, а від того що він клоун та щей з недоторканістю, а клоуни завжди виликають сміх, ну крім тих в кого є фобія

 


CTDtv-pWoAAKhqg.jpg


і всетаки наші змі це реально кончені люди, вони пишуть шонібудь (і багато ведеться), а потім впливові люди повинні це все спростовувати.

CTDnzOCUkAAqkKu.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ОСОБИСТО ту поправку читав ? Чи одна вона там чи дві, чи три. Хто його зна що там понаписували достеменно ? Можливо ти й правий й вони не проголосовали, тому що вони пі*араси, а можливо тому, що там *паравозом* ще щось *пропихнути* хотіли. Інколи складаєтся думка, що то спеціально, роблять якісь дописки, щоб рада спеціально не проголосувала, мол цар хороший, а бояри пагані. В смислі, що царю воно й так нафіг не треба, але робится вигляд, що то все із за бояр, що то лише вони винуваті. Хоча може я й помиляюсь й реально там 90% треба тупо розстріляти, в *назіданіє* наступникам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...