Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Задержанный за наркоторговлю замначальника милиции Южноукраинска заплатил 550 тысяч залога и... И вышел на работу

БЕСПРЕДЕЛ

2 фото3ec3eb0a72_500.png

Задержанный заместитель начальника Южноукраинского горотдела милиции, майор Роман Раковский, который подозревается в управлении группировкой наркоторговцев, вышел на свободу, внеся залог в размере 550 тысяч гривен.

Об этом сообщил источник в УМВД Украины в Николаевской области.

Напомним, ранее сообщалось о том, что деятельность указанной группировки сотрудники СБУ пресекли в начале октября.

Как стало известно, судья Центрального районного суда Николаева, которая была недавно переведена из Донецка, назначила Раковскому залог в 550 тысяч гривен. И он практически сразу внес всю сумму.

Кроме того, как сообщил собеседник издания, майор не был отстранен от должности, прокуратура по неизвестным причинам попросту не подавала соответствующее ходатайство в суд, и на сегодняшний день Раковский уже находится на работе.

<a href="http://divannaya-sotnya.com.ua/Government_Crime/%C2%AB%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8.%D0%9D%D0%95%D0%A2%C2%BB." target="_blank">Источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Прости мені, мій змучений народе,

Що я мовчу. Дозволь мені мовчать!

Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе,

І тільки змії кубляться й сичать.

Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.

Злість рухає людьми, але у бік безодні.

ЛІНА КОСТЕНКО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще минулого року у ФБ десь до вересня я був підписаний на цю людину, щоб дізнаватися новини про АТО і про 51 бригаду...

потім відписався, бо майже все, що писалось несло в собі слово "однотуровий" та тому подібне....

сьогодні в стрічці ФБ проскочив пост Andrew Zaharov додає 3 нові світлини.

серед цих фото є таке

12118686_1705713332997154_623500012213226858_n.jpg?oh=33ef2597fc6bf70868242ab7255f2b34&oe=568B299C

ну і сам пост

Andrew Zaharov додає 3 нові світлини.

1 год ·

Я очень редко перехожу на персоналии, но сейчас не могу молчать... Выборы - это своего рода "полнолуние для политической черни", которая вылазит из всех щелей и показывает свое истинное лицо. Таким крашенным "рыгом" оказался @Роман Мартынюк, псевдо-волонтер, который у многих находится в друзьях. На выборы он пошел от сепарской партии "наш край" и все бы ничего, но обладая мелко-подлой душонкой льет говнецо на моего друга Konstantyn Zinkevych, который является его политическим оппонентом. Немного расскажу как я познакомился с Костей, когда два моих двадцатитонника полностью забитые волонтерскими грузами стали на польской границе по причине некорректных договоренностей, он пришел на помощь и "муравьем" бесплатно перетянул 40 тонн!!! грузов (каски, униформа, снаряжение, бронежилеты, медицина, оборудование для полевых госпиталей), то в чем катастрофически нуждались на фронте (https://www.facebook.com/SaveUArmy/posts/1530773897157766).

Костя, обладая мудростью, никак не реагирует на выходки этого "рыга", возможно он даже осудит меня за этот пост. Но "люстрировать" нужно не только политиков, а и свое окружение.

12109199_1705713376330483_2580477032375652347_n.jpg?oh=f93400b39ffc26606bdc4338600e05da&oe=56CAADEA

12118686_1705713332997154_623500012213226858_n.jpg?oh=33ef2597fc6bf70868242ab7255f2b34&oe=568B299C

10407058_1705713326330488_6779172503976611609_n.jpg?oh=9e3a7c14b8426ac2df725a86eebe0e5a&oe=56CBE702

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продовжуємо

Vitaliy Shabunin

2 ч · отредактировано ·

Конкурсна комісія НАБу проголосувала за призначення керівником комунікацій Антикорупційного Бюро податківця без жодного досвіду в PR, але з крутими тачками і досвідом роботи в команді Присяжнюка.

Мотиви голосування можете запитати в Gizo Uglava (голова комісії). Члени Ради громконтролю були критично проти. Сподіваюся, Ситник не призначить (має таке право) цього "переможця"http://bihus.info/no...u-kommunikator/

20 жовтня 2015, Київ 21:13Ситник доручив повторно провести конкурс в управління комунікацій НАБУ через податківця Гандзюка

20.10.2015

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник доручив конкурсній комісії повторно провести конкурс на посаду керівника управління зовнішніх комунікацій НАБУ після публікацій у ЗМІ щодо переможця першого конкурсу Артема Гандзюка.

«Через засоби масової інформації до мене звернулися представники Ради громадського контролю при НАБУ із закликом не призначати на посаду Артема Гандзюка, якого конкурсна комісія визначила переможцем. Члени Ради обґрунтували це нібито відсутністю належного досвіду та невідповідністю матеріальних статків кандидата вказаному рівню заробітної плати», – заявив Ситник, слова якого цитує прес-служба НАБУ.

За його словами, з матеріалів ЗМІ стало відомо, що деякі члени Ради громадського контролю нібито лобіювали окремих кандидатів при проведенні зазначеного конкурсу.

«Для того, щоб особа переможця не викликала жодних сумнівів, я доручив провести конкурс іншій комісії», – додав директор Національного антикорупційного бюро України.

Напередодні Рада громадського контролю НАБУ заявила, що виступає категорично проти призначення Артема Гандзюка, заступника Оболонської податкової, на посаду керівника управління зовнішніх комунікацій НАБ і звернулася з офіційним листом до Ситника з закликом не призначати цього кандидата.

Перед цим журналісти повідомили, що главою управління комунікацій має стати Артем Гандзюк 1988 року народження. Раніше Гандзюк обіймав посаду заступника начальника податкової в Оболонському районі Києва, до цього працював у ДФС на інших посадах.

У серпні оголосили конкурс на заміщення вакантної посади керівника управління зовнішніх комунікацій Національного антикорупційного бюро України. До співбесіди допустили вісім кандидатів.

Закон про створення Національного антикорупційного бюро Верховна Рада ухвалила 14 жовтня 2014 року. Завданням бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені високопосадовцями та загрожують національній безпеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)" - є така думка (в тирнеті, в розмовах між людей які повернулись зі сходу.....) що толк буде лишень коли буде слідуючий майдан! І по настроях людей буде він швидким та "не таким лояльним" як попередні......І відповідатиме "влада" по-іншому........за недорозслідування та за все "добре" що зробила вона людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 21 год мова пропаде і настрої зміняться, вечірня казка закінчиться а завтра в школу. а завтра після обіду знов піде мова про 100500-й майдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)" - є така думка (в тирнеті, в розмовах між людей які повернулись зі сходу.....) що толк буде лишень коли буде слідуючий майдан! І по настроях людей буде він швидким та "не таким лояльним" як попередні......І відповідатиме "влада" по-іншому........за недорозслідування та за все "добре" що зробила вона людям.

Ви що таке кажите!!? Та це ж все %уйлопутін і ведмежий край винен. Наші ліцедєї тут нідочого, а ті хто мали б на криту йти і в БУРі гнити, далі прі дєлах, але це ж були б репресії проти власного народу, зтурбована Європа такий хід дій би не одобрила. Вжебля був один Європеєць, меньше б в дупу всім заглядав, зараз не було б цього гавна. Ціна життя в країні скоро до голодомору доведе, але не вздумайте нічого нікому навіть шепнути, а тим паче про майдан, не дай бог порохососи (а їх тут хватає) вас почують то одразу охрестять агєнтом тайной закуліси, а ще гірше якщо це до %уйла дійде, він же тоді точно в Київ прийде... Желєзная логіка. Та не це є проблемою, Біда в тому, що небуло і нема кому взяти на себе ту кляту відповідальність, набратись сміливості і поміняти цей застяний, засраний, смардючий підгузник за довгі 24 роки. А справжні українці таки є і вони дійсно люблять цю країну, тільки сила цієї любові вимірюється тисячами кілометрів від неї, але як казав один історичний персонаж: "Маємо, що маємо". Нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А справжні українці таки є і вони дійсно люблять цю країну, тільки сила цієї любові вимірюється тисячами кілометрів від неї

Це ви зараз про Канадійщину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову кайдани, знову ярма На тебе хочуть одягти. І не чужі якісь жандарми - Свої, ріднесенькі кати. Сидять спокійно десь у купі - Нові закони видають. Вночі, мабуть, літають в ступі Й "пташкам" накази віддають. Ох, Україно, шо ж за доля НелЕгка випала тобі? Куди поділась твоя воля? Чому ти знову у журбі? Ті, хто повинні захищати І берегти твоїх дітей, Мабуть, не можуть зовсім спати Не покалічивши людей!

Цей уривок про туж такі теперішню владу яку ми маєм зараз і в принципі тоді в недалекому 2013 р.А ще є в Шевченка хороша комедія " Сон" http://poetry.uazone.net/kobzar/son.html особливо хороший в неї початок про сутність нашого народу.

Так що маємо ту владу на яку заслуговуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми ІТ ^_^

У Львові правоохоронці накрили IT-притон

Внаслідок блискуче проведеної операції, львівським правоохоронцям вдалось виявити і впіймати на гарячому організаторів IT-притону.

Притон розташовувався у трикімнатній квартирі на одній з центральних вулиць міста. Організував його спритний підприємець з Києва, наразі правоохоронці перевіряють його причетність до організації подібних закладів у інших містах.

Заклад обслуговував лише ВІП-клієнтів: громадян США, Ізраїлю, Бельгії і Голландії. До IT-діяльності ділок залучав молодих студентів технічних вузів, переважно немісцевих. Хлопці приїхали до Львова в пошуках кращого життя, а опинились у IT-притоні.

Під час операції, було затримано самого власника та сімох програмістів.

Ну що панове-програмісти, посміялися?

Тепер послухайте першого заступника голови Фіскальної служби Сергія Білана:

Хочу підкреслити, що ні про який тиск на компанії, які працюють прозоро та у правовому полі, не йдеться. Але ми будемо системно вести роботу з метою недопущення виведення валюти за кордон. Адже бюджет несе серйозні втрати внаслідок осідання коштів від діяльності IT- компаній-розробників програмних продуктів на рахунках офшорних компаній. Доходи таких підприємств не потрапляють на територію України, а залишаються у іноземних юрисдикціях з пільговою системою оподаткування.

Не є таємницею, що фахівці, які виконують замовлення на розробку програмного продукту від нерезидента, отримують щомісячну заробітну плату у розмірі декількох тисяч доларів США. Офіційно ж, їх заробітна плата складає трохи більше мінімального розміру, що призводить до значних втрат бюджету у вигляді податку на прибуток громадян.

Робота у даному напрямку носить системний характер та направлена на виведення з тіні коштів, задіяних у віртуальному ринку.

https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1487146568280867&id=100009566149699&locale2=en_US&__tn__=%2As

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ми будемо системно вести роботу з метою недопущення виведення валюти за кордон.

Взагалі-то діяльність "IT-притонів" носить експортно-орієнтований характер. Тобто платять їм у валюті і валюта навпаки заходить у нашу країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то діяльність "IT-притонів" носить експортно-орієнтований характер. Тобто платять їм у валюті і валюта навпаки заходить у нашу країну.

Ти давай тут не умнічай і зуби не заговорюй. Швиденько в податкову подавати уточнюючу декларацію з розрахунку мінімум двушки зєлєні.

Це при ялинковочі айтішнік знав, що він пам'ятник і хто ж його посадить? Ті, що прийшли зараз, набагато розумніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та трусили і при Януковичі не менше ІТшників, але переважно шоби грошима ділилися з мєнтами а не з бюджетом.

Ситуація не сильно помінялась і великі компанії далі під прицілом.

Додалися прикольні акції від Приватбанка "якщо ти фрілансер то проводь гроші через нас і отримай знижку якусь там" від яких я прозрів :) Доречі так і не пойняв якого буя вони мені таку СМС присилали, я ніби не був помічений в таких транзакціях. Походу спільна акція Приватбанку і Податкової.

Чого чекати від уряду, для якого Азаров є взірцем (як на п’янці Яценюк озвучив). Зробили б нормальні податки і купа контор вийшла б з тіні. А почнуть гайки закручувати, так народ просто повиїзджає закордон і економіка не буде з них отримувати взагалі ніфіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти давай тут не умнічай і зуби не заговорюй.

Взагалі-то, це отой чиновник тобі "зуби заговарює". Бо IT-шники працюють на закордонного дядю, який платить в валюті. А значить іде не відтік, а навпаки приток валюти в державу. Іншими словами, це навіть плюс для економіки.

Та й взагалі в мене таке враження, що дехто просто заздрить, що IT-шники отримують більш-менш нормальні ЗП з привязкою до курсу.

А почнуть гайки закручувати, так народ просто повиїзджає закордон і економіка не буде отримувати взагалі нііга з них.

Згідний. Оцими своїми рейдами держава тільки призведе до того, що талановита молодь просто виїде за кордон. Бо в принципі, яка різниця, звідки кодити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ксу намагається скасувати закон про люстрацію. Звичайно це результат мінських домовленостей. щоб перехитрити путіна. Все нормально, не кіпішуємо. голосуємо за солідарність і порошенка.

Єгор Соболєв

1 ч · отредактировано ·

Я публічно попереджаю Президента України - якщо закон Про очищення влади буде скасовано, як законодавець я більше не буду витрачати час на закони.

Я зосереджуся на підготовці нового повстання, яке зупинить реставрацію системи Януковича.

Однією з ключових цілей цього повстання буде набір наново всіх суддів. І покарання нинішніх злочинців в мантіях, які вже два роки нищать запит суспільства на правосуддя. У тому числі покарання нарешті понесуть судді Конституційного суду, які давали Януковичу диктаторські повноваження, а тепер розглядають скасування люстрації його режиму.

Вони носять мантії суддів КС виключно завдяки бездіяльності ГПУ та СБУ, керівникі яких призначені Вами, пане Президенте. І порушена проти суддів КС одразу після Євромайдану справа про зазіхання на конституційний лад цими керівниками досі не доведена до суду.

Як і справи про розстріл Небесної сотні, злочинну недбалість керівників Генштабу в цій Війні за Незалежність та справи про топ-корупцію.

Я великий прихильник еволюційних змін в Україні. Але якщо Ви і Ваші партнери, Петро Олексійович, робите такі зміни неможливими, доведеться повернутися до революційних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все праивльно тут розумію звернувся до КСУ Пленум ВССУ а винен якщо що буде Порох?

Всі бляді пишуть що не може бути узурпації і впливу на суд і тут прямим текстом кажуть Пороху вплинути на два суди. Реально рябатя ви ідійоти чи як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все праивльно тут розумію звернувся до КСУ Пленум ВССУ а винен якщо що буде Порох?

Всі бляді пишуть що не може бути узурпації і впливу на суд і тут прямим текстом кажуть Пороху вплинути на два суди. Реально рябатя ви ідійоти чи як.

генпрокурора та голову сбу призначає порох, що не ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова СБУ і Генпрокурора призначається ВРУ за поданням президента. ЦЕ троха відмінне від прямого призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова СБУ і Генпрокурора призначається ВРУ за поданням президента. ЦЕ троха відмінне від прямого призначення.

І що ? він подавав кандидатури, а вр відмовилась затвердити? Це смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого прокурор та голова СБУ до КСУ?

Соболєв писав:

Вони носять мантії суддів КС виключно завдяки бездіяльності ГПУ та СБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соболєв писав писав писав і більше нікуя не робить, окрім писати.

Хай він напише за які бабки він у віплоджі був під час матчу, антикорупціонер недороблений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CR6qnzuWoAA_3AB.png

в догонку

Суддями може займатись НАКБ. НАКБ потребує АК прокурора. А Самопоміч Соболєва валила комісію для прийняття АК прокурора. П - Послідовність

НА днях був тут один паслідовний в Луцьку з садопомочі за Мирку агітував. Вийшло не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...