Перейти до змісту

CALL of DUTY 4


hitachi

Рекомендовані повідомлення

Дуже, ДУЖЕ!!!! ДУЖЕ КРУТА ГРА!!! Я вже давно не отримував такого кайфа ! ДИНАМІЧНА! Різноманітна! Чого тільки одна місія в Чорнобилі варта! Ух!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь
Дуже, ДУЖЕ!!!! ДУЖЕ КРУТА ГРА!!! Я вже давно не отримував такого кайфа ! ДИНАМІЧНА! Різноманітна! Чого тільки одна місія в Чорнобилі варта! Ух!

Угу... мені саме більше понравилось... коли вже втікаєш з того Готелю... і за тобою така рота солдат с вєртальотом... там вообще аж серце завмирає коли біжиш.. ІХМО то сама класна міссія во всій грі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже, ДУЖЕ!!!! ДУЖЕ КРУТА ГРА!!! Я вже давно не отримував такого кайфа ! ДИНАМІЧНА! Різноманітна! Чого тільки одна місія в Чорнобилі варта! Ух!

Угу... мені саме більше понравилось... коли вже втікаєш з того Готелю... і за тобою така рота солдат с вєртальотом... там вообще аж серце завмирає коли біжиш.. ІХМО то сама класна міссія во всій грі ;)

Да да ) місія класна ) Особливо той момент коли вєртальот починає падати на тебе - думаєш "ну все, ж@па" ) І так навіть сам трохи пригинаєшся ) Та майже всі місії шедевральні! В грі просто море свіжих, а головне ДУЖЕ ЯКІСНО реалізованих ідей. Я нажаль вже її пройшов ) Через деяких час пройду ще раз, хоч я ніколи ігри по другому разу не граю. Це вийняток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цю темку і спочатку не повірив що вона така класна, але................... недавно поставив собі її на комп і....... обалдів! Такого жанру гри я ще не грав! (вибачте за тафтологію). Найбільше сподобалось що пулі "віздє"літають !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так геймплей на висоті не радує графіка і реалізація ігрової політики.

Я що в нанокостюмі?? Чи на мені силовий щит?? Як я можу відновити життя??

Грав на передостанньму рівні важкості, вбивали рідко.

А взагалі якщо поєднати можливості Крізіса та геймплей КОД4 то вийшла б найкраща гра року однозначно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра супер, но немного короткая, я уже прошол, по сетке с играть бы..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що пройшов. На максимальному рівні складності гра зовсім не коротка :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра конечно абалдеть, прошол до конца. Обычно, удаляю после 10 минут. Порадовала физика движений мужичков, как бегают и взаимодействуют с попадающими пулями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

викладіть пліз файлік iw_01.iwd він в папці з встановленою грою. Попав на ось таку редкостну проблему яка описана на цьом форумі

http://forum.nd.ru/index.php?showtopic=204...amp;#entry91446

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Хто на 10.33 сидить в Вайпері скіньте ігруху,нема трафа скачать.Плз.

Може тут хтось є на 10.37, а то теж така проблемка в кінці місяця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мда... Гра до неприємного коротка :(

Пройшов за пів вечора.

Прип'ять просто супер! Хоча такого "радянського колориту" як в Сталкері немає. Відчувається, що "чужинці" робили -- будинки не наші по стилю, машини якісь іномарки... Таке враження що попав не в СРСР, а в якусь Чехію. Хоча дуже приємно було побувати в місцях, які ще пам'ятаються по Сталкеру! :)

Що не сподобалось?.. Не сподобалась реакція вікон на постріли :), не сподобалось що гра дуже коротка, не сподобались примітивні глюки в грі -- наприклад коли мене з пораненим на плечах мали забрати з Прип'яті, то один з "своїх" перегородив собою вхід в вертоліт і ніяк не хотів відходити -- я до нього і так, і сяк... в кінці кінців мене там вбили. Зате наступний раз зайшов без проблем. Дрібничка, а неприємно :( Ну і загальна аркадність не сподобалась. А сподобалось з літака стріляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
post-1453-1209355307.jpg

Немогу залить... Думаю что там просто нет места.

Подожди...

хорошо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приєднуюсь до бажаючих пограти в це чудо. От тільки мабуть довго чекати доведеться, а тим більше якщо лити образ цілим. Можливо якось частинами спробувати закинути його на обмінник по мірі появи там вільного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Нарешті я до неї добрвся :) Із запізненням звичайно ж. Але все ж таки, на скільки я не любитель таких шутерів, гра справді приємно вражає.

Додаю свій + до проблем, що описав Plum. Скло - не б'ється, дерев'яні дошки теж. Тупі солдати в проходах.

Рульно. Чекаємо на продовження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь на ftp вистачає місця на 2 копії ВОВ-ів, Crysis-ів, DeathMatch-ів та іншої лабуди, а гру яку варто було б побавитися неодмінно потрібно було грохнути ...

Підкажіть будь-ласка нік людини, яка чистить ftp. Наших героїв потрібно знати в лице!

P.S. Якщо в є в когось дистрибутив, то залюбки зтянув би з підмережі 10.37.0.х , щоб ви не палили трафік перезаливкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...