Перейти до змісту

Порадьте класний антитроян.


BloodDagger

Рекомендовані повідомлення

Порадьте будьласка якісь нормальний антитроян, бо вже не можу з ними жити.

На компі завелись трояни, чи червякі чи ше якась біда, і я вже 2 міяця не можу їх здихатись. Через них лагає нет, причому нормально лагає... Деколи такий компактний сайт, як google.com може грузитись біля 3 хвилин. А часом взагалі не грузить сторінки з інету(авторизатор був нормальний, тобто зелений). Один раз навіть не було звязку з сервером, в сусіда на поверх нижче в той час все було нормально.

Пробував такі прогі:

Outpost Firewall Pro 4.0.888.559,

Aware,

Spyware Terminator,

Microsoft AntiSpyware,

Tauscan,

Spybot,

і ше купу подібних прог. Ше пробував форматувати діск C:\ 2 рази, і це не помогло.

Форматувати весь вінт дуже впадло, прийдеться видалити десь гіг 200 всякої всячини.

Якшо хтось мав подібні проблеми, поділіться досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BloodDagger, а с чего ты взял что это троян? причин протормаживания инета может быть много и без троянов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BloodDagger, а с чего ты взял что это троян? причин протормаживания инета может быть много и без троянов

Причини є:

1) Всі ті прогі находили всяких шпіонів, і троянів. Після їх видаленяня ставало все нормально(спочатку), а потім коли комп перезагружався ті самі шпіони появлялися при чому в тому самому місці. ше в чому прикол, шо кожна прога знаходила різних шпіонів і в різних місцях(в основному в тимчасових файлах інтернета, Cookies, і в реєстрі). Після перезагрузки все верталось. Потім всі шпіони вертаються через 1-1.5 години, і лагі не зникали після їх видалення. Тепер нічого не знаходить але лагі всеодно є.

2) Колись лазив по нету шось шукав і мій антівірус якогось ... пропустив вірус, через пару хвилин я того віруса ним же і удалив. З того моменту все почалось. Антівірус NOD 32, база даних за 2007.11.03.

R@mon: Проблеми є, але тільки з інетом ))

Не зовсім тебе поняв.

Якшо ти мав на увазі шр проблеми з інетом, то в сусіда на поверх нижче все норм, коли в мене лагає. А якби шось згоріло або пошкодилось на компі, то нету думаю взагалі не булоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одразу після знесення вінди і не запускаючи жодного свого ехе-шника ефект той самий - пора задуматись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний троян ніколи не дасть себе знищити, допоки він "висітиме" в пам'яті. Тому лікуватись треба з "чистої" системи. Зніми вінт, під'єднай до компа де є антивірь з свіжими базами, можна і не знімати, але тоді потрібна "ловкость рук" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний троян ніколи не дасть себе знищити, допоки він "висітиме" в пам'яті. Тому лікуватись треба з "чистої" системи. Зніми вінт, під'єднай до компа де є антивірь з свіжими базами, можна і не знімати, але тоді потрібна "ловкость рук" :(

Антівірус з новими базами в мене є, і фаєрвол тоже. Діло в тому, шо навіть коли вірус чи троян в памяті то антівірус і фаєрвол всеодно мають його находити. А в мене вони взагалі нічого не находять зараз, того і питаю про якісь нормальні антівіруси і антитрояни.

З вінтом звичайно мона сходити, але якшо в друга фаєрвол і антівір пропустить цього трояна, то проблеми будуть уже в двох. :(

@oleg, форматував вже 2 раза і не помогло.

R@mon, вже давно задумався :).

Якшо не запускаючи жодного exe, то як провірити чи все норм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вінтом звичайно мона сходити, але якшо в друга фаєрвол і антівір пропустить цього трояна, то проблеми будуть уже в двох.

гг, якщо нічого не запускати з твого вінта, то проблем небуде

форматував вже 2 раза і не помогло.

може ти шось інсталював з заражених дисків?

Антівірус з новими базами в мене є, і фаєрвол тоже. Діло в тому, шо навіть коли вірус чи троян в памяті то антівірус і фаєрвол всеодно мають його находити. А в мене вони взагалі нічого не находять зараз, того і питаю про якісь нормальні антівіруси і антитрояни.

Перевір іншим антивіром, для страховки. Наприклад можеш скачати безплатний CureIt тут http://www.drweb.ru/download/1028/

Але, мені здається, в тебе проблеми з мережевим обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trojan Remover 6.4.0 crack (patch)

http://www.appznet.us.tt/Res/May/Trojan.Re...0-RES-patch.zip

password: www.appznet.eu.tt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вінтом звичайно мона сходити, але якшо в друга фаєрвол і антівір пропустить цього трояна, то проблеми будуть уже в двох.

гг, якщо нічого не запускати з твого вінта, то проблем небуде

форматував вже 2 раза і не помогло.

може ти шось інсталював з заражених дисків?

Антівірус з новими базами в мене є, і фаєрвол тоже. Діло в тому, шо навіть коли вірус чи троян в памяті то антівірус і фаєрвол всеодно мають його находити. А в мене вони взагалі нічого не находять зараз, того і питаю про якісь нормальні антівіруси і антитрояни.

Перевір іншим антивіром, для страховки. Наприклад можеш скачати безплатний CureIt тут http://www.drweb.ru/download/1028/

Але, мені здається, в тебе проблеми з мережевим обладнанням.

На рахунок того шо це мережеве обладнання сумніваюсь, причини в моїй 2 репліці.

Антівір зараз попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trojan Remover 6.4.0 crack (patch)

http://www.appznet.us.tt/Res/May/Trojan.Re...0-RES-patch.zip

password: www.appznet.eu.tt

Дякую, зараз попробую, може допоможе.

Harddriver, той антівірус тоже нічого не найшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не ходити до друга й не наражати його на небезпеку можна спробувати LiveCD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишється два варіанти:

1. Троян записаний в інсталах які потім повторно переставляєш

2. Приходить з мережі під час установки вінди або потім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, чет с трудом верится, что с фаерволом и троян в инет выходит. Возможно, если троян под определенный фаервол писался, а так...Не можешь или не знаешь сам как сделать, отнеси специалистам :). От 50грн не обеднеешь, свое время дороже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и фиг, у меня с фаерволом ниодно приложение винды в инет мимо меня не пройдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок того шо мало віриться, шо троян через фаєрвол проходить, то мені самому мало вірилось. Фаєрвол в мене Outpost Firewall Pro v4.0.964.6926. Базу обновляю регулярно. Може хтось знає кращий фаєрвол?

windows в мене ставиться з одного диска вже десь 2 роки, такшо він нормальний 100%.

До фахівців мона буде сходити з компом на вихідних.

Ше назріло одне питання. Чи можуть вредоносні програми(віруси, трояни...) переноситись через відео і музику? Питання назріло бо бачу скоріше всього нада буде форматувати всі диски. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-ідеї зашифрувати якусь інформацію в звуковий чи відеофайл цілком можливо, але як туди засунути вірус і змусити його прописуватись в системі - 0_о.

[offtopic] на вихідних приїхав додому (вдома два менших брати, потужненький комп і вінда хрюша х64), так там взагалі в них ніякого антивірусу нема. ну інету неж нема, ніби не фатально. Кароч, підключаю флешку... там деяка інфа була необхідна (курсова, деякі хедери до прог власноручно написані і т.п.). Змаунтилось. заходжу в my computer, клікаю по іконці флешки - тупо не відкриваєццо 0_о. ну ПКМ, open, дивлюсь, а файлєгів то нема 0_0. контрол-альт-дел (це я іще помню з вінди)... Task manager has been disabled by your system administrator 0_0... на флешці з'явився фалік My_pictures... ужос... пробую закидувати щось на флешку - усі файли що не в папках стираються, папки залишаються. Добре що привіз Лайв КД убунту 7.10 - завантажився, підключів флешку, змаунтив, записав... Це просто жах. там треба відформатувати хард, окропити святою водою і поставити Лінух <_<... А взагалі якщо руки прямі то все має працювати, хоч у Юніксі, хоч у МС-ДОСі...

[/offtopic]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...