Перейти до змісту

Що краще встановити Т2 чи супутникове ТВ ?


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Що краще встановити Т2 чи супутникове ТВ ??? Вол-Волинський р-н. с.Верба найблище розташування приймачів Нововолинськ 25км Ковель 70км (для т2передавачі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Нововолинська сигнал Т2 має приймати без проблем. Як варіант, можна поставити антену з підсилювачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо більшість загальноукраїнських каналів ще транслюються по супутнику (чув що ті, які перейшли на цифру мають перестати) то змісту в Т2 не бачу. Плюс тарілка не лише укр. канали ловить, а по вартості виходить те саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще можна й платні пакети через шаринг дивитися, за наявності відповідного тюнера. Т2 хотів на кухню поставити, щоб ще один кабель від тарілки не тягнути. За ціну тюнера можна весь комплект для супутникового тв придбати. Знайомий казав, що цифрове з часом стане платним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно супутникове, на такій відстані від ретрансляторів любий дощ, сніг, туман - і Т2 буде показувати квадратики))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також задумався,що краще поставити але вирішив, що буду ставити супутникове телебачення. Ціна виходить 500-600 грн те саме, що і Т2.

У супутниковому більше каналів і це +.

P.S. у знайомих стоїть Т2 кажуть що фууу...... канали дуже часто пропадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У знайомого ( живе в Усічах біля Торчина), стоїть Т2, жалієця, що припоганій погоді, якість зображення падає на рівень аналогового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з вищесказаного краще супутникове Хтось займається на форумі монтажом супутникового (місце встановлення Вол-волинський р-н) можливо хтось може порекомендувати якій краще набір супутникового обладненя (комплектуючі) Одразу хочу акцентувати супутникове для батьків (без начосів ) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо для батьків, то можливо все ж T2? Ну хіба ви впевнені, що якщо натиснуть випаково не ті кнопки, то зможуть розібратись самі, а то супутниковий рес річ трохи складніша від t2 приймача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь з charlie, якщо телебачення для батьків, і вони особливо не вибагливі при виборі телевізійних каналів, то краще все-таки Т2. У моїх батьків супутникове, орієнтовно раз на місяць «проводжу ревізію» — видаляю канали, які зникли, додаю нові, прописую при потребі ключі. Тещі ж придбав Т2 — один раз налаштував і все — уже рік як не турбують. Щоправда потрібно добре налаштувати антену для впевненого прийому, а то, як писав вище bublik007, при поганій погоді сигнал може пропадати. Але, знову ж таки, якщо сигнал слабкий навіть при хорошій погоді, то тоді SAT TV поза конкуренцією. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з вищесказаного краще супутникове Хтось займається на форумі монтажом супутникового (місце встановлення Вол-волинський р-н) можливо хтось може порекомендувати якій краще набір супутникового обладненя (комплектуючі) Одразу хочу акцентувати супутникове для батьків (без начосів ) :)

LybidTVlog_9320634_7659472.png

Перелік телеканалів КОМПЛЕКТ ALMA HD-2220 + МОДУЛЬ ЛЫБИДЬТВ 850.00 грн.

дилер: "Супутникове ТВ"

адреса: Луцький р-н., сел. Торчин, вул. Луцька, 98

тел.: (050) 255-88-80

Обговорення на цьому форумі: http://board.lutsk.ua/topic/132890-libd-tb/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

орієнтовно раз на місяць «проводжу ревізію» — видаляю канали, які зникли, додаю нові, прописую при потребі ключі. :)

Мені б хтось показав, як вводити ключі, тай на простому тюнері навіть редагувати не навчився. На дорожчому вмію ( аміко). Не безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки супутникове! налаштувати на 36" - розшарити через нет (купити пакет НТВ+ в якому і Либідь і Тріколор і ще купа різного барахла) - і за 3 зелених в місяць буде вам щастя - якщо ще телевізор з full hd - то є такі канали, від яких можна кіпятком;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любий дощ, сніг, туман - і Т2 буде показувати квадратики

Так само і супутник при негоді!!!:)))

Де ТВ-2 пенсіонерам на халяву дают ?

"Акція" вже давно закінчилась!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і супутник при негоді!!!

не завжди, в мене з шарінгом шпілить як кулемет при любій негоді-погоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з шарінгом шпілить як кулемет при любій негоді-погоді

Це дуже смішно читати такі висновки!:) Як погода може впливати на шаринг?:) Погода впливає на якість хвиль, що приймає головка з супутника і шаринг тут взагалі ні до чого! Ви хоч матчастину цієї "послуги" вивчали?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі сигнал з 36" йде стабільно, збоїв не було!

просто напевно мене не зрозуміли!

смішні такі,коли подумали,що я ніби сказав,що мені інтернет робить якість трансляції))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шпілить як кулемет при любій негоді-погоді

В першу чергу мався на увазі цей вислів!!! Коли рясний дощ і хмари у напрямку вашого супутника, хоч 36, хоч 13 то у вас нічого показувати не буде і шаринг тут ні до чого!!!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу мався на увазі цей вислів!!! Коли рясний дощ і хмари у напрямку вашого супутника, хоч 36, хоч 13 то у вас нічого показувати не буде і шаринг тут ні до чого!!!

не буду сперечатись;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ТВ-2 пенсіонерам на халяву дают ?

Обіцяли папєрєднікі... але де ті папєрєднікі ділись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вчора звернув увагу на один момент, котрий невеликі переваги Т2 (наявність місцевих каналів) досить підриває. По супутниковому каналу "Перший Національний" йде ток-шоу "Шустер-LIVE", а по Т2 на каналі "Перший Національний" зовсім інша передача. Ток-шоу "Шустер-LIVE" ще транслюється на каналі "Новини24", але і його в пакеті Т2 немає, за те там є купа непотрібних каналів. Хоча кожен вибирає на свій смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...