Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Мій ТУЛЬЧИН!!! В хвилі стрімкого падіння памятників по всій країні так чесались руки наводку дати на Тульчинського Леніна біля райради. Але сьогодні був повалений! УРА! Там правда ше є памятник Суворову ,який знищив повстання декабристів і захопив Павла Пестеля, для яких Тульчин був столицею декабристів, цього памятника теж слід було б скинути.

Вінницький Беркут прорвався з блокади і в 21:00 вернувся до Вінниці, де їх уже чекали вінничани, зробили коридор ганьби і кричали "ГАНЬБА" і "ВБИВЦІ" і хоча їхній командир бив себе в груди і клявся, що навіть зброю до рук не брали їм ніхто не повірив. Слід очікувати, що ВВшники теж мають повернутись до Вінниці. З ними звязок втрачений 18 лютого, вчора удалили сторінки в ВК. В повні можливо, що через нашу переписку)))). Ну і фіг з ними.

Ходить нетом фотографія на якій Беркутівець надає медичну допомогу пораненому активісту. Поспішу заспокоїти пацифістів і лоялістів, що той беркутівець -- медик. Хто в цій сфері то знає, що ненадання медичної допомоги особою-практикуючим медиком, яка знаходиться поблизу події випадково, чи є її учасником, або надання завідомо неповної, некваліфікованої і невідповідної допомоги є злочином і несе за собою відповідну відповідальність.

gm0FZy7zstI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я розумію це так:

опозиційна трійка не готова брати на себе "великі" обовязки (можливо боїться,не доросла чи просто не хоче) тому вони розробили план:

1. будь-якими способами зупинити кровопролиття. за для цього вони підписали "мирову".

2. домовитися з більшістю,щоб була на стороні народу і допомогала голосами. Зроблено

3. вернути конституцію 2004 року. Уже зроблено

4. відкликати арешт політ в*язнів (агов Юля, ще трішки)

5. відставка генпрокурора та спікера - у понеділок

6. катану в руки - Юлі волю, і дивитися як ... із справжніми сталевими яйцями буде на* усіх рубати і садити причетних до цих жакхливих смертей.

звісно,я ще пропустив це можливіть розколу країни,вторгнення клятих москалів,як миротворча група,щоб захистити москальськомовних громадянин України від убивств (і вони же начнуть перші) після чого може бути що завгодно .

ну якось так.

чому не миттєве усунення презика? а що далі? усі будуть боятися виходити з ПР і навіть дійти до ВРУ, а без більшості - це буде то й же "беспридел" який був при "напівмертвому", і не слід забувати, що ж про нас подумає ця сама Європа та інші, ай-ай-ай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов з роботи,увімкнув 5 канал -прощання з загиблими на майдані.І я дядько якому за сорок сиджу і плачу як дитина.Плачу мовчки, щоб не розбудити дружину і дочку.Дякую Вам хлопці!Вічна слава Героям!Вічна слава Небесній Сотні!!!

Я теж вашого віку. І теж сльози по щоках. Але після усвідомлення всіх цих вбивств, після смертей стількох дітей, думаю цього соромитись не варто. Шкода що нічого не можна повернути. Мусимо з цим жити. І дай Бог щоб одужали всі поранені і покалічені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найбільше болить те, що у них у руках не було зброї, яку ж вони загрозу становили бійцям з автоматами,

що їх відстрілювали як бойовиків смертників немов на них були бомби, вели вогонь на ураження.

Я маю надію, що тих стрілків судитимуть і що знаю напевне від Божого суду їм не вдасться сховатись і відкупитись.

А нам лише треба молитись за душі тих хлопців, щоб вони знайшли спокій, бо вони свою справу ще не закінчили.

Тепер їх біль на наших плечах і їх вогонь у наших серцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає коли буде служіння ?

після побаченого вчора,я тупо пішов з роботи і ридав,не розумів,як можна молодих хлопців,які із дерев*яними щитами ішли,убивати з АК 5.45 який пробиває товщину рельси, це жах, просто жах....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тепер прийде розуміння до людей... В понеділок "аполітичні", в тому числі моя дружина, кричали в істериці закатуючи очі і затуляючи вуха, що ні слова про політику чути нехочуть... Що їхня позиція, голос, -- нічого не рішають. Я сказав одній такій людині тоді -- "завтра ти будеш одна із перший, яка погрузне на сайтах новин, завтра ти будеш одна з перших у кого обурення і біль викличуть сльози на обличчі, завтра ти зрозумієш, що можеш ні слова не чути про політику, не говорити і не вникати в неї, але вона, політика, завжди говоритиме про тебе і ти будеш одна з перших, кого жорна політики зітруть. завтра ти відчуєш, що ти українка, ти частинка народу і нації, яка в крові вимагатиме твоєї максимальної уваги і допомоги"

Ну я так казав, бо я вже знав точно, що все так і відбудеться, я маю на увазі сутички і смерті. Але Ви мені не повірите мабуть -- жодний "аполітичний" з мого оточення на сьогодні не залишився аполітичним, вони на стільки вникли в те, що практично забили на роботу і натхненно юзають інтернет і стріми не з одного каналу а по 3-4 стріми одночасно. Дружина мене запиляла уже, вона настільки тим перейнялася, що протягом дня завалює мене інформацією, ввечері з порога -- ти знаєш, що на майдані те то, те то.... Яка твоя думка, що ти про то думаєш?.....

Можливо люди зрозуміють нарешті, навіть більше -- вони, ми, всі -- не маєм тепер морального права казати -- та шо мій голос вирішує... та там все вже відомо, все куплено, я нічого не зроблю, мій голос нічого не вартий. Бо наші голоси, наша явка і позиція тепер мають підпис кровью людей, наших друзів, товаришів, рідних, вони поклали життя за те, щоб ми з Вами жили, а не існували тваринним життям в страху, вони вимагають від нас позиції і свідомості. Тому я плюну в обличчя тому, хто скаже мені перед виборами -- не піду, бо я нічого не вирішую...

Нехай такі люди заглянуть в очі матерям і дітям загиблих на майдані людей і повторять ці слова, нехай прийдуть на могили... І зрозуміють, що їхній голос -- це життя, це дань загиблим, це запорука того, що в майбутньому такого більше не повториться.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да суть в тому, що ті щити,які в амуніції міліції не для захисту від куль,а лише від масових протестів, а хлопці ховалися навіть за дерев*яними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7,62 чи 5,45 -- неважно. (з власного досвіду -- 5,45 в розумінні АК незрівнянно краще за 7,62). Автомат не призначений для пробивання рельс, це я Вам відповідально і чесно кажу. У нього інше призначення і, нажаль, ми наразі відчули його пряме призначення на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX= Вибачте, перефразував у відповідь:

опозиційна трійка готова брати на себе "великі" обовязки - тому вони розробили план:

1. будь-якими способами зупинити кровопролиття. за для цього вони підписали "мирову". - чим знівелювали всі зусилля. Їх "мирова" спонукатиме лише до ... (буде ще гірше).

Усі ми розуміємо, що місяці протестів не для підтримки до грудня правління діючого .... , а з метою ГАРАНТУВАННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН

А далі по тексту Ви багато правильно сказали:

2. домовитися з більшістю,щоб була на стороні народу і допомогала голосами. Зроблено

3. вернути конституцію 2004 року. Уже зроблено

4. відкликати арешт політ в*язнів (агов Юля, ще трішки)

5. відставка генпрокурора та спікера - у понеділок

6. катану в руки - Юлі волю, і дивитися як ... із справжніми сталевими яйцями буде на* усіх рубати і садити причетних до цих жакхливих смертей.

лишився підсумок - який буде результат. Які нові можливості відкриються для ...., трійці, людей ?

звісно,я ще пропустив це можливіть розколу країни,вторгнення клятих москалів,як миротворча група,щоб захистити москальськомовних громадянин України від убивств (і вони же начнуть перші) після чого може бути що завгодно - так отож.

ну якось так - мене не влаштовує.

чому не миттєве усунення презика? - питання відкрите

а що далі? - легалізація вогнепальної зброї; продаж квитків на сафарі в межигірря

усі будуть боятися виходити з ПР і навіть дійти до ВРУ, а без більшості - це буде то й же "беспридел" який був при "напівмертвому", і не слід забувати, що ж про нас подумає ця сама Європа та інші, ай-ай-ай - перепрошую, але мені байдуже (гарне слово, було багато варіантів), що про мене буде думати Європа, інший континент, острів, чи Ви. Я вже кілька років живу лише для своїх дітей.

Я підтримую народний спротив, бо сам бриджу тим гівном, що виявилось владою.

Шановний =Mr.BrooX= , я дуже дякую Вам за надану можливість висловити свою думку на основі Ваших коментарів. Якщо мої вислови чи коментарі когось ображають - вибачте.

Я ше хочу сказати лиш одну річ: СУЧАРА, ЩО ДОПУСТИЛА СМЕРТЬ ЛЮДЕЙ, МУСИТЬ ЛЕЖАТИ РАЗОМ З ПІДАРЕШТОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смерть для нього буде подарунком, а ми не Діди Морози...

colt5, для того форум і існує,щоб висловлювати свої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

colt5

А чому відставка спікера і генпрокурора в понеділок? Сьогодні вони для чого збираються??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, максимальний репост!!!

Гадаємо всі бачили відео спаленого БТР, гадаємо всі бачили того хряка який ним керував, в наслідок його дій травмовано багато активістів, всі хто може допоможіть ідентифікувати, бандит повинен постати перед справедливим судом!!!

7dff297f002d0437252f9952f5b1e736.jpg

http://youtu.be/isIhIlFqeEo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цей мегакрутий чувак в шльомі і суперщіблєтах, це Андрій з Луцька. З ним все добре. Говорив після цього.

19.1200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що втік клятий хряк з клюєвим чи ні ?

Втік, падлюка, в Емірати... :0156:

http://vgolos.com.ua/news/prezydentskyy_litak_siv_v_oae_135783.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....зараз ще остача клоунів поховається і повтікає і як завжди ніхто ні за що не відповідатиме........ як завжди :0156: ........і будемо далі "чекати з моря погоди" і виборів

Можливо я чогось не розумію, але поясніть, чому ніхто не ставить вимогу про націоналізацію майна, награбованою бандою януковича?

- вот вот)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....зараз ще остача клоунів поховається і повтікає і як завжди і ніхто ні за що не відповідатиме........ як завжди :0156: ........і будемо далі "чекати з моря погоди" і виборів

Можливо я чогось не розумію, але поясніть, чому ніхто не ставить вимогу про націоналізацію майна, награбованою бандою януковича?

- вот вот)))

Ну так давайте донесем цю думку до Самооборони Луцької та до інших людей які спілкуються з журналістами - головне щоб цю вимогу по телебаченню показали а далі багато людей підтримають її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Тягнибок. Сидить же на нарадах у безпосередній близькості біля сатани. То взяв-би ножа та запхнув-би йому в горло. І ще раз, і ще.

Ну сів-би, посидів-би, але став-би справжнісіньким героєм. Він завжди згадує Бандеру, який, цитую: "життя поклав за українську націю і за Українську Державу". Що заважає??? Лук'яненко 27 років відсидів, Чорновіл - 15, і таки прибрали.

Я розумію Сєня, не туди не сюди, та і не кричить особо, Віталька - пробує гратись, але жити хоче - світова зірка, як не крути.

Ну а Олєжка??? Не знаю, не вірю я йому...Мутний він якийсь. А от якби яника завалив-би - заповажав-би. І не тільки я, всі заповажали-б. І героєм став-би, без перебільшення. Адже по суті, всі чекають, щоб він згинув - янукошизоман'як, всі би зраділи. Не по християнськи звичайно, але терпіти вже не сила.

Олеже, вали його, і ти залишишся в історії як герой, поряд з Бандерою та іншими. Ти можеш, ми віримо в тебе.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

не сміши - він точно цього робити не буде.

Шановні, це режим не однієї людини і її смерть мало що вирішить. Це режим впливу однієї держави на іншу, якою править бувший кгбшник одноосібно. Цього прикакошать, то інший прийде. Тут потрібна вдала політика, а на це, мені здається, жоден з офіційних опозиціонерів не здатний. А якщо "рубати" коріння, то тільки усього дерева, я хотів сказати, що не тільки янукович "піти" має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну хто що збирається рубати ??? Ніде не звуку про відповідальність ПР і прибічників!!! Де санкції (дії) проти родини яника, де санкції проти клюєва і захарченка пшонки.......... вчора на Еспресо виступав старший сивий дядько (нажаль незнаю хто) який казав: "чому ж ви переговорщики (до Кличка) здоровалися з катом за руку???" .... набіса такі переговори разом з "поступками від влади" ???? Тьху на такі "пакращення" і "вирішення"

Всі тварі залишились там же де й були ... а от люди загинули......вічна пам"ять ГЕРОЯМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Тягнибок. Сидить же на нарадах у безпосередній близькості біля сатани. То взяв-би ножа та запхнув-би йому в горло. І ще раз, і ще.

Ну сів-би, посидів-би, але став-би справжнісіньким героєм. Він завжди згадує Бандеру, який, цитую: "життя поклав за українську націю і за Українську Державу". Що заважає??? Лук'яненко 27 років відсидів, Чорновіл - 15, і таки прибрали.

Я розумію Сєня, не туди не сюди, та і не кричить особо, Віталька - пробує гратись, але жити хоче - світова зірка, як не крути.

Ну а Олєжка??? Не знаю, не вірю я йому...Мутний він якийсь. А от якби яника завалив-би - заповажав-би. І не тільки я, всі заповажали-б. І героєм став-би, без перебільшення. Адже по суті, всі чекають, щоб він згинув - янукошизоман'як, всі би зраділи. Не по християнськи звичайно, але терпіти вже не сила.

Олеже, вали його, і ти залишишся в історії як герой, поряд з Бандерою та іншими. Ти можеш, ми віримо в тебе.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

не сміши - він точно цього робити не буде.

Шановні, це режим не однієї людини і її смерть мало що вирішить. Це режим впливу однієї держави на іншу, якою править бувший кгбшник одноосібно. Цього прикакошать, то інший прийде. Тут потрібна вдала політика, а на це, мені здається, жоден з офіційних опозиціонерів не здатний. А якщо "рубати" коріння, то тільки усього дерева, я хотів сказати, що не тільки янукович "піти" має.

Погоджуюсь іпідтримую - не тільки янукович а й весь його клан так прибічники які добровільно підтримували та поширювали диктатуру.

(нажаль всіх прізвиж я не знаю але думаю їх там чимало, починаючи від кланів та сімейств азаровий + януковичів + всіх міністрів + арбузових+ клюєвих ....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну хто що збирається рубати ??? Ніде не звуку про відповідальність ПР і прибічників!!! Де санкції (дії) проти родини яника, де санкції проти клюєва і захарченка пшонки.......... вчора на Еспресо виступав старший сивий дядько (нажаль незнаю хто) який казав: "чому ж ви переговорщики (до Кличка) здоровалися з катом за руку???" .... набіса такі переговори разом з "поступками від влади" ???? Тьху на такі "пакращення" і "вирішення"

Всі тварі залишились там же де й були ... а от люди загинули......вічна пам"ять ГЕРОЯМ!

Не вводять санкції, бо переживають, що подїї можуть вийти за межі України. Вони боялися і тоді, коли почалася війна між Грузією та росією. Тільки що і заявляли про своє незапокоєння. А тут також інтереси тої самої росії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки



×
×
  • Створити...