Перейти до змісту

дерев'яні конструктори для діток.


lanima

Рекомендовані повідомлення

Всім відомо,що малюки повинні контактувати з іграшками з натуральних матеріалів. На мою думку вироби з дерева найкраще відповідають цим вимогам. Тому давайте ділитися , хто де й за скільки купує дерев'яні іграшки.

Ось такий конструктор ми придбали тут на борді. Сьогодні синуня випробував й оцінив. В мене вже пів години тишина, не відходить від іграшки. )))))))

А перед тим старші бавилися хоч вже мають по 10 й 12 років))))))) ледве впросила з найменшим поділитися)))))

post-16086-0-01991500-1390741386_thumb.j

post-16086-0-15633700-1390741452_thumb.j

post-16086-0-37451800-1390741506_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, нам на замовлення й нарізали )))) на ринку мені здалося трохи задорого. Та й не хотілося десятимісячній дитині брати кольорові брусочки, він же все в рот тягне. А не оброблене дерево ще більше коштує, як не дивно.

Може хто знає якісь інтернет магазини, де можна купити інші іграшки дерев'яні. Бо мені щось нічого не попалося путнього на очі. Я купую в магазинчику біля формули, але там теж дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запит по "wood toys" видав отаке. І отаке.

Щодо фарби - то боятися нічого. не з'їсть. Взагалі - то дороге задоволення. Реально.

Малому привезли з Німеччини дерев'яну "залізну дорогу" :) Прикольно вийшло - залізна дорога з дерева. По ній можна возити дерев'яний паровозик з вагончиками, які кріпляться одне до одного магнітом.

Хотів знайти щось подібне ще, типу конструктор, може будиночок складати - дорого до бєзобразія. Зате безпечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть у Китаї http://www.aliexpres.../526920400.html ціна висока

Не точна інформація, треба казати, що навіть в Україні ціна висока. В Китаї немає такої кількості сировини, як є у нас, і в нас ціна висока, бо як раз везуть ці іграшки з бідного на дереворесус Китая. Чому в нас цього виробництва так мало - не зрозуміло. Я своїй дитині в ікеї купляв, дуже дорого в них, але якість гарна, принаймі, якщо вірити анотації, то там використовують екологічно чисті фарби. Іграшка з дерева ще не гарантує її екологічної відповідності, покриття може все спортити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті "засвітився" наш добрий чарівник, що зробив нам конструктора. Ось темка про продаж

Може ще комусь потрібно буде, бо справді якісна річ за невелику ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїй донечці купував іграшки в Інтернет-магазині IKEA, щоправда м'ягкі, але тут є і дерев'яні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...