Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Повідомило джерело в міліції: "За його словами, міліціонерів із Луцька під загрозою звільнення посилають у Київ та видають бойові патрони. До відправки готують правоохоронців, які не зайняті в оперативній роботі. Міліціонерам, які не бажають їхати в столицю для участі в сутичках, пропонують написати рапорт про звільнення. Їм видають бойові патрони до табельної зброї. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого є дрова, а нема машини телефонуйте за номером: 066-ІІ4-80-4І Сергій, я підїду і заберу, спати не буду години до 3ї, можна звонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ви мене вибачайте вже за "провокацію", але певно досить там морозити здоров'я. Не з-за того, що "все дарма" чи "все закінчилось", а з-за того, що ваше здоров'я може бути потрібне дійсно в більш важливішому місці і в більш важливіший момент. Зараз там в Києві ...

... тепер, я так думаю, пора кучкуватися в партизанські загони, і чекати часу "Х"...

час "Х" настав
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випалили ВВ-шників к є*еням. Львів. вул. Стрийська.

http://vgolos.com.ua...ada_135077.html

Хотіли виїжджати, включили сирени, проте стільки люду і авто набігло/наїхало шо виїхати не змогли.

Фото не робив, то треба бачити вживу.

ПС - вояки вночі здалися, їх вивели, амуніцію відправили на Київ, склад зі зброєю опечатали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав на Лідавській, бачив одну барикаду в чоловік 10 максимум, був там хвилин 25 тому назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликаю всіх активістів! Створіть СПРАВЖНЮ Народну Раду у Луцьку. Нехай перебирає на себе всю владу. Беріть приклад зі Львова!

Включіть до Народної Ради не лише продажних політиків, а, перш за все, людей, які користуються авторитетом в області - громадських діячів, науковців, і т. д.!!!!

ЗАРАЗ, АБО НІКОЛИ!!!!

https://www.facebook...tif_t=notify_me

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) НУЖНЫ ВОЛОНТЕРЫ В РЕГИОНАХ

Если вы не в Киеве:

— Отдерите, черт возьми, свою задницу от стула!

— Напечатайте 20 или 200 или сколько сможете экземпляров новостей.

— Разложите их в почтовые ящики в подъезде.

— Раздайте людям в своем офисе

— Принесите 100-200 экземпляров на рынок в своем городе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мережі з"являється інфа, що їх хочуть відправити на Київ: Я дзвонив другу в ВВ, нікуди вони не збираються, сидять на місці, але чергувати потрібно, не розслабляємося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы вот можете меня накуй посылать, минусовать и так далее, но я вам все равно скажу: вы, хохлы, самые настоящие идиоты...

В подвале мусарни, еще с советских времен, лежит вооружение, на случай войны, для пехотной дивизии, комплектация для военного времени: пулеметы, автоматы, гранатометы, патроны, гранаты, каски и так далее....

А ваш сранный сотник погнал людей в Киев, с черпаками на голове, но зато с матюками, для, блеять, задора...

В Киев, где сегодня РЕАЛЬНО УБИВАЮТ...

Я, одним словом, просто с вас ХУЕЮ....

А потом начинайте думать, почему у вас за всю историю не было своего государства, почему под крутами погибли только студенты и так далее...

Да.....розуму в тебе канєшно не багато, це ж треба бути настільки тупою і не розумною людиною, щоб такий брєд говорити, це може тільки душевно хвора людина.А те що ми Українці ми цим пишаємось, а якщо вам не подобається щось пане георг їдьте ви в свою росію, там багато таких як ви, будете разом літачки креййдою на асфальиі малювати, бо на більше у вас розуму нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, Шановний,прикрийте своюхарю морду, та по-ширше розкрийте дупу і моліться на свого путіна,який убиває націю не так відкрито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И, к счастью, или к сожалению, я не русский по национальности...

дякуй Богу шо не москаль :)

я не відношу себе до фанатів georg`а але в тому що він написав декілька постів вище (№388) - є сенс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не обидчивый... И если бы вы могли, только обидев меня, что-то выиграть, я был бы только "за"...

И, к счастью, или к сожалению, я не русский по национальности...

Ну якщо ви е жалієте що Ви не "рускій" то думаю не складе проблем сісти на перший потяг Ковель-Москва і поїхати туди до своїх побратимів, з роспростертими руками вони вас там зустрінуть, а може ще й в дупу поцілують якщо пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...