Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

ОкРемої теми про збірну немає, закину сюди.

Ну не підар....

Маски сорваны: Ракицкий заявил, что не намерен выступать за "сборную бандеровцев"

12.09.2015 07:15 Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт

Маски сорваны: Ракицкий заявил, что не намерен выступать за "сборную бандеровцев"

Защитник "Шахтера" не видит больше смысла выступать за сборную Украины. В ближайшее время он намерен направить в ФФУ официальное прошение больше не вызывать его в национальную команду.

"Знаете, я, возможно, и какой-то неправильный. Но для меня моя страна - это Донбасс. Никто не будет спорить, что это уникальное место. У людей, выросших там, особый менталитет, свои понятия. За "Шахтер" я готов отдавать себя всего без остатка. Но я не могу играть за сборную бандеровцев. Последней каплей стала наша субботняя игра во Львове. Чего только я не наслушался с трибун. А эти баннеры львовских фанов? Кто на них изображен? Шухевич и Бандера - они же преступники. Нас так учили в школе на Донбассе. Поэтому лично я за "Объединенный чемпионат". Донбасс был, есть и будет с Россией. И если бы сейчас на дворе была середина 90-х я бы как Витя Онопко начал выступать за российскую команду. Не задумываясь", - резюмировал футболист в одном из интервью.

А в это время многие его коллеги по сборной помогают бойцам защитить страну от агрессора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ОкРемої теми про збірну немає, закину сюди.

Ну не підар....

Маски сорваны: Ракицкий заявил, что не намерен выступать за "сборную бандеровцев"

звідки інфа?

гугл каже, що з сайту донбасс.уа.

ні самого інтервю, ні звідки взяте інтервю.

поки що схоже на вброс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писав з тел., донбас юа.

Не можу з фб стягнути ссилку.

Може й так. Але він ж ніколи як не співав гімн, так і не підтримував Україну. Його нейтралітет наштовхує на ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Головний тренер національної команди України оголосив список із 25 гравців, викликаних для підготовки та участі у найближчих матчах збірної у вібдірковому етапі до Євро-2016 - проти Македонії (9 жовтня у Скоп'є) та Іспанії (12 жовтня у Києві).

Склад збірної України

Воротарі: Андрій Пятов ("Шахтар" Донецьк), Денис Бойко ("Дніпро" Дніпропетровськ), Микита Шевченко ("Зоря" Луганськ).

Захисники: Артем Федецький ("Дніпро"), В’ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі − "Шахтар"), Євген Хачеріді ("Динамо" Київ), Андрій Пилявський ("Зоря").

Півзахисники: Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Сергій Рибалка (усі − "Динамо"), Руслан Ротань ("Дніпро"), Тарас Степаненко, Максим Малишев (усі - "Шахтар"), Руслан Малиновський, Олександр Караваєв, Микита Каменюка (усі - "Зоря"), Анатолій Тимощук ("Кайрат" Алма-Ати, Казахстан), Євген Коноплянка ("Севілья", Іспанія).

Нападники: Євген Селезньов ("Дніпро"), Пилип Будківський ("Зоря"), Артем Кравець ("Динамо").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Угорці вчора перемогли Фарери і обійшли нас. Греки програли і залишаться вже останніми. Отже, лише ПЕРЕМОГА над Іспанцями дозволить претендувати нам на 3-є прохідне місце. Що є малоймовірним, на мою думку. Плюс, обов'язковою є перемога над македонцями. Ось так: знову намальовується плей-оф. Ну, а плей-офи ми грати "вміємо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора перемогли Фарери

А хтось сумнівався? :) Там по таблицях груп пройтись, подивитись всі зіграні матчи і стає відразу зрозуміло, хто на що гаразд і що нас лише чудо може врятувати, щоб не попасти у плей-оф, а чудес, як кажуть, не буває. Так що готуймося до... і вже не важливо як ми зіграємо дві останні гри, ну хіба що чисто престиж :) Плей-оф - наше фсе :) Слава Фоменку! :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість глядачів десь на рівні чемпіонаті району... і то якщо грають середняки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плядь, Сидорчук - ще один інтелектуал і ще один гравець в "мінус" на іспанію....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сто прпоцент Фома сказав берегти очко всіма силами. Тобто фолити в центрі, а то не дай бог македонці забють, а два голи наші зроду не відіграють. Тому обережність, обережність і ще раз обережність.

А хвилини з 85 ї підуть вперед.Ну і свіжі нападники вийдуть на 90й.

Зграя левів під орудою барана перетворюється на зграю баранів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один Шиков грає))!!!

Ги)) десь всетаки навчився,ой у когось,ой хтось навчив))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...