Перейти до змісту

Боротьба з браконьєрством.


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

Пропоную обговорити тему браконьєрства. Розміщуйте фотографії виродків, щоб країна знала своїх героїв, розказуйте хто де їх бачив, давайте пропозиції як з ними боротись.

В черні 2013 року я їздив в Набережне ловити рибу. Поки я розкладався бачу іде собі місцевий з відром і палкою, сів в човен і поплив під зілля до своїх сіток. Вийняв, зібрав рибу, сітку назад у воду і пішов додому. Подивіться на цю скотину. Фотографував ззаду бо спереду міг не датись.

Фотографуйте браконьєрів, можливо хтось впізнає його в темному провулку і пояснить що так робити неможна.

Розказували рибаки які ловили рибу в водосховищі перед новим роком, браконьєри поставили жерлиць по 50 - 100 шт. хто скільки мав. Приходить рибінспектор, збирає по 10! грн. з кожного браконьєра і нічого не боїться. Літом там робиться повний ,,безпрєдєл". Браконьєри вночі ставлять сітки, дзвонять рибінспекторам і кажуть де поставили, ті забирають, сітки віддають назад браконьєрам, рибу на базар і діляться. Даю номер чергового рибінспектора в Луцьку:

0673607840

post-24822-0-99384800-1389713836_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну таким чином чоловік годує сім'ю, в місті багато безробітніх, а що вже говорити про село

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результату від роботи рибінспекції ну дуже мало. Більшість водойм (не в оренді) окуповані браконєрами. Цю службу потрібно якось реорганізувати і збільшити відповідальність за злочини проти природи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ловлю практично років 10....і ні разу не бачів тих риб інспекторів..вони паходу як дипутати десь є а толку "0"..нашо вони взагалі треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомтесь!!! їх треба знати в обличчя!!!

Наші "ОХОРОНЦІ" (іксшпектори) рибних запасів...так за браконьєрами забігались, що аж щоки обвисли...

post-19120-0-01773300-1389796666_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви чекали до зими для розміщення фото ?

Я тут тільки з 10 січня.

А ловлю практично років 10....і ні разу не бачів тих риб інспекторів..вони паходу як дипутати десь є а толку "0"..нашо вони взагалі треба...

Вони потрібні, але не такі як в нас. З тих толку як з колорадського жука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прохання долучитись до даної теми https://vk.com/club78838608

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Сітки то таке,а от скільки шкоди роблять рибалки-дайвери,то це страшне.Вони вибивають всю велику рибу під нуль,при чому навіть не думають нерест чи ні,маточна риба чи ні. Постачають рибу в ресторани.На Стирю і в Хрінниках вибивають на всіх ямах сомів.Колєга-рибалка сказав,що на днях ці дайвери забили на Стирю сома ,який важив більше 200кг. і мав більше 3-х метрів довжини. І продовжують вибивати рибу на ямах зараз,восени,коли вона майже не рухається. Раків вибирають за ходку до 10 відер.

У всіх країнах Європи за це величезні штрафи.А в нас в законодавстві дірка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ладно там в нас стільки тих дайверів, що аж кішить ними...

в нас не в законах дірка, а дірка в головах...

я впевнений якщо взяти свого ставка, там де кішить рибою, просто написати табличку ловіть хто хоче, ловля безкоштовна, то за пару днів виловлять всю рибу до малька - ну це ж халява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ладно там в нас стільки тих дайверів, що аж кішить ними...

А їх багато й не треба,хоча бажаючих розбагатіти немало.Колєга розповідав,що його сусід в свій час купив за 2000грн комплект спорядження і за 2 роки риби набив на новий бус. Сітка яму й корягу не візьме,а ці хлопаки рибу завалять в любій щілині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А їх багато й не треба,хоча бажаючих розбагатіти немало

Попробуйте самі збагатитись таким способом). Якщо дайвер без балонів то це називається підводне полювання, а не браконьєрство.

Сітка яму й корягу не візьме,а ці хлопаки рибу завалять в любій щілині.

Візьме, ще й як візьме. Не пишіть того, чого не розумієте.

З.И. Самі пробували ниряти чи слабо?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дайвер без балонів то це називається підводне полювання, а не браконьєрство.

Якщо дайвер без балонів настріляв 10 щук по 2 кілограми, 3 карпа по 5 кг, 2 сома по 10 кг і назбирав півмішка раків - це полювання чи браконьєрство?

Вроді не браконьєр, бо без балонів, а насправді - ГАНДОН, який з рибалки зробив промисел і йому треба відбити варість спорядження в стократному розмірі. Мова ведеться про те, що в нас люди не можуть зупинитися, бо ж ПРУХА пішла. А тоді всі дивуються - де риба поділася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді не браконьєр, бо без балонів, а насправді - ГАНДОН

Тут я згоден, свиня вона і є свиня. Це якщо з людської точки зору. Факт же залишається фактом - не брак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anders

При таких виловах це вже браконьєрство згоден!

ПРАВИЛА любительського та спортивного рибальства

ніхто не відміняв!

695383288b2f.png

6.5. Дозволяється зберігання та вивезення з водойми риби та безхребетних, як у свіжому так і в обробленому вигляді, незалежно від терміну перебування на водоймі в обсягах, що не перевищують добову норму вилову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевищив норми вилову - брак, але це стосується і поплавка, і спіннінга і всіх. Не думаю, що коли зловив 10-12 кг карася то це гуманно (його ж багато, хулі йому станеться - так думає більшість). Саме по собі підводне полювання це спорт і тільки. Але не кожному це по зубах (в плані підготовки)))).

Точно знаю, що підвохи зариблювали Хрінницьке водосховище. А ви, шановні поплавочники і спіннінгісти це робили?

З.И. Я не підвох, спорядження тільки маска і ласти, але я поважаю цих людей. Сам багато ниряв і добре знаю що далеко не в кожного хватить сміливості це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно знаю, що підвохи зариблювали Хрінницьке водосховище. А ви, шановні поплавочники і спіннінгісти це робили?

Це не дає їм підстави вибити все живе під водою. Запустили тонну, а виб"ють за рік-два - 30 тонн.

З.И. Я не підвох, спорядження тільки маска і ласти, але я поважаю цих людей. Сам багато ниряв і добре знаю що далеко не в кожного хватить сміливості це зробити.

Сміливих знайдеться десятки-сотні. А тих, в кого вистачить сили волі вчасно зупинитися і сказати самому собі ДОСИТЬ, коли впольовано кілька екземплярів, я думаю буде одиниці.

P.S. На Хрінниках довелося випадково бачити улов одних підводних мудаків. Тому й так негативно ставлюся до підводників. Знаючи жадобу до наживи в наших людей, варто було б взагалі заборонити цей вид промислу. Або хочеш поплавати - будь-ласка, але без рушниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках довелося випадково бачити улов одних підводних мудаків. Тому й так негативно ставлюся до підводників.

В тому то й справа що це не підвох, а просто мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках довелося випадково бачити улов одних підводних мудаків. Тому й так негативно ставлюся до підводників.

В тому то й справа що це не підвох, а просто мудак.

Шановний, в сусідній темі Ви досить успішно барижнічаєте на раках.

Давече повідомили общество шо успішно продали 6 !!!! кг раків, (на яких впевнений що добре прикурили), так ось, кількома постами вище розміщено памятку щодо кількості вилову, в т.ч і раків і норма становить 30 раків (це приблизно 1,5 кг). Так ось, роздрукуйте цю памятку своїх друзякам-постачальникам - підвохам, бажано на яскравому фоні, і нехай вчеплять собі на видному місці, щоб я часом бува не промахнувся лупашучи дрином по горбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках довелося випадково бачити улов одних підводних мудаків. Тому й так негативно ставлюся до підводників.

В тому то й справа що це не підвох, а просто мудак.

Шановний, в сусідній темі Ви досить успішно барижнічаєте на раках.

Давече повідомили общество шо успішно продали 6 !!!! кг раків, (на яких впевнений що добре прикурили), так ось, кількома постами вище розміщено памятку щодо кількості вилову, в т.ч і раків і норма становить 30 раків (це приблизно 1,5 кг). Так ось, роздрукуйте цю памятку своїх друзякам-постачальникам - підвохам, бажано на яскравому фоні, і нехай вчеплять собі на видному місці, щоб я часом бува не промахнувся лупашучи дрином по горбу.

Зверніть увагу як чітко sneki розкусив такого "правильного орєшка" Сашу Иванова!!!!!! :_07:

Респект і Уважуха :0136::0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А sneki знає що мій знайомий з Боремля ці раки збирав 1,5 тижня? Якби них збирав підвох то хватило б УСІМ, і мені зосталося б.

Ляпнув, обісрав, а по ділу нічого не знає. Молодець, респект і уважуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А sneki знає що мій знайомий з Боремля ці раки збирав 1,5 тижня? Якби них збирав підвох то хватило б УСІМ, і мені зосталося б.

Ляпнув, обісрав, а по ділу нічого не знає. Молодець, респект і уважуха.

А чого тільки 1,5 тижня ? Ну так, для убідітільності напишіть що 3 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...