Перейти до змісту

LineAge2


Mr.@NcLe

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 924
  • Створено
  • Остання відповідь

Для тих кому цікаво побути БОГОМ у свілі ЛА2 я закинув la2 server на 193.109.80.8 де є детальна інструкція як установити і що далі робити (є також всілякі патчі)

P.S. для того щоб щось робити, вже в САМІЙ грі напишіть //admin ну і ентер, і вам буде показано всіможливі фішкі.

Грайте на здоровя =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає де можна знайти прикольні емблеми кланів і ал`янсів... ? :(

Я так зрозумів, що зі всіх гравців ЛА нашого міста нема КМ-ів і глав алянсів... :(:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прсто такий сайт я колись теж шукав але так і не нашов.

Сайт я один надибав, але не знайшов нічого путнього.

На свій основній клан я значок переконвертовував. На свій клан баферів та сполерів значок ще не вішав, але хочеться щось таке цікаве. Малювати самому не пре, так як 16 х 12 пікселів малюнок буде лайновитий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Переходьте на хроніки 4. Кажуть вообще пушка.

сервер http://l2.kievnet.com.ua/

Ти не шариш, клієнтом С4 можна зайти на любий так називаємий С3 сервак, а реально фішок з С4 там немає.

Полный бред :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чето ваши серваки неочень, у одних онлайн маленький ппц, у других лагает просто ж..па, предлагаю всем посилится на одном сервере а именно: ДР www.darkrealm.ru.

Обьясню почему: ЛАГОВ ПОЧТИ НЕТУ, рестарты по расписанию!!!!!!!! при этом предуприждают за 10 минут )), работает помоему почти все, щас переход на с4(недельки 2 будут лагать), людей с Луцка немеряно играет, поскольку это САМЫЙ СТАБИЛЬНЫЙ СЕРВЕР С БОЛЬШИМ ОНЛАЙНОМ, почти напостой 1300-1700, кроме утра конечно. Народу много и на диаллапе играть можно свободно :blink:.

Вот рейты: 5/5/2/2/7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну набок. Я краще кіну в неї грать зовсім ніж почну наново :blink:

PS Да і не відкрило сайтєц чота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щас короче 2 недели лажа будет, переход на с4 щас, время тестов, с3 перенесли на какойто левый сервак, лаги ппц, а так пушка.

Да кстати я уже 50 лвл за 4 дня набрал )), так что не сильно то и тяжко с начала начинать, зато какая комфортная игра на сервере=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще зкажи чи ти спать взагалі лягаєш коли небуть ???

За 4 дня з рейтами 5/5/2/2/7 набрать 50ЛВЛ з нуля це нада грать непробудно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще зкажи чи ти спать взагалі лягаєш коли небуть ???

За 4 дня з рейтами 5/5/2/2/7 набрать 50ЛВЛ з нуля це нада грать непробудно.

Да не, не больше 4-5 в день лобал =) почти, максимум 6-7. Ну просто я все топ покупал, кроме Цгрейда конечно =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще зкажи чи ти спать взагалі лягаєш коли небуть ???

За 4 дня з рейтами 5/5/2/2/7 набрать 50ЛВЛ з нуля це нада грать непробудно.

Да не, не больше 4-5 в день лобал =) почти, максимум 6-7. Ну просто я все топ покупал, кроме Цгрейда конечно =)

Или на боте качался :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ для тих хто любить онлайн ігрухі є прикольна ігра яка називається World Of Warcraft :) . Її бесплатно виставили на луцьких мережах майже зі всіми патчями. Вона дуже похожа на Лінейку і зовсім не схожа на Warcraft III, це не стратегія а РПГ, там так само збирати шмоткі і качяти героя. Хто зацікавився той може мені відповісти, розповім шо як ставити і дам прикольний українській сервер з онлайном більше як 500 чел. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольний українській сервер з онлайном більше як 500 чел.

Насмішив :) на серверах Лінейкі онлайн більш як 1000 або і навіть 1500 чол.

І взагалі ВоВік проти Лінейкі не вспливає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішні ви всі!

Краще скажіть скільки МАХ може підтримувати Лінейка а скільки ВОВ.

А взвгалі не в кількості щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ліцензії ВоВ рве всіх в мясо!!! Хіба що Гільд варс трохі пробує вспливать.

Пограв я в л2 на піратських серваках і можу зказать чесно що кривість і недоробленість оних не дають добитись того ефекту погруження в світ що має буть в таких іграх.

З варіком ще гірше адже сервера ще менш стабільні (як ніяк л2 вишла раніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ОФФ СЕРВЕРА любої онлайн ігри чи це Ла2, ВоВ, Рагнарок і т.д.. це Руль, а всі решта піратські - це гаВно..........

"Сапёр" - бомба :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ для тих хто любить онлайн ігрухі є прикольна ігра яка називається World Of Warcraft :ok: . Її бесплатно виставили на луцьких мережах майже зі всіми патчями. Вона дуже похожа на Лінейку і зовсім не схожа на Warcraft III, це не стратегія а РПГ, там так само збирати шмоткі і качяти героя. Хто зацікавився той може мені відповісти, розповім шо як ставити і дам прикольний українській сервер з онлайном більше як 500 чел. :ok:

Ліцензійний бокс (коробочка з диском) вартує 70 Убітих Єнотів. Далі щомісячна плата складає 70 грн. Доплюсуємо до цього ще вартість трафіку і отримаємо чималу суму. Варто іграшка даних затрат чи ні - це вирішувата кожному особисто, але я не готовий платити стільки щоб погратися.

З.І. На не офовських серверах робити нічого.

З лінєйкою простіше. Я повністю солідарний з точкою зору silia-і на дане питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашо Ліцензійний бокс?

якщо береш клієнт - просто напросто обновляєш з оффа...

купляєш Акаунт - 15 убітих... (1 місяц ігри)

а дальше є різні варіанти - один з найкращих я не помню точно це гри на Півроку - получається здається 250 грн. якщо мені память не підводить.

я говорив з людми, які займаються продажою акаунтів. і з тими хто вже купляв, і грають...

З.І. якшо серёзні ГЕЙМЕРИ - то на оффі, можна собі заробити - на ОПлату гри, оплату трафіка, і щей ПИвА попити...

взяти не офф сервера, на них продають Ітеми, Адени і т.д... за реал - сама адміністрація. Но і є ж наприклад АНТАРАС на ньому ігрокі тулять Адени і остальне, і я впевнений на 100% що є ті хто купляє. А що робиться тоді на оффі... Памятаю статтю як тільки боти вийшли - боти були тупо для вибивання Аден, а потім же їх тулили за РЕАЛ. Це було перше призначення перших БОТІВ. І люди я думаю непогано на той час заробили, і оплатили собі гру на рік два - вперед %)

А щас БОТИ - КачкачКачКАччКачКачЧкКачЧкАЧкАкаЧЧЧ +))))) (ну і плюс крафт,реси,спойлспойлспойл)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ктото может скинуть мне робочий С4 клиент линейки...

Скачал тот что на лм серваке и у меня выбивает после установки критическая ошибка... Даже запустить игру немогу...

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1739 MHz with 255MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 MX 440 (8198)

General protection fault!

History: ATerrainInfo::UpdateVTGroup <- ATerrainInfo::PostLoad <- UObject::=

ConditionalPostLoad

<- (TerrainInfo Lobby.TerrainInfo0) <- PostLoadObjects <- UObject::EndLoad =

<- ULinkerLoad::CreateImport

<- IndexToObject <- ULinkerLoad<<UObject <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoa=

d10 1467963))

<- FBspSurf<< <- TArray<< <- TTransArray<< <- UModel::Serialize <- LoadObje=

ct

<- (Model Lobby.Model5 1467963=3D=3D1467963/4703418 1435916 1604319) <- ULi=

nkerLoad::Preload

<- ULevel::Serialize <- LoadObject <- (Level Lobby.myLevel 1467963=3D=3D146=

7963/4703418 935797 3269)

<- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::S=

taticLoadObject

<- (Engine.Level None.MyLevel Lobby) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <=

- LocalMapURL

<- UGameEngine::Browse <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Є знайомі які продають на www.l2server.ru на х10 різний шмот і акаунти.

Ціна 1кк=1грв. Є куча різного шмота Б і персів 60+ так що якщо цікавить пишіть.

Серв ща перейшов на повні Ц4 (тобто все що паше на офіційних ц4 паше і тут) так що грать стає цікавіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...