Перейти до змісту

LineAge2


Mr.@NcLe

Рекомендовані повідомлення

Я когда-то скачал эту игрушку...еще первые хроники, было это за месяц до нового года...и играли мы тогда на одном из первых фришардов укр., на одессе кароче, потом перешли на внет, потом парадокс...в общем долгая история...игра не интересна если играть на фришардах, нифига не настроено, смысл сводитса к пвп и осадам, но вообще играть можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 924
  • Створено
  • Остання відповідь

Кожна жаба своє болото хвалить.

Прочитай весь топік, тут багато серверів згадувалось, і зроби свій вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені щоб народу побільше було...

А топік прочитав, пости вже старі, порадьте щось своє, нове.

Ще маю трабл з Елмором, скачав патч клієнта, а гра показує логотип і інет грузить, далі вже нічо; я хтя вже сьогодні почати гру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю.

Це все залежить від конкретної людини, є знайомі які на ній як на наркоті, є такі як я що грають докі не надоїсть, є такі яких взагалі не прикалює. Це щось схоже на схильність до шкідливих привичок (є курці, є ті хто курить коли випє, а є не курящі) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все зробив так, як потрібно.

Але гра каже, що мій введений пароль не відповідає аккаунту на х10. Поможіть, хто грає, що ви робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.l2server.ru/reg/?server=c3-x10 -Створюєш тут акаунт (точно щоб було х10)

http://www.l2server.ru/files/c3patch_l2server.ru.rar - качаєш патч і розпаковуєш в папку гри

Запускаєш гру і водиш логін і пароль які писав при створені акаунту (слідкуй за розкладкою клавіатури, тобто яка мова)

Все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв і зареєстрив ще одного юзеря.

Вводжу дані в грі і те ж саме.

Може, це який глюк чи народу на серваку багато?

Здається, з версією хронік все ОК

post-312-1147549652.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю.

Такого глюку ні в кого з знайомих не було.

може ти зкачав патч на х1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально я скачав.

Я вже навіть брандмауера виключив, так він не перечить грі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця гра багато трафіка їсть за годину гри? ;)

от 2-3 Mb

Все нормально я скачав.

Я вже навіть брандмауера виключив, так він не перечить грі.

может зарегестрировался на 1Х, у меня такойже глюк был ;)

казалось что на 10Х а получалось на 1Х ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку на х10, а от зараз щойно скачав х1 і створив юзера, вже вибрав героя, тикаю "Начать" і ловлю помилку при завантаженні. Щось типу неправильного індекса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От моя помилка:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1793 MHz with 511MB RAM

Video: RADEON 9200 SE Family (Microsoft Corporation) (6462)

Bad name index -4208/9716

History: ULinkerLoad<<FName <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad181 3947447)) <- TArray<< <- UMeshAnimation::Serialize <- (MeshAnimation LineageMonsters.Fox_anim) <- LoadObject <- (MeshAnimation LineageMonsters.Fox_anim 3947447==3947447/160098849 3706730 241166) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageMonster.keltir NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.l2server.ru/

Ми граєм на х10. Буде бажання приєднуйтесь.

Нада зайти глянути який там лвл ))) повню десь там пару ботів бігало ))) але так і не заходив грати...

"L2Informer" який іменно? версій багато.... сцукі ті шо придумали її зарас вже за бабло продають пробував саму нову викачати, з підтримкою мобів локацій і т.д.. С4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...