Перейти до змісту

Велопати -7 суббота 25.01.2014


Рекомендовані повідомлення

Собираемся 25.01.2013 на 17-00 (суббота)

Место сбора - зал бывшего Гуманитарного университета (Лазо 5)- рядом Киевский майдан, Печерские сауны

Формат - прежний (увлекательно-развлекательный)

Сумма -150 с человека

Смотрим на большом экране фото и фильмы с покатушек и походов (Грузия, Аляска, Африка, Крым)

Конкурсы, танцы, небольшое застолье. Спиртное- каждый берет из расчета на себя (сколько выпьет-

столько и берет)

Пишите в аську, личку , тему - времени осталось немного. Определиться нужно до конца недели , определившимся - сдать деньги)

Возможна оплата на карточку . Будет ровенский десант (надеюсь бусом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формат - прежний (увлекательно-развлекательный)

а ось про це будь ласка подетальніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираемся в зале, возможны платья и костюмы. Исключены - велоштаны (хотя можно приехать на велосипеде)

Девиз таких вечеров проводимых ежегодно - "У нас - не пьянка, у нас - мероприятие".

Это встреча всех любителей велосипеда и активного образа жизни в зале.

Основная идея - поведение итогов 2013 велогода.

Как правило начинается все со знакомства, потом - смотрим фотографии из походов на большом экране.

Дальше немного за столом

Потом - танцы, песни, конкурсы.

Все время - показ фотографий с комментами на экране на сцене.

Краткое содержание предыдущих серий

ну и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иногородних, сорокалетних новичков принимаете или мероприятие только для членов ассоциации?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иногородних, срокалетних новичков принимаете

Яке чудове представлення :g05:

На велопаті буде можливість зробити це краще ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иногородних, срокалетних новичков принимаете

Яке чудове представлення :g05:

На велопаті буде можливість зробити це краще ;)

Буду старатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, а ти зустрічав багато велосипедистів різного віку в одному місці в цивільному одязі?

Так от, маєш чудову можливість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився фото і відео...

Тюю...! Так і кажіть, що чергова п"янка по "Волинськи", а то lilechka мене ці пафосні розмови про цивілізацію просто пригнічують. Якраз буде чим заповнити проміжок між Різдв"яними св"ятами і Днем Валентина.

Ну я подумаю кілька день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюю...! Так і кажіть, що чергова п"янка по "Волинськи", а то lilechka мене ці пафосні розмови про цивілізацію просто пригнічують.

це Ви про що???

велопаті - це не п"янка і зовсім не чергова.

Девиз таких вечеров проводимых ежегодно - "У нас - не пьянка, у нас - мероприятие".

Це можливість класно провести час у чудовій компанії однодумців

Якщо Вам просто побухати, то Вам не сюди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, а ти зустрічав багато велосипедистів різного віку в одному місці в цивільному одязі?

lilechka про велосипедистів і цивилізацію, про яку було написано ось тут.

to SysR - ??? і так хотілося тобі це :0007:

to vetalforever ні, не тобі одному так здається, але ж то п"янка (під якимось та дивізом) хоч приходь, хоч ні, дивись по настрою і здоров"ю

2 Shkoder мо так і буде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иногородних, сорокалетних новичков принимаете или мероприятие только для членов ассоциации?

Обязательное условие для участия - оплата взноса за посадочное место + хорошее настроение.

Собираются люди от 16 до 75 лет, всех объединяет одно - любители активного образа жизни.

Тема в разделе "АВЛ" - ну не в раздел же "Гонки " ее относить ( да и не в "покатушки" точно)

мені одному здається, що велопаті має виглядати ось так, без залів....

может выглядеть по разному

Тюю...! Так і кажіть, що чергова п"янка по "Волинськи",

Каждый видит то, что хочет увидеть ( Сократ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tatarin, вот їду я по вулиці, бачу бордовчанина в сідлі - я обов"язково привітаюсь. Якшо їде шось інше в сідлі - морда кірпічом :)

***

На фото, яке я виклав в цій темі - вперше відчув той гул шипів компанії. Напевне, один з найкращих звуків, які я чув в житті. Те відчуття, коли ноги самі тримають 26-27км\год на протязі 10-15 км (без спецпідготовки - це дуже важко), а ти дивишся на колесо товариша попереду та на його сигнали...

Ай.. що казати - важко прийти в перший раз. А потім - не зможеш відмовитися.

***

Так вот, до чого цей крик душі: Хлопці та, особливо, дівчата - відкрили мені дорогу до цих прекрасних відчуттів і тому, нікого крім них не признаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото, яке я виклав в цій темі - вперше відчув той гул шипів компанії. Напевне, один з найкращих звуків, які я чув в житті. Те відчуття, коли ноги самі тримають 26-27км\год на протязі 10-15 км (без спецпідготовки - це дуже важко), а ти дивишся на колесо товариша попереду та на його сигнали...

завидую тем, кто впервые открывает для себя мир велосипеда - это захватывающее чувство

Гул покрышки можем слушать с апреля по ноябрь, а велопати - только раз в году.

А отдыхать эта компания умеет тепло ( про зажигательные танцы - не преувеличено ни разу)

Начинаем сбор денег по 150грн - время не ждет.

Просьба сдать в течении недели . Добавила контактные номера тел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tatarin, вот їду я по вулиці, бачу бордовчанина в сідлі - я обов"язково привітаюсь. Якшо їде шось інше в сідлі - морда кірпічом :)

***

На фото, яке я виклав в цій темі - вперше відчув той гул шипів компанії. Напевне, один з найкращих звуків, які я чув в житті. Те відчуття, коли ноги самі тримають 26-27км\год на протязі 10-15 км (без спецпідготовки - це дуже важко), а ти дивишся на колесо товариша попереду та на його сигнали...

Ай.. що казати - важко прийти в перший раз. А потім - не зможеш відмовитися.

***

Так вот, до чого цей крик душі: Хлопці та, особливо, дівчата - відкрили мені дорогу до цих прекрасних відчуттів і тому, нікого крім них не признаю :)

трЄнЄра вел і самого бачу. А всіх інших не знаю. ТО шо мені виходячи з посту - не вітатись з людьми???

Веталь-всегда. Ті кажись гониш і не 26-27км\год на протязі 10-15 км.

За цьо:

Якшо їде шось інше в сідлі - морда кірпічом

можна і кірпічомЪ.

Осторожніше на поворотах, або збав троха швидкість.

А то на велодень за ці слівця прийдеться відповісти по всій строгості закону.

Відносся до інших так, як би ти хотів щоб інші відносились до тебе.

Якби усі з велотусовки так робили як ти - то хрен би ти в неї попав.

Якщо б усі думали як ти - то хрен би хоч раз було паті, яке має бути 25 січня.

А воно буде. Будеш ти на ньому чи ні.

І буде там бомбезно. Повір мені.

І ноги ми там повідбиваємо. І не провалимось на поверх нижче.

Бо зал, де буде проводитись паті - на першому поверсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До скольких затягивается гулянка?

На 17-00 собираемся (как правило), до 24-00 нам времени не хватает (как правило)

Уходить можно и раньше , а вот прийти лучше вовремя.

На данный момент деньги сдало всего 10 чел, во вторник нужно нести аванс за зал.

Если еще 20 чел собираются присоединиться в последний день - возможно в этот раз и не получится, ибо меняется формат мероприятия

Поэтому активнее определяйтесь - в зале собираемся только раз в году.

Пока не вижу в списке новичков - аргумент я там никого незнаю не принимается, самое время познакомиться.

P.S. И вообще удивительно, что именно в этой теме (где ВСЕХ пытаюсь собрать за одним столом пусть разного возраста и воспитания - вдумайтесь от 16 до 75) начинается обсуждение про "морду кирпичем").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ірко, я буду.

Залишилось тебе знайти і насипати бабла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірко, я буду.

Залишилось тебе знайти і насипати бабла :)

Супер, кидаю номер карточки в приват

Нас поддержала группа наших велотуристов - итак , свято наближается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю? В цей складний час, коли в країні "без 5хв" громадяньська війна, йти на типу "не п"янку" вважаю ганебним!

Ті кошти, що планувались витратити на цей захід, навіть ще значно більше, було і передано майдану, і витрачено на його потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочешь - просто МОЛЧА не идешь. Комменты порядком поднадоели...

Давайте перестанем жить и отменим свадьбы, рождение детей, близкие нам встречи и прочие жизненные моменты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Война - войной, а обед велопати по расписанию ;)

P.S. А після велопаті - можна і на війну :) Одне іншому ніби не заважає, ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно, сильно устала от всеобщего наростающего напряжения вокруг - хочется отдохнуть душой

в кругу таких близких и таких разных друзей ( завтра заказываем зал).

А если будет нужно - то и на баррикады пойду с ними... с теми , на кого можно положиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...