Перейти до змісту

Symbian: кінець підписуванню, і з доступом у всі папки?


Рекомендовані повідомлення

Багато хто критикує Симбу за необхідність ставити сертифіковані проги, або вручну їх підписувати. І хоча в інеті є море інфи про те, як самому отримувати сертифікат, і на півроку підписати необхідну програму - та багато кого напрягає раз в півроку пророблювати це все... так само багато хто не може змиритися з відсутністю доступу в деякі системні папки.

Народ навчився з цим боротися:

http://dimonvideo.ru/forum/topic_1728129512

Патчать прошивку, і є патчений файловий менеджер, який лазить у всі папки.

Поки що спосіб не можна назвати розповсюдженим, але... все починається з малого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В своєму Е50 я теж неміг поставити проги.То удалив всі сертифікати,які удалялись (4 не удалилось) і тепер,якщо прога не ставиться,то міняю дату на 12.2006р.Все починає ставитись.Попробуйте в себе,може вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невдала порада. Це не ті сертифікати. НЕ рекомендую так робити.

Я тобі можу вислати кілька програм, які 100% в тебе (або в будь-кого іншого) не встановляться, поки не підписати їх сертифікатами, замовленими під твій ІМЕІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу проблеми в тому щоб підписати програму під SymbianOS 9.X -- це займає приблизно 20 секунд.

Зате під 9ку на відміну від всіх інших немає вірусів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі то так, але на рахунок вірусів щось є не впевнений, якщо немає вірусів, то для чого є вже антивіруси під Symbian 9, наприклад F-Secure Mobile Anti-Virus v.3.0 :) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірусів насправді немає. А антивіруси існують, бо на них є попит. Народ привик ставити "презервативи" на свої апарати, от і на 9ку ставить, незважаючи на те що будь-які "презервативи" зменшують задоволення від... ну в смислі антивіруси реально заповільнюють роботу апаратів. Раджу все-таки прочитати статтю http://www.onliner.ua/technologies/phones/symb_virus/

а для чистого експерименту -- вбий в google "virus symbian 9". Знайдеш купу лінків на антивіруси, і ні одного згадування про віруси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж схильний думки що підписування не є проблемою для власників смартфонів, одне чим я не задоволений так чому на сайті нокія немає нормальноо довнлоаду програм які без підписування ставились б. Невже так впадло співпрацювати з розробниками ПЗ. Хоча тут вприципі може і немає смислу - став що хоч тільки підпиши. - ДЕМОКРАТІЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...