Перейти до змісту

НЕДІЛЯ. Сезон 2014 !


odna

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 318
  • Створено
  • Остання відповідь

Покаталися класно, побували в Звірівських лісах, побачили її мешканців, посмажили ковбаски.

Дякую всім за хорошу компанію! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приятно было познакомиться. Взялась тягаться с "лосями" ))) Для вас обычная не дальняя поездка, а для меня - минипоход)) Я старалась))) Понравилось приключение, буду восстанавливать перенагруженные коленки и раскатываться к весеннему сезону. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнули класно, навіть погода,яка так часто змінювалась з дощу на сніг і навпаки нам не помішала . :_02: Помісили болото в лісі і в полі.

Дякую всім за хорошу компанію :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче трек без куска де їздили в магазин (напевно самою грязною частиною дороги якраз був той кусок де їздили в магазин).

Болота було багато але весело бо була гарна компанія. Особисто я накатався. Додому приїхав весь в болоті. Єдине бажання це було помитись та поїсти.

Дургу, дякую за покатуху

Головне завдання на сьогодні це помити велосипед))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатались дійсно класно :)

Майже в середині зими отримали класичну мокро-осінню покатушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накатались, нареготались, приїхали брудні та задоволені. Дорога до гамазини по болотяному полю та особливо назад, коли у великому Ктулху засумнівався САМ Ярик - це було щось.. І тим приємніше було виринути із гущавини разом із Джурою та Саньком у глуховині лісу перед усією чесною компанією.. О_о, потрібно було бачити очі Ярика :_04::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от читаю та тішуся вами - друзі, що будь-які погодні явища не завадять для покатушки у хорошій компанії! ;)

p.s. ніяк не забуду смак цукерок з журавлиною...хоооччуу :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адепти Ктулху вже лякають самого Ктулху.

Семеро адептів в таку "прекрасну" погодку - все залите, все чвакає, скажений вітер +1..+2 і постійно поливало то дощем то крупою сніговою і кілька разів сонце виглянуло подивитись на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю з захватом! тра терміново створювати в Ліпінах окреме відділення для учасників цієї теми :smile3: з вами нажаль не встиг сьогодні, бо прокинувся як завжди. але влаштував собі гарну прогулянку на шосері до Звіріва. складених по дорозі цеглин вистачить на невеличку садибу :dont: добре що хоч було тепло, до обіду вже й розвиднілось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж))))

сьогодні болить усе))))

приємно, бачити на покатушку в таку погоду стільки людей)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні помітив одну прикрість після вчорашньої поїздки. Верхній ролик задньої перекидки троха зламав зуби.

Тим хто хотів знати, що в середині цього ролика (або як виглядає пром в ролику). Сам пром намертво заклинив. Залив ВДшкою для цікавості чи його попустить. Ставити назад звісно не буду.

129149a2ed6a31fd8a11a9c064bca701050106201939582.jpg

c4bffa82de8bc917466a80daf4f88b2a050106201939719.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подумайте, що я настіки вкаталась, що написати не могла. Інтернету не було під рукою.

Мене дуже розвеселили збори у парку. Коли спочатку приїхало нас двое, я, потім Ліля, не змовляючись, ті, що виїзджають раз у пів року. Вибрались , нарешті.

Чекаємо у двох під дощем, розбирає сміх і сумніви беруть, що ще хтось приїде. А потім, кожен, хто доїжжав, казав, що ми всі %бануті. Але до дому не тікали. А зараз дивлюсь на погоду і бачу, як нам повезло не тільки з компанією, а й з погодою. Як завжди.

Болота, як такого було дуже мало, що важко уявити, глядячи на наші роверки після. В лісі, майже, сухо, дороги тверді, болота нема. Навіть вогнище розпалила з одного сірника, так і літом не завжди виходить.

Вобшем, до зустрічі знов.

ВДшкою для цікавості чи його попустить. Ставити назад звісно не буду.

Попустить. Але ставити назад смислу не має. В мене було так. Гавно - роліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей ролик приблизно 3К відходив і всьо. Повернув старий пластиковий.

Концентрована грязюка була на шляху в магазин а в загальному була нормальна дорога. Перший раз в мене від кількості грязюки застопорило обидва колеса. На деякий момент вел здавався фетбайком із-за шару грязюки на колесах.

Підйом вверх по дорозі розмитою дощем та переоране поле .... романтіка )))

На наступні вихідні передають мінусову температуру але ХЗ чи мені вийде поїхати, можливо буду не в Луцьку ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...