Перейти до змісту

Допоможіть вибрати ноутбук


tanetka

Рекомендовані повідомлення

Р..S, Гарно викладаэте

Дякую за приємні слова і сорі за офтоп, але чомусь згадалося:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на Вашому місці дивився тільки б DELL

http://klik.ua/catalog/70606_Dell_Inspiron_N5520_1561366x768LED_i32370M_24_4Gb_1Tb_HD_7670M_1Gb_DVD_WiFi_BT_WC_Lin_29.html

А як така модель? Мені впринципі сподобалася, але мене лякає відео АМД, не зрозуміла звукова система і батерея не довго триматиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи Вам буде важливо, але ноутбуки можна "характеризувати" не тільки по параметрах "процесор-пам'ять", а ще й по фізичній міцності, типу скручування корпуса, прогину кришки-екрана. Про таке або читати на спеціалізованих сайтах (ixbt, habrahabr) або в руках щупати.

А взагалі вище Вам правильно радили. Спочатку оприділитись з тим, що потрібно від ноутбука, які задачі він він буде виконувати, або відштовхуватись від наявного бюджету. Або вибравши модель "розкладати" її на частини і читати про кожну окремо. Із свого не великого досвіду - процесор двоядерний від 2 Ггц, два Гб оперативної пам'яті та інтегроване відео справляються з всіма офісними програмами, інтернетом, скайпом, файнрідером 11, фотошопом CS3, переглядом відео 1080р(і) та декодуванням відео з Н264 в DivX нормально, без скреготу зубів. АЛЕ ресурсоємні задачі (відео) запускав по одній.

В любому випадку, щоб Ви не купили, Ваш ноут буде для Вас найкращим.

P.S. Не забувати поглядувати на сайт виробника по поводу наявних драйверів, щоб не "отруїти" собі радість від покупки, і ЩЕ потужність (час роботи) батареї, якщо це для Вас важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше шукаю тим більше не знаю. Один гріється, в другого батерея мала, третій не подобається по дизайну, четвертий важкуватий, в пятого клавіатура не повна. Одним словом все в один варіант не включиш, тому мабуть буду поступатися вагою і клавіатурою ( напевно 6 ячейною батареєю) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше шукаю тим більше не знаю. Один гріється, в другого батерея мала, третій не подобається по дизайну, четвертий важкуватий, в пятого клавіатура не повна. Одним словом все в один варіант не включиш, тому мабуть буду поступатися вагою і клавіатурою ( напевно 6 ячейною батареєю) :(

Меньше парьтесь. :) Вибирайте, що вам до вподоби, і все. Кажу це по свому досвіду. Я колись вибирав ноутбуки прискіпливо, по місяцю, перечитавши кучу оглядів і обзвонивши всіх знайомих майстрів-ремонтників. І в результаті всерівно вибирав щось не те. :) А зараз, в мене Acer, який я купив ще в 2008-му році фактично наобум, і який працює геть бездоганно навіть на даний момент. Він устарів скоріше морально, ніж технічно.

Так що відкидуйте оці всі муки вибору і купляйте собі ноутбук. :)

Згідна на всі сто відсотків з Вашою думкою,. Саме такий у мене стан, в четвер іду і купляю Делл і все))) В будь якому випадку буде найкращий, бо мій))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи Вам буде важливо, але ноутбуки можна "характеризувати" не тільки по параметрах "процесор-пам'ять", а ще й по фізичній міцності, типу скручування корпуса, прогину кришки-екрана. Про таке або читати на спеціалізованих сайтах (ixbt, habrahabr) або в руках щупати.

От з цим погоджусь. Кілька місяців назад терміново був потрібен ноутбук, взяв той, який був у фірми в наявності і найбільше сподобався характеристиками. Вже після покупки був розчарований ходом клавіш, від яких втомлювались руки і робота за ноутом була "в напряг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в четвер іду і купляю Делл і все)))

Результат в студії буде? :0110:

Звичайно буде)))) В першу чергу, що зроблю з нового ноутбука це напишу сюди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт мої любі форумчани! Поділюся з Вами, що ноутбук не купила. Дуже засмучена. Замовила в магазині Дел, їм через два дні мали привезти зі складу, але коли висилали, то не червоний, а сірий. Зараз в понеділок буде відомо чи взагалі червоний у них є, може бути варінт, що і не має. Хоча на сайті був у наявності.

Без кометарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертайтеся, підберу вам ноут. Без залогів і завдатків. Якщо цікавить, пишіть в приват, зконтактуємося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт мої любі форумчани! Поділюся з Вами, що ноутбук не купила. Дуже засмучена. Замовила в магазині Дел, їм через два дні мали привезти зі складу, але коли висилали, то не червоний, а сірий. Зараз в понеділок буде відомо чи взагалі червоний у них є, може бути варінт, що і не має. Хоча на сайті був у наявності.

А в якому магазині замовляли?

Компютерний світ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертайтеся, підберу вам ноут. Без залогів і завдатків. Якщо цікавить, пишіть в приват, зконтактуємося.

Такий ноутбук у вас можна замовити Fujitsu Lifebook AH532 (VFY:AH532MPBW5RU) WhiteПодробнее: http://rozetka.com.ua/fujitsu_lifebook_ah532_vfy_ah532mpbw5ru/p257852/ ?

Компютерний світ

Тю. Знайшли, де замовляти. Чому не купували в інтернет-магазині(та ж Розетка чи інший)? Дуже просто і зручно, великий вибір.

Ну в магазині зручніше і в разі чогось (ремонт) простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в магазині зручніше і в разі чогось (ремонт) простіше

Відкрию вам великий секрет. :) Ремонтує, у разі чого, не магазин, де ви купували, а сервісний центр. Якщо у місті є сервісний центр певного виробника, і все нормально з гарантією, то й проблем нема.

Це я знаю, але коли наприклад це ноутбук "Фуджіцууу" мені здається, що не має їх сервісного або будь-якої іншої фірми, яка не має тут сервісного, тоді ноутбук я несу в магазин і вони владнують проблеми з гарантією, десь так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мав справу з сервісним центром Fujitsu в Луцьку. Не ризикнув їм довірити свій ноут ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мав справу з сервісним центром Fujitsu в Луцьку. Не ризикнув їм довірити свій ноут ...

а що так????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт мої любі форумчани! Поділюся з Вами, що ноутбук не купила. Дуже засмучена. Замовила в магазині Дел, їм через два дні мали привезти зі складу, але коли висилали, то не червоний, а сірий. Зараз в понеділок буде відомо чи взагалі червоний у них є, може бути варінт, що і не має. Хоча на сайті був у наявності.

Без кометарів

Складається враження, що ви не ноут, а літак купуєте. Стільки галасу ... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в магазині зручніше і в разі чогось (ремонт) простіше

Відкрию вам великий секрет. :) Ремонтує, у разі чого, не магазин, де ви купували, а сервісний центр. Якщо у місті є сервісний центр певного виробника, і все нормально з гарантією, то й проблем нема.

Це я знаю, але коли наприклад це ноутбук "Фуджіцууу" мені здається, що не має їх сервісного або будь-якої іншої фірми, яка не має тут сервісного, тоді ноутбук я несу в магазин і вони владнують проблеми з гарантією, десь так

Судячи з офіційного сайту Fujitsu в Луцьку сервісних центрів є аж три, так що хвилюватись немає за що.

Авторизованные партнеры в городе Луцк

СЕРВИСНЫЕ ЦЕНТРЫ

РЕМ-сервис

ул. Генерала Шухевича, 4 Телефон: + 38 (0332) 72-00-88 ноутбуки, ПК, ЖК-мониторы

СЦ «ЕНТЕР»

ул. Л.Украинки, 28 Общий телефон: + 38 (033) 275-5025

Телефон приемного пункта: (067)360-3032 ЖК-мониторы, ЭЛТ-мониторы, ПК, ноутбуки

ТзОВ «Сталкер ITK»

ул. Стуса 11 Телефон: + 38 (0332) 77-10-01, 77-00-02 ноутбуки, ПК, ЭЛТ-мониторы, ЖК-мониторы, Intel-серверы, КПК Loox

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...